2:2
1:2
- : -

K1 Florbal Židenice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:8
4. Bára Zemánková, 33. Zdeňka Vlachová, 39. Anna Klvačová, 44. Lucie Oujezdská - 8. Vendula Podsedníková, 9. Natálie Jedličková, 12. Blanka Gajdošová, 14. Adéla Částečková, 22. Karolína Šimková, 23. Nela Sikorová, 47. Nela Sikorová, 58. Blanka Gajdošová; rozhodčí: Radek Olšina - Tomáš Kašík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Eliška Křivková 23 - Eliška Gereková 8; po třetinách: 1:4, 2:2, 1:2;
Komentář domácích Filipová Eva (Vedoucí):
Po prvni tretine kdy nas souper totalne utahal, jsme se zvladly krasne dostat zpet do zapasu. Avsak zaver byl uz velmi dlouhy, i tak jsme zvladly pridat dalsi goly. Dekujeme za zapas.
Komentář hostů David Patrik (Vedoucí):
Dobře zvládnutý vstup do utkání a střelecká aktivita nám dnes sice zajistila 3 body, ale v obraně musíme být pozornější. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 3:8
60:00
59:59
Máme tady konec zápasu. Židenice prohrávají 8:4.
57:49
Vyloučen hráč #37 Viktorie Fuchsová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
57:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová bez asistence (4:8).
53:14
Míček mají většinou na svých holí hráčky z Vítkovic.
46:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová bez asistence (4:7).
46:37
Vítkovice dávají gól v oslabení.
44:38
Vyloučen hráč #31 Vendula Podsedníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
44:38
Po krásné prohazovačce Klvačové záhadným způsobem končí hráčka Vítkovic za mantilem.
43:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #15 Lucie Oujezdská, asistoval #2 Anna Klvačová (4:6).
43:25
Oujezdská krásnou střelou k tyči snižuje stav na 4:6.
40:04
První buly třetí třetiny poprvé pro Židenice.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:13
40:00
38:35
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #2 Anna Klvačová, asistoval #6 Zdeňka Vlachová (3:6).
38:35
Klvačová krásnou střelou k tyči se prosazuje a snižuje na 3:6.
33:52
Nádherný zákrok domácí brankářky.
32:46
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Zdeňka Vlachová, asistoval #76 Zuzana Žampachová (2:6).
32:23
Krásná kombinace Žampachové s Klvačovou nekončí gólem.
30:00
Jsme v půlce utkání.

28:35
Klavočové před bránou Vítkovic sjel míček a nevystřelila.
27:12
Po krásné souhře a sólu Šehicové končí míček bohužel na boční síťi.
24:58
Židenice začínají hrát tvrději.
23:47
Brankářka domácích chytla střelu a pak hned i dorážku.
22:35
22:35
Po ztrátě míčku Klvačové se prosazuje Sikorová.
22:28
Klvačová si krásně prohodila hráčky Vítkovic.
21:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková bez asistence (1:5).
21:05
Prosazuje se hned ze druhé střely v druhé části Karolína Šimková.
19:10
Máme tady poslední minutu první třetiny.
18:31
Gólmanka Židenic chytá míček.
17:50
Vítkovice drží míček.
13:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Adéla Částečková, asistoval #31 Vendula Podsedníková (1:4).
13:54
Částečková se prosazuje po odevzdaní míčku Židenic Vítkovicím.
11:55
11:33
Spojnice zachránila domácí.
08:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #28 Natálie Jedličková, asistoval #20 Nela Sikorová (1:2).
08:48
Sikorová mezi nohama nahrála před bránu Jedličkové a ta se propsazuje nad nohu brankářky.
07:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Vendula Podsedníková, asistoval #12 Abigail Mojová (1:1).
07:03
Podsedníková se prosazuje z osy.
05:23
Brankářka Židenic byla poprvé pořádně prověřena.
03:52
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #24 Bára Zemánková bez asistence (1:0).
03:52
Zemánková se prosazuje gólmance Vítkovic mezi nohama.
03:09
Vítkovice chtějí balónek více než Židenice.