1:0
1:5
- : -

1.FBK Sršni Rožnov p/R - TJ Slovan Havířov 4:8
3. Petr Kittel, 15. Jakub Štůsek, 33. Richard Plandor, 58. Denis Zimmer - 3. Martin Stibor, 16. Martin Stibor, 19. Jakub Molin, 41. Michal Kozelský, 52. Michal Kozelský, 53. Kryštof Fusek, 59. Martin Stibor, 59. Filip Hromádka; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2 + Richard Plandor 4:0; využití: 0:3; diváků: 58; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 23, Lukáš Slovák 2 - Ivo Sikora 20; po třetinách: 2:3, 1:0, 1:5;
Komentář domácích Kasl Miroslav (Trenér):
Zhodnocení utkání trenérem domácího týmu, Miroslavem Kaslem
60:00
Střely ve 3. části: 12:15
60:00
59:03
Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov neproměnil #91 Tomáš Hodulík.
59:00
Máme tady poslední minutu třetí třetiny
58:43
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #13 Filip Hromádka, asistoval #12 Martin Stibor (4:8).
58:43
Střídání brankáře. Nový brankář #55 Lukáš Slovák družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R
58:39
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #12 Martin Stibor, asistoval #66 Jan Brija (4:7).
57:53
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #42 Denis Zimmer, asistoval #8 Adam Tesárek (4:6).
55:19
Timeout 1.FBK Sršni Rožnov p/R
54:48
Rožnov v 6
52:51
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #64 Kryštof Fusek z trestného střílení (3:6).
52:11
Vypadá to tady spíše jak fotbal borec si lehne, zařve, a sudí už píská
51:47
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #12 Martin Stibor (3:5).
51:00
Vyloučen hráč #99 Jiří Šimek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za zvedání florbalky.
40:41
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #87 Petr Řezáč (3:4).
38:15
Vyloučen hráč #69 Richard Plandor družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2+2 minuty za hrubost.
37:15
Prašivka otřesený na zemi
34:51
Škrobákuv riskantní, ale vydařený zákrok
32:30
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #3 Ondřej Smékal (3:3).
32:30
Plandor vyřešil situaci výborně Sýkora si míček zády odrazil do vlastní brány a máme tady opět vyrovnáno
30:26
Hra je vyvážená pivo se na hale pít může, a sledujeme velice vyrovnaný zápas ve kterém je to nahoru a dolů
18:40
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #64 Kryštof Fusek (2:3).
18:40
Tak v první třetině padl celkem velký počet golu
15:51
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #12 Martin Stibor, asistoval #18 Jakub Molin (2:2).
15:15
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
14:50
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #70 Jakub Štůsek bez asistence (2:1).
14:30
Opět Rožnovsky autobus ve vápně v podobě Marka Lipového
12:30
Honza Drong chtěl okusit jak má Patrik Hegar tvrdou hlavu, ale Patrik se nenechal mlátit po kebuli jen tak
11:44
Rožnované rozehrávají s klidnou hlavou a zatím vedou poklidnou hru stejně tak je na tom soupeř
07:58
Havířované mají dost prostoru na Rožnovské polovině bohužel pak nastává tzv. Rožnovksy autobus ve vápně