6:0
4:2
- : -

PSN Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 10:3
25. Daniel Péc, 35. Jakub Lisa, 36. Marek Hozman, 37. Lukáš Procházka, 38. Vojtěch Kún, 40. Vojtěch Panuška, 41. Vojtěch Panuška, 60. Vojtěch Panuška, 60. Vojtěch Kún, 60. Michal Antonín Malhocký - 20. Lukáš Fukala, 45. David Slončík, 51. Nikolas Vizváry; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 5:2; využití: 1:2; diváků: 59; zásahy brankářů: Adam Draslar 24 - Ondřej Glogar 25; po třetinách: 0:1, 6:0, 4:2;
Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér):
Dneska rozhodla skvělá druhá třetina. Musím kluky pochválit za hru 5 na 5, která skončila 9-0. Škoda jen několika zbytečných vyloučeních. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Veselý Jaromír (Vedoucí):
Docela paradox, přehodili jsme pořadí, předtím jsme většinou zmrvili začátek, tento víkend naopak vždy druhou půlku.
Náš výkon byl určitě poznamenán žalostným zdravotním stavem, ale předně neuspokojivým nastavením v hlavě, kdy jakobychom se báli možnosti uspět.
Přesto výsledky jsou dost kruté ve srovnání s tím na co máme.
No tak si ten pocit z vítězství taky občas užije někdo jiný než my.
60:00
Střely ve 3. části: 11:14
60:00
59:52
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #6 Michal Antonín Malhocký, asistoval #5 Marek Hozman (10:3).
59:51
Malhocký dostává míček za polovinou, prokličkovává si hřiště a těsně posílá míček za Glogara.
59:20
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #21 Jakub Pluhař (9:3).
59:19
Přihrávka před brankou na Kúna, který lehce tečuje míček, který letí pod břevno a domácí těsně před koncem navyšují stav utkání.
59:02
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #87 Adam Draslar (8:3).
59:01
Přesný výhoz Draslara a Panuška potvrzuje vedení domácích gólem do prázdné branky.
58:25
Vítkovice v 6.
58:09
Zmatek před domácí brankou a Vítkovice se pokouší dostat míček za Draslara.
57:37
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:10
Nejprve ze středu stířlí Hrbáček, který se netrefuje. Míček stále ve hře. Kún ve výběhu a tentokrát musí Glogar zasahovat.
56:21
Standardka Vítkovic ze středu. Galia rozehrává a dostává míček zpět. Střílí, ale trefuje pouze břevno.
55:20
Oba týmy teď ztrácí míček ve středním pásmu.
54:45
Bajko se vytáčí do backhandu a hra se přesouvá na útočnou polovinu Tatranu.
53:59
Standardka Vítkovic na středu. Střela končí v bloku.
52:02
Pluhař a Kún v stiuaci 2 na 1. Pluhař míří na pravý horní roh a těsně netrefuje.
51:16
Bajko se vytahuje z obrany a střílí - pěkná střela, bohužel těsně vedle.
50:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #40 Dan Peterek (7:3).
50:21
Přirhávka na Vizváryho, který se z pravé strany velkého brankoviště trefuje pod Draslara.
49:40
Odložené vyloučení a Vítkovice zkouší hru bez golmana.
46:19
Vítkovičtí na chvíli zatlačili domácí hluboko do pásma. Pluhař zachytává přihrávku a Tatran přechází do protiútoku.
44:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #79 Jakub Galia (7:2).
44:47
Přihrávka na střed na Slončíka, který ze středu zakončuje.
44:35
Přesilovka zatím pod kontrolou Vítkovic.
44:00
Vyloučen hráč #68 Vojtěch Panuška družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
42:58
Vizváry střílí z otočky - Draslar chytá.
42:34
Standardka Vítkovic u pravého mantinelu - Pluhař blokuje.
41:15
Standardka Vítkovic z rohu. Tentokrát bez střely na Draslara.
40:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #5 Marek Hozman (7:1).
40:10
První přihrávka do prázdné nevyšla. Nicméně domácí jsou při chuti a Panuška pálí míček za Glogara.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:6
40:00
39:43
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #17 Adam Kučera (6:1).
39:42
Povedená standardka domácích. Přihrávka na Panušku na středu, který se nemýlí.
39:20
Hrbáček od mantinelu pálí, trefuje pouze Glogara.
37:59
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #53 Daniel Péc (5:1).
37:58
Vyťukávaná domácích a do odkryté branky se prosazuje Kún.
37:46
Hrbáček si prohazuje míček na střed, zde je o míček okraden.
36:03
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #69 Lukáš Procházka, asistoval #66 Vojtěch Kún (4:1).
36:02
Odražený míček od Glogara, kterého se ujímá Procházka v předbrankovém prostoru a trefuje se za záda Glogara.
35:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #17 Adam Kučera (3:1).
35:49
Přihrávka na Kučeru u levého mantinelu, který se natahuje a pálí.
34:55
Vyloučen hráč #17 Matěj Šmerda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
34:04
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Jakub Lisa, asistoval #53 Daniel Péc (2:1).
