3:1
1:5
- : -

FAT PIPE Tigers Start98 - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:8
16. Eliška Poláková, 26. Aneta Salehová, 28. Zuzana Mervartová, 38. Karolína Laura Hornová, 54. Barbora Špačková - 1. Denisa Ferenčíková, 17. Michaela Šponiarová, 25. Barbora Husková, 42. Vendula Maroszová, 48. Barbora Husková, 49. Šárka Staňková, 54. Denisa Hyršová, 54. Vendula Maroszová; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Šárka Černá 22 - Karolína Krištofová 13; po třetinách: 1:2, 3:1, 1:5;
Komentář domácích Hofmanová Eliška (Trenér):
Komentář hostů Gurkovský Jiří (Vedoucí):
60:00
Střely ve 3. části: 5:10
60:00
58:37
Vyloučen hráč #15 Šárka Staňková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
58:17
Vyloučen hráč #79 Tereza Hanzlíková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za opakované přestupky.
57:45
Tigers hrají v šesti bez brankáře.
57:01
Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:48
Kristýna Vejvodová zapomněla svou hůl na polovině.
53:37
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #24 Barbora Špačková, asistoval #79 Tereza Hanzlíková (5:8).
53:37
Hanzlíková z poza brány přesně na Špačkovou.
53:19
Timeout FAT PIPE Tigers Start98
53:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #8 Dominika Buczek (4:8).
53:19
Následuje další rychlý gól.
53:19
Domácí si vybírají oddechový čas.
53:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Denisa Hyršová, asistoval #3 Michaela Šponiarová (4:7).
50:54
Michaela Šponiarová přestřeluje branku.
48:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Šárka Staňková, asistoval #8 Dominika Buczek (4:6).
48:08
Do levého horního rohu se trefuje Šárka Staňková.
47:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #3 Michaela Šponiarová (4:5).
47:33
Vítkovice využívají přesilovku.
47:01
Vyloučen hráč #5 Zuzana Mervartová družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za sekání.
47:01
Opět za sekání budou hrát domácí oslabení.
45:20
Domácí hrají v plném počtu.
43:20
Vyloučen hráč #32 Monika Škorpová družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za sekání.
43:20
Další vyloučení Startu.
41:21
41:21
Vendula Maroszová srovnává skóre.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostů.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:10
40:00
39:01
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:43
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #61 Karolína Laura Hornová, asistoval #63 Kristina Zlatníková (4:3).
37:43
Přesnou střelu Zlatníkové doráží Hornová. Start se dostává do vedení.
36:17
Staňková zkouší vystřelit backhandem.
34:06
Domácí jsou v plném počtu.
32:06
Vyloučen hráč #79 Tereza Hanzlíková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za sekání.
32:06
Máme tu první vyloučení zápasu.
31:33
Odložené vyloučení pro Vítkovice. Hosté jdou do šesti.
30:30
Tigers přitvrdily ve hře i v soubojích.
27:53
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #5 Zuzana Mervartová, asistoval #77 Aneta Salehová (3:3).
27:53
Zuzana Mervartová doráží střelu Anety Salehové a trefuje se trošku se štěstím.
25:06
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #77 Aneta Salehová, asistoval #5 Zuzana Mervartová (2:3).
25:06
Úplně volná Aneta Salehová, která přesně trefuje. Zároveň je to její první gól v Extralize žen, gratulujeme!
24:48
24:48
Šponiarová našla volnou Huskovou.
22:42
Tereza Hanzlíková sama stříli, ale míjí branku nad.
21:25
Poláková nahrává Vávrové, ale ta přihrávku nestíhá.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:10
20:00
19:01
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
16:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #55 Denisa Hyršová (1:2).
16:51
Na 1:2 zvyšujeMichaela Šponiarová.
15:24
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Eliška Poláková z trestného střílení (1:1).
15:24
Uvidíme trestné střílení v podání Elišky Polákové.
14:59
Standardka domácích končí střelou Anety Salehové.
13:18
Velká šance hostů, ale nakonec nedošlo ani ke střele.
12:30
Nikola Liberdová končí za mantinelem po souboji v rohu.
08:50
Poláková s mladší Šnajberkovou blokuje střelu Dominiky Buczek.
07:53
Barbora Husková promachuje střelu.
06:01
Po úvodním rychlém gólu se teď ani jednomu týmu nepodařilo vyvinout nějakou větší šanci.
03:20
Šárka Staňková se zkouší strefit mezi ruku a nohu Šárky Černé, která míček ale vyráží.
02:05
Z rozehrávky Startu z půlky střílí Vanda Šnajberková, ale míjí branku.
00:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #67 Eliška Willmannová (0:1).
00:18
První střídání a hned gól.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrává tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Eliška Willmannová, Nela Kubalčíková, Blanka Gajdošová, Nikola Liberdová, Denisa Ferenčíková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Tigers Start98: brankář: Šárka Černá; hráči v poli: Monika Škorpová, Vanda Šnajberková, Zuzana Mervartová, Kristýna Vejvodová, Aneta Salehová
00:00
Vítáme vás na 12. kole Extraligy žen, kde se utká FAT PIPE Tigers Start98 a 1. SC TEMPISH Vítkovice.