3:0
2:2
- : -

Mocní Tuleni Podbořany - 1.FBC DDM Děčín IV B 5:3
24. Ondřej Molcar, 26. Pavel Petrok, 29. Jan Čermák, 37. Jan Kučera, 38. Jan Čermák - 3. Jakub Hora, 31. Matěj Ludvík, 36. Šimon Fridrich; rozhodčí: Tereza Trávníčková - Tomáš Novák; vyloučení: 4:6 + Petr Buriánek 4; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Bláha -3 - Vojtěch Nygrín ?; po třetinách: 0:1, 3:0, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 10:5
45:00
44:40
Vyloučen hráč #22 Michael Muselík družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za bránění ve hře.
42:01
Vyloučen hráč #69 Patrik Pořádek družstva 1.FBC DDM Děčín IV B na 2 minuty za zdržování hry.
42:01
Vyloučen hráč #9 Jan Kučera družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za hrubost.
42:01
Vyloučen hráč #69 Patrik Pořádek družstva 1.FBC DDM Děčín IV B na 2 minuty za nesportovní chování.
40:11
Timeout 1.FBC DDM Děčín IV B
37:22
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #88 Jan Čermák, asistoval #8 Ondřej Molcar (5:3).
36:29
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #9 Jan Kučera, asistoval #48 Pavel Petrok (4:3).
35:17
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV B vstřelil #8 Šimon Fridrich, asistoval #10 Matěj Ludvík (3:3).
32:32
Vyloučen hráč #21 Petr Havlík družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za držení.
32:32
Vyloučen hráč #69 Patrik Pořádek družstva 1.FBC DDM Děčín IV B na 2 minuty za hrubost.
30:22
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV B vstřelil #10 Matěj Ludvík z trestného střílení (3:2).
30:22
Vyloučen hráč #8 Šimon Fridrich družstva 1.FBC DDM Děčín IV B na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 17:5
30:00
28:35
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #88 Jan Čermák, asistoval #21 Petr Havlík (3:1).
25:57
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #48 Pavel Petrok, asistoval #29 Tomáš Kučera (2:1).
23:05
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #8 Ondřej Molcar, asistoval #88 Jan Čermák (1:1).
22:05
Vyloučen hráč #23 Tien Dat Pham družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za špatné střídání.
20:46
Vyloučen hráč #14 Petr Buriánek družstva 1.FBC DDM Děčín IV B na 2+2 minuty za hrubost.
17:17
Vyloučen hráč #14 Petr Buriánek družstva 1.FBC DDM Děčín IV B na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:7
15:00
12:58
Vyloučen hráč #2 Dan Kubišta družstva 1.FBC DDM Děčín IV B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:48
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV B vstřelil #7 Jakub Hora, asistoval #10 Matěj Ludvík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tereza Trávníčková a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.FBC DDM Děčín IV B:
00:00
Line-up domácích Mocní Tuleni Podbořany: brankář: Jan Bláha; hráči v poli: Petr Havlík, Ondřej Hanuš, Jan Čermák, Martin Šefara, Ondřej Molcar