0:1
2:2
- : -

SK Florbal Benešov B - Viking TJ Kobylisy B 2:3
17. Lukáš Nigrin, 20. Václav Tůma - 2. Václav Hammeršmíd, 23. Kryštof Pojman, 24. Matyáš Jelen; rozhodčí: Jan Tůma - Vojtěch Prokop; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Macek -3 - Oskar Kosour ?; po třetinách: 0:1, 2:2;
24:00
23:51
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #29 Matyáš Jelen, asistoval #25 Václav Hammeršmíd (2:3).
22:21
Timeout Viking TJ Kobylisy B
22:21
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #93 Kryštof Pojman, asistoval #25 Václav Hammeršmíd (2:2).
19:53
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #13 Václav Tůma, asistoval #43 Martin Čepela (2:1).
16:54
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #34 Lukáš Nigrin, asistoval #45 Ondřej Bychl (1:1).
12:00
12:00
06:19
Vyloučen hráč #7 Viktor Sova družstva Viking TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání.
01:47
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #25 Václav Hammeršmíd, asistoval #29 Matyáš Jelen (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Tůma a Vojtěch Prokop.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy B:
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov B: brankář: Adam Macek; hráči v poli: David Pazour, Tomáš Bláha, Lukáš Nigrin, Filip Doležal, Ondřej Bychl