1:2
4:1
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:4
6. Jakub Mühlfait, 31. Jakub Kárník, 45. Matyáš Bláha, 49. Michael Wertheim, 51. Matyáš Bláha, 58. Jakub Mühlfait - 2. Dan Peterek, 24. Matěj Gabriel, 27. David Slončík, 59. David Slončík; rozhodčí: David Kytler - Lukáš Žofka; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Michal Norek 17 - Matěj Prašivka 19; po třetinách: 1:1, 1:2, 4:1;
Komentář domácích Thompson Oliver James (Trenér):
Máme hodně na čem pracovat a víme to. O to více si vážím toho, jak jsme dnes k utkání přistoupili. Podali jsme trpělivý a koncentrovaný výkon a šli si za svými cíly. Vítězství je dnes odměnou za náš přístup, zítra hru posuneme zase o krůček dál. Děkujeme za utkání.
Komentář hostů Veselý Jaromír (Vedoucí):
Po solidní první třetině se do haly nastěhovali tučňáci, následně zmrzla časomíra a pak jsme zmrzli i my.
Nedostatek aktivity a přebytek emocí vedly k nekoncetrovanosti a pomalému výkonu, který vyústil v pr...ohru.
Je potřeba víc klidu a sebedůvěry, abychom v takovýchto zápasech stačili.
60:00
Střely ve 3. části: 9:8
60:00
59:59
Dnes už máme o třech bodech jasno. Zůstávají doma.
59:54
Norek se ještě nakonec blýskl krásným zákrokem.
58:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #40 Dan Peterek (6:4).
58:31
Vítkovice využívají hru v šesti a snižují.
57:28
Vítkovice jdou do šesti.
57:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #26 Michael Wertheim (6:3).
57:25
Timeout pomohl spíše domácím. Muhlfait uklízí do odkryté brány po sólo akci Wertheima
57:04
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:04
Vítkovice si vybírají svůj oddechový čas. Uvidíme hru bez golmana?
56:38
Mervart trefuje tyč
56:02
Situaci 3 na 1 vzal Cígler na sebe. Jeho střela se však vůbec nepovedla.
54:22
Vyloučen hráč #79 Jakub Galia družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
54:22
Sparta si zahraje další přesilovku. Napětí mezi vítkovickými diváky a rozhodčími stoupá.
52:59
I přes vyhrocení od diváků, zůstávají hráči na hřišti féroví. Gabriel přiznává tečovaný balon.
50:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #12 Robin Havlina (5:3).
50:58
Přečíslení v přesilovce využívá Bláha.
49:39
Vyloučen hráč #17 Matěj Šmerda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:39
Sporné vyloučení rozlobilo diváky na tolik, že se rozhodčí musel uchýlit k rozhodnutí vyhostit Vítkovického fanouška z haly.
48:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #64 Michael Petráň (4:3).
48:51
Statistika napravena. Wertheim od půlky propálil Prašivku.
47:30
Vyloučen hráč #66 David Slončík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
47:30
Sparta bude mít šanci napravit si statistiku z předchozí přesilovky.
47:00
Havlina ve velké šanci. Zapomněl však vystřelit a přeběhl bránu.
46:07
Galia vyslal táhlou střelu z půlky, která doletěla až k Norkovi. Ten však s přehledem chytá.
45:50
Hostující tým z přečíslení trefuje pouze boční síť.
44:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #10 Jakub Kárník (3:3).
44:53
Sparťanskou smůlu v zakončení prolomil M. Bláha
43:45
Sparta teď vysílá jednu střelu za druhou, ale vstřelit gól se jim zatím nedaří.
42:17
Rychlá rozehrávka Vítkovic z rohu. Gol však nepadl, když Peterka promáchl před odkrytou brankou.
41:28
Kárník od mantinelu netrefuje branku.
40:37
Sparta zamkla Vítkovice a točí jejich obranný blok.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro Vítkovice.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:8
40:00
39:59
Siréna zazněla a zároveň s ní dojel i míček za Prašivkovi záda. Rozhodčí rozpažuje, gól neplatí.
39:22
Šváb si oťukl balonek o Norkovu nohu. Lehce tím vyděsil celou sparťanskou střídačku.
37:11
Přesilovka zůstává nevyužita.
37:00
Vítkovice má v oslabení zatím více šancí.
35:11
Vyloučen hráč #79 Jakub Galia družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování.
35:11
Sparta si zahraje první přesilovku v tomto utkání. Galia je vyloučen za nevhodné poznámky.
34:35
Peterka osamocený trefuje Norkovu přesně vytaženou ruku.
33:55
Série přečíslení na obou stranách. Oba golmani teď mají co dělat.
32:54
Fator sám na středu netrefuje branku.
30:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #10 Jakub Kárník, asistoval #12 Robin Havlina (2:3).
30:16
Kárník po nahrávce Havliny snižuje
29:58
Havlina se dostal před Prašivku, tomu zatím štěstí přeje více.
28:47
Sparta teď promarnila několik gólových šancí.
27:03
Sparta teď několik vteřin hrála ve třech. Nikdo z nich si toho ale zdá se nevšiml.
26:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #91 Nikolas Vizváry (1:3).
26:28
Chyba v obraně Sparty. Vizváry a Slončík si několika přihrávkami rozhýbali Norka.
25:06
Prašivka si připisuje další důležitý zákrok.
23:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #42 Matěj Gabriel, asistoval #91 Nikolas Vizváry (1:2).
23:49
Odložené vyloučení. Přesilovka se ale konat nebude. Gabriel trefuje přesně.
23:18
Blecha ze středu zkouší. Prašivka maskou vyráží.
21:06
Vizváry si prokličkoval celé hřiště a dostal se až do zakončení. Norek je však pozorný a chytá.
19:58
Wertheim na poslední chvíli vystřelil od mantinelu. Do šaten se odejde za stavu 1:1
18:54
Další nebezpečná akce Vítkovic témeř skončila za zády domácího golmana
17:49
Vítkovice zahrozili dobrou kombinací.
17:23
Petráňovi přes hokejku přeskočila gólová střela.
16:54
Sparta má více ze hry. Je více na balonku a má spoustu šancí.
14:46
Prašivka teď neví kam dřív skočit. Před jeho bránou se točí 10 hráču a mezi nimi by někde měl být i balon.
13:03
P Škodově chybě měli Vítkovice přečíslení 2 na 1. Vše musel parádním zákrokem uhasit Norek.
12:09
Bláha M. se vymotal mezi čtyřmi hráči a zkusil zakončit.
11:20
Zápas je velmi kontaktní a každou chvíli vidíme někoho ležet na zemi.
09:54
Sparta se vydala do přečíslení. Balon však skončil v rohu.
07:10
Kos v obrovské šanci promáchl.
05:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #94 Vojtěch Bláha (1:1).
05:54
Bláha V. se vytočil před golmana a jeho zblokovanou střelu dorazil backhandem Muhlfait.
04:13
Hosté kontrolují balon a čekají na příležitost
01:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Dan Peterek, asistoval #8 Dominik Vinárek (0:1).
01:59
Nepřehledná situace před Norkem končí míčkem v brance.
01:35
Kos to zkusil od mantinelu. Hostující gólman bez problému chytá.
00:42
Sparta trpělivě kombinuje na vlastní polovině.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Matěj Prašivka; hráči v poli: Dan Peterek, Filip Novotný, Jan Skalník, Jakub Galia, Filip Szemla
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Michal Norek; hráči v poli: Vojtěch Bláha, Radek Drba, Michael Petráň, Jakub Mühlfait, Michael Wertheim