2:2
1:2
- : -

1.FBK Sršni Rožnov p/R - Asper Šumperk 5:7
9. Adam Burýšek, 18. Patrik Hegar, 27. Petr Kittel, 31. Martin Najvar, 51. Petr Kittel - 7. Jiří Trávníček, 8. Ondřej Mrázek, 14. Jan Mannl, 25. Ondřej Mrázek, 35. Jan Mannl, 49. Jindřich Kamler, 59. Petr Matěj; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 3:2; využití: 2:2; diváků: 97; zásahy brankářů: Lukáš Slovák 21 - Antonín Byvan 20; po třetinách: 2:3, 2:2, 1:2;
60:00
Střely ve 3. části: 7:6
60:00
58:57
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #18 Jiří Trávníček (5:7).
58:57
Střela z vlastního brankoviště Asperu končí v prázdné bráně domácích.
58:20
domácí to zkusí v šesti
56:18
Timeout 1.FBK Sršni Rožnov p/R
50:02
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #8 Adam Tesárek (5:6).
50:02
Kittle z brankovište dává góla a zvyšuje tak naděje svým spoluhráčům na obrat
48:50
Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva Asper Šumperk na 2 minuty za blokování florbalky.
48:50
Vyloučen hráč hostí. Ten si je však jist svou nevinou a stežuje si u rozhodčích
48:27
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #4 Michal Šíma (4:6).
48:27
Nahrávka z rohu na střed a opět gól z přesilovky
46:49
Vyloučen hráč #70 Jakub Štůsek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
46:49
Celá střídačka domácích právě na nohou. Štůsek dostává po souboji rameno na rameno 2 minuty.
43:34
Krásna střela od hostí, ale Lukáš Slovák ukazuje své kvality a nádherným zakrokem vyráží
43:02
Nepříjemná teč obranců. Slovák však stihá zareagovat
42:29
Plandor se po souboji ocitá na zemi a drží se za obličej. Ze hřistě mu pomáhají zdravotnící
41:41
Vyloučen hráč #57 Marek Polášek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
41:13
Matěj Petr se chytá za nohu a hosté opět protestují proti verdiktu rozhodčích
40:00
40:00
Začíná nám 3. třetina utkání ve které se rozhodne toto utkání.
34:13
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #4 Michal Šíma (4:5).
34:13
Nahrávka z rohu na střed, střela a gól.
34:06
Vyloučen hráč #2 David Žniva družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za opakované přestupky.
31:52
Byvan vyhazuje miček až k brankáři domácích.
30:59
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #21 Adam Burýšek (4:4).
30:59
Mladý Burýšek pálí a kasanova Najvar krásně doráží a srovnává stav utkání.
29:14
Slovák se natahuje úro míček, ten mu ale vypadl a následovala zmatená situace před bránou
26:45
Hosté opět protestují a opět neúspěšně
26:44
26:44
Krásná kombinace a je to gól
26:05
Vyloučen hráč #14 Matěj Mondek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
26:05
Montek posíla hráče za mantinel a dostává dvě minuty i přes protesty vůči rozhodčímu
24:50
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #7 Jan Mannl (2:4).
23:45
Rožnováné se zatím tlačí více do zakončení
23:18
Šimek zkusil nahodit miček na bránu a brankář hostí promáchL, bohužel k dorážce se nikdo nedostal
17:54
Hra zastavena neboť hráč hostí leží na zemi a drží se za obličej.
17:53
Najwar před branou získal miček, trestuhodně však míjí bránu z otočky
17:35
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #11 Patrik Hegar, asistoval #57 Marek Polášek (2:3).
17:35
Hegar snižuje a hosté opět zkouší reklamovat, tentokrát však bez úspěchu.
17:10
Štůsek svou střelou mijí bránu.
15:32
kittel krásně zachytil nahrávku hostí, střela mu ale bohužel sjela.
13:01
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #13 Ondřej Mrázek (1:3).
13:01
Nahrávka na střed a gól.
13:01
Domácí zkouší diskutovat s rozhodčími, gól však platí
10:12
Radost domácích byla rychle zastavena neboť rozhodčí neuznali srovnánací branku.
10:00
Vlček zkouší střelu z půlky ale treuje domácí obranu
08:07
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #21 Adam Burýšek, asistoval #8 Adam Tesárek (1:2).
08:07
Domací nenechali hosty odskocit na rozdíl dvou branek na moc dlouho a snižují skóre
07:54
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #88 Daniel Venouš (0:2).
07:54
Zimmer ztratil míček na vlastní polovině  a hosté trestájí krásnou střelou
07:16
Hra se po gólu hostí začína přitvrzovat.
06:41
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #65 Antonín Harapát (0:1).
05:14
Hegar našel z rohu před bránou kittla, ten však trefuje brankáře
03:18
Hra je zatím nahoru, dolů. Gól však stále nikde.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jakub Hruban, Jindřich Kamler, Jan Mannl, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš
00:00
Line-up domácích 1.FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Lukáš Slovák; hráči v poli: Denis Zimmer, Jakub Štůsek, Richard Plandor, Ondřej Smékal, David Žniva