0:3
3:5
- : -

1.FBK Sršni Rožnov p/R - Torpedo Havířov 5:12
9. Patrik Hegar, 15. Petr Burýšek, 46. Petr Burýšek, 48. Ondřej Smékal, 52. Petr Burýšek - 4. Ondřej Kučera, 9. Dominik Mrowiec, 12. Erik Šochman, 19. Adam Feber, 24. Jakub Vilím, 27. Erik Šochman, 40. Adam Feber, 46. Marián Kloza, 47. Erik Šochman, 48. Denis Kubiczek, 49. Erik Šochman, 55. Jakub Vilím; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 6:7; využití: 3:3; diváků: 65; zásahy brankářů: Lukáš Slovák 40 - Martin Zapletálek 35; po třetinách: 2:4, 0:3, 3:5;
60:00
Střely ve 3. části: 20:25
60:00
59:15
V tuto chvilku se oba týmy snaží držet míček a ten tým který ho drží tak hraje v 6.
57:12
Marek Polášek si málem dal vlastní branku ale nestalo se tak protože to zimmer ještě zachránil.
55:10
Rožnov i Havířov hráli ve 4 ale jenom Havířov z toho profitoval.
54:01
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím bez asistence (5:12).
53:42
Rožnov zkouší hru bez brankáře ptámese po´může jim to ?
53:02
Vyloučen hráč #88 Adam Feber družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
53:01
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za držení.
51:10
Timeout Torpedo Havířov
51:10
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #42 Denis Zimmer (5:11).
51:07
Vyloučen hráč #23 Denis Kubiczek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
51:05
Valachů,m se tato přesilovka moc nepovedla a při této přesilovce také dostali branku .
49:03
Hra teď nabrála obrátek je zde hodně vyloučeni ale také branek .
48:59
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #21 Erik Šochman, asistoval #88 Adam Feber (4:11).
48:24
Vyloučen hráč #52 Dominik Mrowiec družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
47:32
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #23 Denis Kubiczek, asistoval #88 Adam Feber (4:10).
47:26
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #86 Daniel Prašivka (4:9).
47:26
Rožnované chteli se dostat ješte do hry ,ale slezané jim to nechcou dovolit .
46:38
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #21 Erik Šochman, asistoval #17 Jakub Holeš (3:9).
45:58
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
45:44
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #8 Adam Tesárek (3:8).
45:21
Rožnov sice vybojoval dvojitou přeswilovku a dostali branku.
45:10
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #21 Erik Šochman (2:8).
44:56
Vyloučen hráč #54 Tomáš Řezáč družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
43:14
Vyloučen hráč #86 Jakub Mikulok družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za držení.
43:12
Valaši ubránili svoje oslabeni a potom vynojovali pro sebe také přesilovku .
41:15
Rožnov se hned začal snažit jenže se rožnov nechal vyloučit.
40:51
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:18
40:00
39:45
Havířo si velmi dobře rozehrál tento zápas a proto si velmi dobře jdou pro 3 body.
39:10
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #31 Petr Vítovec (2:7).
38:31
Vyloučen hráč #67 Jiří Kloss družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za držení.
38:31
Slezané ubránili oslabení a  stále si drží 4 brankové vedení
37:20
Valaši se snaži co to jde dostat míček do branky Slezanů ale nejde to .
35:36
Vyloučen hráč #10 Vojtěch Petřík družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za opakované přestupky.
35:20
Po chvilce jsme viděli že se Rožnované dostali na chvilku do útoku a zavřeli slezany. Díky této intenzitě si Rožnované vybojovali přesilovku .
33:39
Ve druhé třetině se zápas velmi vyostřil a je to velmi zajímavé.
31:34
Golman domácích se velmi hezky ukázal s hodně vychytanými zákroky a proto z této přesilovky nic nebylo.
30:57
Vyloučen hráč #97 Martin Najvar družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
29:59
Během chvilky se zde oderál velmi nehezký pád .hráče hostí ale zádný trest se neudělil.
26:49
Trestné střílení družstva Torpedo Havířov neproměnil #86 Jakub Mikulok.
26:49
Lukáš Slovák vychytal nájezdy hostí a drží  tak Valachy nad vodou .
26:09
24:37
Časoměříč Matouš Kozel řekl že do této chvilé nepadla žádná střela na bránu a o chvillu později padla další branka hostí
23:39
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #21 Erik Šochman (2:5).
22:02
Na druhou třetinu se oba týmy nehrají moc běhavě spíše na protiútoky .
18:49
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #26 Ondřej Kučera (2:4).
17:58
Vyloučen hráč #70 Jakub Štůsek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nesportovní chování.
17:14
Jiří Kloss  se dostal po dlouhé době do zápasu a hned se prosazuje, sice ne branku ale asistencí .
15:39
Valaši teď budou mít velkou 2 minutovou šanci snížit.
14:55
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #67 Jiří Kloss (2:3).
13:30
Valaší se snaží srovna ,ale golman hostí jim v tom brání svými zákroky .
11:23
11:05
Hostí odskakují do vedení ,když si hezkým krosem obehráli naší obranu.
09:04
Za malou chvilku se Rožnov dostává blíže ke snížení po brance Patrika Hegara .
08:38
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #11 Patrik Hegar, asistoval #3 Ondřej Smékal (1:2).
08:33
Do zápasu se také dostal po chvilce Jiří Kloss.
08:25
Vyloučen hráč #26 Ondřej Kučera družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:15
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec, asistoval #86 Jakub Mikulok (0:2).
05:49
Domácí se sice potýkají s tím že prohrávají ,ale nepřestávají obstřelovat branku hostí a měli jsme tu nejednu příležitost.
03:04
První branku vstřílejí hostí a střelou ktyči se tak ujímají vedení v dnešním zápase.
03:03
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #26 Ondřej Kučera, asistoval #25 Jakub Vilím (0:1).
01:20
Úvodní  buly vyhráli hostí a v tomto začátku třetiny na míčku hrají více právě hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Kubala a Patrik Mik.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Erik Šochman, Tomáš Vlach, Ondřej Kučera, Jakub Vilím, Jakub Holeš
00:00
Line-up domácích 1.FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Lukáš Slovák; hráči v poli: Marek Lípový, Petr Burýšek, Petr Kittel, Daniel Prašivka, Adam Tesárek
00:00
Vítáme vás u dnešního utkání. Týmy střetávají po boji o druhou nejvyšší  Českou ligu ve florbale.