3:4
4:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 8:9
18. Martin Gattnar, 29. Dominik Vinárek, 34. Nikolas Vizváry, 37. Martin Gattnar, 46. Jan Skalník, 46. Adam Palčinský, 55. Adam Palčinský, 58. Martin Gattnar - 13. Vojtěch Murín, 15. Adam Mikoláš, 18. Vojtěch Murín, 30. Daniel Chatrný, 33. Jakub Onderka, 39. Daniel Chatrný, 40. Daniel Chatrný, 48. Jan Chmelař, 60. Daniel Chatrný; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 97; zásahy brankářů: Matěj Prašivka 18 - Patrik Antoniazi 18; po třetinách: 1:3, 3:4, 4:2;
Komentář domácích Veselý Jaromír (Vedoucí):
Soupeř nás dnes prostě ubránil, Chybělo nám vyšší tempo a přesnost ve hře na míčku. Je to zase nějaká zkušenost.
Komentář hostů Gvuzd Vojtěch (Trenér):
Do zápasu jsme vstupovali s jasným gameplanem, který jsme chtěli dodržovat. V úvodu třetiny se nám to ovšem nedařilo. Poté jsme se dostali do zápasu z maximálního využití daných situací. Potom už to byl zápas plný emocí, což také ovlivňovalo průběh zápasu. My jsme ovšem do zápasu šli s focusem na výhru, která se dostavila. Jsem na kluky velice hrdý, ale stále máme co zlepšovat! Klukům patří veliké poděkování, také rodičům. Děkuji soupeři za zápas.
59:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #36 Vojtěch Murín (8:9).
59:35
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
59:34
Fukala nahrál na Peterku, který svojí střelou mířil do horního rohu branky. Antoniazi vyráží mimo hřiště.
59:05
Vítkovice v další šanci. FBC odpaluje míček zpět na polovinu Vítkovic
58:15
Šance na obou stranách. Následně Jankovský nastřeluje tyč!
57:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #66 David Slončík (8:8).
56:20
Vítkovice opět na rozehrávce. Následná Gattnarova střela skončila v prvním hráči hostí.
55:12
Chatrného střelu Prašivka chytá!
54:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #30 Ondřej Jankovský (7:8).
53:15
Vítkovické pokusy o vstřelení branky zatím neefektivní
52:30
Vyloučen hráč #69 Karel Mičulka družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
52:15
Antoniazi chytá každý pokus domácích.
50:05
Ztrátu míčku od Palčinského FBC nepotrestalo.
47:50
Po následném buly FBC v obrovské šanci. Bránu však přestřelili.
47:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Jan Chmelař bez asistence (6:8).
45:20
Palčinský konečně trefuje horní roh branky Hostí.
45:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #66 David Slončík (6:7).
45:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Jan Skalník, asistoval #91 Nikolas Vizváry (5:7).
43:30
Domácí kombinují na útočné polovině, ani jedna střela však nemířila na branku.
42:45
Hra se přelévá ze strany na stranu. K šancím se oba týmy nedostaly.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:8
40:00
39:14
Chatrný střelou od mantinelu prostřelil Prašivku.
39:13
38:42
Nedáš, dostaneš. Opět z brejkové sitiace navyšuje Chatrný.
38:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #64 Tomáš Hodulík (4:6).
38:35
Slončík ze situace 2 na 1 nepřekonal Antoniaze.
36:12
Gattnar přízemní střelou ze středu útočné poloviny překonává Antoniaze.
36:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #40 Dan Peterek (4:5).
33:27
Z tlaku Vítkovic konečně snižuje Vizváry.
33:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #14 Lukáš Fukala (3:5).
32:16
Z brejkové situaci 3 na 1 navyšuje skóre Onderka.
32:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #28 Jakub Onderka, asistoval #36 Vojtěch Murín (2:5).
32:05
Domácí se usadili na polovině hostí, ovšem všechny střelecké pokusy neúspěšné.
31:25
Tlak před bránou Hostí. FBC nakonec vyhazuje až k Prašivkovi.
29:59
28:55
Vyloučen hráč #32 Kryštof Vašňovský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
28:49
Tlak domácích úspěšný.  Vinárek snižuje náskok hostí.
28:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominik Vinárek, asistoval #13 Filip Szemla (2:3).
27:55
Kapitán domácích chybuje v rozehrávce, FBC šanci nevyužívá.
26:50
Střelu Přindiše Prašivka vyráží.
25:55
Vítkovice nevyužili přesilovku a nyní jsou střelecky nebezpeční jak krabice s koťaty.
25:19
Fukala nastřeluje prvního bránícího hráče, následná střela Gattnara mimo hřiště.
24:00
Jankovský nastřeluje tyč!
23:43
Vyloučen hráč #34 Matěj Vrátný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky.
22:50
Vítkovická rozehrávka několikrát nepřesná.
20:01
Vítkovice získávají úvodní buly druhé třetiny.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:8
20:00
19:26
Gattnar sám proti golmanovi hostí, Antoniazi úspěšnější.
17:41
Vítkovice jsou usazeni na útočné polovině, ze kterého se prosazuje Gattnar.
17:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #71 Adam Palčinský (1:3).
17:13
Z brejku v oslabení navyšuje Murín.
17:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #36 Vojtěch Murín bez asistence (0:3).
16:59
Vyloučen hráč #30 Patrik Antoniazi družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení.
15:45
Několik střeleckých pokusů Vítkovic končí mimo hřiště.
14:06
Z brejku se přízemní střelou prosazuje Mikoláš.
14:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #20 Adam Mikoláš, asistoval #64 Tomáš Hodulík (0:2).
13:51
Fukala přestřeluje branku.
12:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #36 Vojtěch Murín, asistoval #20 Adam Mikoláš (0:1).
11:02
Vítkovice se usadili na polovině hostí. Následovala střela Vašňovského mimo hřiště.
10:03
Vyloučen hráč #36 Vojtěch Murín družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
09:25
Pokus Hodolíka Prašivka chytá.
08:52
Vyloučen hráč #71 Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
05:45
Fukala namířil střelu k pravé zadní tyčce. Antoniazi jeho pokus vyráží.
02:45
Chybu v rozehrávce hostí Slončík nevyužil.
01:30
Vítkovice drží FBC na útočné polovině. Ke střele to však nevedlo.
00:01
Buly pro Hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Kubala a Patrik Mik.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Adam Mikoláš, Daniel Chatrný, Jakub Onderka, Vojtěch Murín, Tomáš Hodulík
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Matěj Prašivka; hráči v poli: David Slončík, Lukáš Fukala, Nikolas Vizváry, Kryštof Vašňovský, Filip Novotný