34:03
Pécák na Lisu a Tatran se ujímá vedení. Hezký backhand mimochodem.
33:52
Přihrávka na volného Slončíka u mantinelu, který střílí - nad.
32:50
Domácí na míčku a na chvilklu se hra zklidňuje.
32:15
Vítkovice na míčku. Přihrávka na Szemilu na středu, který stířlí - do bloku.
30:30
Slončík pálí ze středu - Draslar čape.
28:49
Procházka ve vyběhu. I přes bránícího hráče střílí.
27:10
Hozman na Bajko, ten z první na Panušku před brankou. Bohužel tuto přihrávku bránící hráči vyčíhli.
24:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #53 Daniel Péc, asistoval #66 Vojtěch Kún (1:1).
24:49
Přihrávka na Péce, který od pravého mantinelu zakončuje.
24:34
Hrbáček od mantinelu a tyčka!
23:50
Vizváry se vymotává z rohu a střílí.
22:00
Hezká akce Vítkovic, Lisa finální přihrávku zastavuje.
20:50
Obrovská šance pro Vítkovice a Draslar si připisuje důležitý zákrok.
20:33
Kučera si ne středu zpracovává skákavý míček a střílí na přední tyč.
20:01
Buly pro Tatran, ovšem Kučera je ihned pod tlakem.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:7
20:00
19:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #32 Kryštof Vašňovský (0:1).
19:50
Fukala se na polovině natahuje a foukl ho do levého horního rohu.
19:28
Vyloučen hráč #31 Vít Hrbáček družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
18:20
Standardka domácích na hraně velkého brankoviště. Hozman na Malhockého, zpátky na Hozmana, který střílí, ale netrefuje.
17:36
Panuška a jeho další střela, Glogar vyráží a Skalník se s míčkem přesouvá do útoku. Rozeskákaný míček s emu nedaří zpracovat, a tak o míček příchází a hra se oěpt přesouvá na druhou stranu.
16:38
Panuška našel prostor na krosovku na Hozmana, který nestřílí z první a Glogar se stíhá přesunout.
16:10
Panuška střílí od mantinelu. Glogar vyráží, ale míček stále ve hře.
15:54
Vyloučen hráč #79 Jakub Galia družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
15:54
Domácí dostanou šanci otevřít skóre během přesilovky.
15:05
Vítkovice na míčku a s klidem si jej posílají v obraně.
13:18
Přesilovka po kontrolou Vítkovic, nicméně se jim nedaří vytvořit si prostor pro střelu.
11:34
Vyloučen hráč #6 Michal Antonín Malhocký družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky.
11:33
Přečíslení Vítkovic se na poslední chvílí pokouší zastavit Malhocký.
10:55
Hejzlar ze středu zakončuje backhandem. Glogar vyráží.
10:38
Střela Petereka - Bajko blokuje.
10:00
Soukupovi se i přes dva bránící hráče daří zakončit. Glogar však s touto střelou nemá potíže.
09:02
Standardka domácích v rohu na útočné polovině. Zde se odehraje i zbytek domácího oslabení.
08:51
Další sada střel na Glogara.
08:15
Protiútok domácích - Panuška s Malhockým v situaci 2-1. Panuška střílí, Malhocký ještě doráží.
08:03
Peterek se natahuje a od matinelu jde do střely. Lisa blokuje.
07:38
Dlouhý výhoz Draslara a domácí si mohou na chvíli odpočinout.
07:07
Vyloučen hráč #16 Lukáš Mühlfait družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
07:05
Vinárek získává míček a vytáčí se před Draslara, kde se mu přes faul nedaří zakončit.
06:15
Standardka Vítkovic z rohu bez střely. Míček dostává Peterek a polovině a posílá jej na Novotného, který střílí.
05:17
Vítkovice točí míček okolo bránícíh tatranských hráčů. Finální střela Petereka nevychází dle představ a míček končí za mantinely.
04:48
Vyloučen hráč #15 Vít Soukup družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
03:45
Vítkovice na míčku, do útoku se chtějí dostal po mantinelu. Procházka přihrávku zastavil a běží do útoku, kde střílí.
02:26
Přihrávka na volného Malhockého, který mohl z první zakončovat do odkryté branky. Bohužel si dal na čas se zpracováním a Glogar se stihla přesunout.
01:38
Pluhař a první střela dnešního dne.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání pro Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Ondřej Glogar; hráči v poli: Viktor Karásek, Kryštof Vašňovský, Jan Skalník, Lukáš Fukala, Filip Szemla
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Adam Draslar; hráči v poli: Vojtěch Panuška, Adam Kučera, Václav Bajko, Marek Hozman, Michal Antonín Malhocký
00:00
Vítám Vás u dnešního utkáníí CE ligy juniorů. Oba týmy hrají druhý zápas během tohoto víkendu. Domácí tým PSN Tatran Střešovice včera dominoval a vyhrál nad FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 12:3. Ovšem tým 1. SC TEMPISH Vítkovice si nedookázal poradit s týmem ACEMA Sparta Praha UNYP. Zlepší si Vítkovice náladu s Tatranem nebo budou domácí po tomto víkendu šestibodoví?