1:0
1:2
- : -

1.FBK Sršni Rožnov p/R - Z.F.K. Petrovice 3:4
12. Richard Plandor, 23. Ondřej Smékal, 51. Martin Najvar - 17. Ondřej Firda, 20. Martin Szweda, 46. Roman Oborák, 57. Ondřej Firda; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Lukáš Slovák 23 - Petr Maláč 21; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:2;
60:00
Střely ve 3. části: 6:10
60:00
60:00
Dnešní utkání sledovalo 95 diváků. Díky za podporu!
59:00
Minuta do konce... zápas pro Rožnov nevypadá dobře, odvolávají brankáře.
57:50
Rožnovští se sice radují z gólu, ale ke své smůle zaznamenávají neshodu s rozhodčím. Petrovice rozehrávají před brankou.
56:35
Vyloučen hráč #27 Jakub Češek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:08
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda bez asistence (3:4).
56:08
Střelou téměř z nulového úhlu, která navíc zazvonila o tyčku, vrací Firda opět vedení Peptrovicím.
55:25
Štůsek nyní obehrál všechny hráče v okolí. Skončil v rohu s volným úderem pro Rožnov.
53:30
Při Sršních teď stáli všichni svatí. Chyba domácích v obraně mohla stát Rožnov hodně. Cink! Slyšeli jste to? To zazvonila tyčka.
51:02
Vstřelený gól rozhodně dodal Valachům dravosti. Během pár sekund měli hned dvě příležitosti.
50:19
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #70 Jakub Štůsek (3:3).
49:20
Šimek jako katapult vyhazuje zpoza brány míček na útočnou polovinu.
45:38
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #71 Petr Kašpar (2:3).
45:38
Z breaku Rožnov okamžitě inkasuje gól.
45:32
Petr Burýšek na volného Lípového, zpátky na Burýška, který balónek minul.
44:13
Slovák vyráží parádní akci Petrovic mimo hřiště.
41:30
Hlavní pořadatel dostal míčkem. ,,Pardon, šéfe," ozývá se od střelce.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:9
40:00
39:58
Slovák v posledních vteřinách předvedl úžasné zákroky proti tutovce a dalším dvěma dorážkám.
38:00
V posledních minutách mají hosté lehounce navrch.
34:30
Vyloučen hráč #67 Jiří Kloss družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
34:10
Nebezpečný únik Oboráka zachytil Slovák levou zadní.
30:30
Richard Plandor schytal těžký golfák, vytvořil šanci pro Smékala a Žnivu, který však o kousek přestřelil.
28:02
Firda trefil spoluhráče. Střela mířila do odkrytého místa Slováka. Uf, to jsme si oddychli.
27:58
Obrovskou šanci po chybě domácích měl Raček, když byl sám před golmanem.
26:35
Oborák se začíná radovat, ale brankář domácích vytáhl úžasný zákrok a naděje Petrovic na vedení jsou tytam. Fakt nádhera.
25:20
Jura Kloss vysoudil bully na pravé straně hřiště, když do rytmu mával rukou na rozhodčího.
24:02
Marek Lipový z levé strany ostřeluje Maláče.
22:47
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #92 Ondřej Smékal, asistoval #69 Richard Plandor (2:2).
22:47
Ondra Smékal se krásně nabídl před bránou a fantastickou střelou do šibenice vyrovnává skóre!
20:00
20:00
Úvodní bully do druhé třetiny vyhrávájí Valaši.
20:00
Střely v 1. části: 6:8
20:00
19:21
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #23 Martin Szweda, asistoval #7 Petr Horák (1:2).
18:57
Nebezpečná střela Burýška končí vyražením.
16:22
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #7 Petr Horák (1:1).
15:15
Celou třetinu sledujeme velmi vyrovnanou a dymanickou hru. Šance jsou na obou stranách.
11:29
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #8 Adam Tesárek (1:0).
11:13
Vyloučen hráč #5 Ondřej Firda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost.
09:20
Nebezpečný break Petrovic končí soubojem v rohu. Hra se obrací a nyní jsou to oni, kdo se brání.
08:50
Jirka Kloss kupuje čas, když schovává míček za bránou. Valaši mají čas vystřídat.
06:40
Au, to to štíplo. Domácí Patrik Hegar teď schytal nebezpečnou střelu hostů.
03:49
Sám před bránou se naskytl Richard Plandor. Minul.
02:05
Brankář domácích vytáhl fenomenální zákrok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. Petrovice: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Lukáš Homola, Martin Szweda, Ondřej Firda, Petr Horák, Jakub Nota
00:00
Line-up domácích 1.FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Lukáš Slovák; hráči v poli: Denis Zimmer, Jiří Šimek, Marek Polášek, Richard Plandor, Ondřej Smékal