2:2
0:2
1:0

Florbal Primátor Náchod - Wizards DDM SO Praha 10 5:4p
9. Jan Majer, 17. Adam Jakubský, 24. Jiří Jebavý, 29. Adam Jakubský, 65. Adam Pekárek - 32. Lukáš Tesařík, 37. Štěpán Novák, 46. Vojtěch Göpfert, 60. Lukáš Tesařík; rozhodčí: Vladimír Lešák - Daniel Jireček; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 16 - Adam Bednář 26; po třetinách: 2:0, 2:2, 0:2, 1:0;
Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér):
Za dnešní výkon jsme si zasloužili více bodů než soupeř. Kluci předvedli kvalitní výkon, za to dík. Díky fanouškům za podporu.
Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí):
Děkuji soupeři za utkání.
65:00
Střely v prodloužení: 3:0
64:58
64:59
Pegy rozhoduje zápas 2 vteřiny před koncem prodloužení!
64:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #41 Adam Pekárek, asistoval #17 Jiří Jebavý (5:4).
59:55
60 minut nerozhodlo, bude se prodlužovat
59:23
Hosté dokonávají comeback a skóre je vyrované, s největší pravděpodobností uvidíme prodloužení
59:22
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík, asistoval #81 Filip Černý (4:4).
56:44
Dalo by se říct, že přesilovku odbránil spíš Náchod, každopádně oba týmy už hrají v plném počtu
54:45
Náchod bude hrát podruhé přesilovku
54:44
Vyloučen hráč #13 Matěj Kolář družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:40
Důležitý zákrok brankáře Fofa!
51:45
Pekárek střílel z nebezpečného prostoru, ale obránce jeho střelu vyrazil hokejkou
51:00
Náchod opět v držení balónku
49:18
Hosté měli obrovskou šanci na vyrovnání v podobě trestného střílení, které se jim ale vůbec nepovedlo
49:17
Trestné střílení družstva Wizards DDM SO Praha 10 neproměnil #23 Lukáš Tesařík.
48:40
Náchodu se nepodařilo využít početní výhodu a Wizards už hrají v plném počtu
47:40
Hanuš už vyslal dvě pumelice od půlky, ale ani jedna neskončila za zády brankáře
46:41
Také Náchod si vyzkouší přesilovku
46:40
Vyloučen hráč #55 Vojtěch Göpfert družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
45:33
Zadělává se nám tu na velké drama, protože hosté využili přesilovku a dostávají se na rozdíl pouhé jedné branky
45:32
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #16 Štěpán Novák (4:3).
43:43
Hosté budou mít k dispozici 2 minuty přesilové hry
43:42
Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
43:00
Fof vyrazil nebezpečnou střelu
41:45
Hejhal dvakrát střílel z dobré pozice, ale ani jednou nedokázal překonal brankáře hostů
36:25
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (4:2).
35:30
Jakubský dorážel po Jebavého střele, ale obránce hostů dokázal vytáhnout míček z brankové čáry
34:00
Fof a Železo dostali společnými silami míček do bezpečí po dobře umístěné střele jednoho z útočníků Wizards
32:30
Hosté obstřelují Fofovu branku ze všech stran, ale náchodská obrana zatím drží
31:18
Z následného volného úderu už se Wizardům podařilo skórovat a snižují na rozdíl tří branek
31:17
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík, asistoval #13 Matěj Kolář (4:1).
31:00
Hosté měli po delší době větší šanci, ale trefili pouze tyč
30:00
Hanuš opět prokličkoval v podstatě všechny protihráče
28:06
Jakubský dává gól kolenem po odrazu jeho předešlé střely!
28:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #86 Jakub Hejhal (4:0).
26:55
Hanuš střílel od půlky hřiště a jen o pár centimetrů přestřelil branku
25:00
Macek vybojoval míček a řítil se do samostatného úniku, ale bohužel se mu nepovedlo zakončit
23:55
Všem zúčastněným spadla brada po neskutečných otočkách a ještě neskutečnější střele Jirky Jebavého!
23:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Jebavý bez asistence (3:0).
08:37
Máme tu první branku! Majer dorazil Pekárkovu střelu a Náchod se dostává do vedení!
08:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #41 Adam Pekárek (1:0).
07:30
Hanuš neskutečně kličkuje mezi protihráči
06:30
Knettig střílel po sehrávce z volného úder, ale netrefil branku
04:50
Ve velké šanci byl Majer a později i Rázl, bohužel se ani jednomu nepodařilo skórovat