1:2
0:4
- : -

Florbal Vsetín - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:9
6. Adam Hegar, 22. Ondřej Pobořil - 8. Jan Sitora, 9. Sebastián Hachlica, 14. Erik Tomaško, 19. Nikolas Papazachariu, 21. Pavel Němec, 31. Jan Sitora, 33. Jan Bura, 33. Jan Sitora, 39. Tomáš Vlček; rozhodčí: Lukáš Kornecký - Lukáš Minarčík; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Ondřej Hudek ?, Matěj Loučka ? - Filip Karas ?; po třetinách: 1:3, 1:2, 0:4;
45:00
38:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #49 Tomáš Vlček, asistoval #88 Štěpán Kowalik (2:9).
32:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #7 Erik Tomaško (2:8).
32:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jan Bura, asistoval #11 Jan Drozd (2:7).
30:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #88 Štěpán Kowalik (2:6).
30:00
30:00
28:45
Vyloučen hráč #24 Matouš Náhlý družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:14
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #31 Ondřej Pobořil, asistoval #23 Jan Legát (2:5).
20:29
Timeout Florbal Vsetín
20:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Pavel Němec, asistoval #55 Vít Lestyan (1:5).
20:29
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Matěj Loučka družstva Florbal Vsetín
19:40
Vyloučen hráč #16 Martin Kovář družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
19:40
Vyloučen hráč #20 Jan Bura družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování.
18:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Nikolas Papazachariu, asistoval #49 Tomáš Vlček (1:4).
15:00
15:00
13:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Erik Tomaško, asistoval #55 Vít Lestyan (1:3).
08:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica, asistoval #88 Štěpán Kowalik (1:2).
07:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #55 Vít Lestyan (1:1).
05:13
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #30 Adam Hegar, asistoval #23 Jan Legát (1:0).
05:13
Vsetínský plácanec končí v brance
04:05
Vyloučen hráč #10 Pavel Němec družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kornecký a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice:
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Ondřej Hudek; hráči v poli: Jan Legát, Adam Hegar, David Malý, Matouš Náhlý, Martin Kovář