1:4
0:6
- : -

Florbal Primátor Náchod - TJ Sokol Královské Vinohrady 1:11
34. Antonín Donaj - 20. Vojtěch Honzák, 23. Marek Svoboda, 29. Vojtěch Honzák, 33. Jonáš Obermann, 36. Marek Honzák, 41. Marek Svoboda, 44. Vojtěch Honzák, 54. František Urbánek, 57. Jonáš Obermann, 60. Dominik Šach, 60. Miroslav Řehák; rozhodčí: Lucie Adamová - Kateřina Jeřábková; vyloučení: 0:1 + Marek Honzák 4; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 24 - Jiří Trojan 26; po třetinách: 0:1, 1:4, 0:6;
Komentář domácích Rázl František (Trenér):
Dnes jsme dík souběhu zápasů nasadili komplet dorosteneckej tým a dlouhou dobu se nám dařilo hrát vyrovnaně,bohužel nás trápila koncovka.Ve chvílích kdy soupeř zvýšil důraz došlo k rozhodnutí zápasu.Nicméně patří klukům poděkovat za týmovost a nasazení,je to parta na které se dá stavět.Děkuji soupeří za fér hru a všem divákům za podporu
Komentář hostů Paštika Marek (Asistent trenéra):
Jsme rádi za dobrý výkon k vysokému vítězství. Děkujeme soupeři a pořadatelům a budeme se těšit na odvetu.
60:00
Střely ve 3. části: 13:12
60:00
59:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #40 František Urbánek (1:11).
59:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Dominik Šach bez asistence (1:10).
57:51
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #33 Marek Svoboda.
56:33
Náchod to zkouší bez brankáře
56:23
Timeout Florbal Primátor Náchod
56:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #40 František Urbánek (1:9).
53:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek bez asistence (1:8).
52:57
Náchod nevyužil čtyřminutovou přesilovku.
48:56
Vyloučen hráč #71 Marek Honzák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2+2 minuty za nedovolené vrážení.
43:36
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #38 Vojtěch Honzák, asistoval #71 Marek Honzák (1:7).
42:02
Monster save Fofa.
40:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #33 Marek Svoboda, asistoval #37 Miroslav Řehák (1:6).
35:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #71 Marek Honzák, asistoval #92 Jakub Pekárek (1:5).
33:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #61 Martin Hanuš (1:4).
32:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #37 Miroslav Řehák (0:4).
29:33
Vyloučen hráč #12 František Jílek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
28:53
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #38 Vojtěch Honzák bez asistence (0:3).
27:32
Majer šel sám na bránu, byla z toho pouze tyč a velký závar před bránou hostí.
25:37
Vinohrady jsou v druhé třetině lepším týmem na hřišti.
22:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #33 Marek Svoboda, asistoval #40 František Urbánek (0:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:10
20:00
19:48
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #38 Vojtěch Honzák, asistoval #33 Marek Svoboda (0:1).