1:3
2:3
- : -

GC System Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:10
1. Kristýna Veselá, 3. Nikol Kovárníková, 9. Lota Najsrová, 15. Markéta Vlčková, 19. Karolina Bartoňková, 37. Karolina Bartoňková, 46. Karolína Čižmárová, 50. Markéta Vlčková - 5. Dagmar Hradilová, 8. Nela Sikorová, 9. Karolína Šimková, 12. Bára Slušná, 25. Natálie Jedličková, 29. Nela Sikorová, 39. Nela Sikorová, 41. Nela Sikorová, 52. Nela Kubalčíková, 59. Nela Sikorová; rozhodčí: Jan Saňka - Jana Kubalíková; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Natálie Jabůrková 9, Lenka Richterová 13 - Amelie Kotásková 17; po třetinách: 5:4, 1:3, 2:3;
Komentář domácích Brouček Martin (Trenér):
První třetina nabídla přestřelku, která dala základy k ofenzivní hře. Bylo to otevřené až do konce, mohl vyhrát kdokoli, jak psal kolega, rozhodlo méně chyb....
Komentář hostů David Patrik (Vedoucí):
V zápase, ve kterém rozhodovalo to, který tým udělá méně chyb, nám přinesla výhru dobrá střelecká forma. Do Brna jsme přijeli s tím, že si konečně nadělíme 6 bodů, což se nám povedlo, takže jsme spokojení. Každopádně zítra se vracíme zpátky do práce, protože věcí, které musíme zlepšit, je ještě hodně. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 10:13
60:00
58:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #96 Nela Kubalčíková (8:10).
58:59
Síkorova znovu proměňuje.
57:54
Bolfová mohla srovnat, ale netrefuje.
56:17
Vyloučen hráč #20 Nela Sikorová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
53:55
Richterová dnes drží brno stále v naději.
52:56
Timeout GC System Bulldogs Brno
52:28
Hodová už nemůže, a tak si žádá o střídání.
51:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková, asistoval #20 Nela Sikorová (8:9).
49:41
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #9 Markéta Vlčková bez asistence (8:8).
48:45
Řezáčová vybojovala míček pro Brno.
45:57
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #37 Karolína Čižmárová bez asistence (7:8).
45:57
Čižmárová využívá chyby Částečkové a posílá Kotáskovou do bufetu.
45:06
Veselá trefuje Smetanovou.
43:25
Najsrová na Hodovou, ale Kotásková chytá.
40:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #78 Adéla Mozdřenová (6:8).
40:26
Levá, pravá pojď sem, kam jdeš v podání Síkorové.
38:48
Vyloučen hráč #73 Adéla Mikšlová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
36:46
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Karolina Bartoňková, asistoval #98 Nikol Kovárníková (6:6).
36:46
Znovu tady máme duo Bartoňková, Kovárníková.
36:28
Vlčková těsně nad.
33:48
Kubalíčková teď mohla navíšit, ale netrefuje.
32:59
Šefraná teď mohla srovnat, ale netrefuje.
28:50
28:50
Střídání brankáře. Nový brankář #11 Lenka Richterová družstva GC System Bulldogs Brno
28:15
Šefraná zachraňuje
25:44
Urbanová si teď vyměnila pár nahrávek s Řezáčovou.
24:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #28 Natálie Jedličková, asistoval #5 Jana Horečková (5:5).
24:09
Jedličková po krásné nahrávce od Horečkové trefuje nad rameno Jabůrkové.
19:59
Mame tady konec první třetiny ve kterém výtězí domácí poměrem 5:4.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:09
14:57
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #9 Markéta Vlčková, asistoval #98 Nikol Kovárníková (4:4).
13:55
Řezáčová byla teď seřezaná a hned padá.
11:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Bára Slušná bez asistence (3:4).
11:15
Jabůrková dostáva již druhý gól mezi nohy.
08:35
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #88 Lota Najsrová bez asistence (3:3).
08:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #28 Natálie Jedličková (2:3).
07:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #17 Tereza Smetanová (2:2).
04:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #6 Dagmar Hradilová, asistoval #12 Abigail Mojová (2:1).
02:49
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková, asistoval #27 Karolina Bartoňková (2:0).
01:59
Řezáčová zkouší z úhlu, ale Kotásková chytá.
00:52
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #16 Kristýna Veselá, asistoval #27 Karolina Bartoňková (1:0).
00:52
Veselá z první střely proměňuje a posílá domácí do vedení.
00:01
Úvodní buly pro Ostravu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Jana Kubalíková.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Amelie Kotásková; hráči v poli: Blanka Gajdošová, Adéla Mozdřenová, Tereza Smetanová, Nela Kubalčíková, Nela Sikorová
00:00
Line-up domácích GC System Bulldogs Brno: brankář: Natálie Jabůrková; hráči v poli: Karolína Čižmárová, Kristýna Šefraná, Lota Najsrová, Markéta Vlčková, Adéla Urbanová
00:00
Dobré odpoledne dámy a pánové vítame Vás na 13. kole 1. ligy juniorek, ve kterém se utkají domácí GC System Bulldogs Brno a proti ním 1. SC TEMPISH Vítkovice.