5:0
- : -
IBK Holice

IBK Holice - Florbal Primátor Náchod B 9:6
6. Jakub Říha, 7. Lukáš Jeřábek, 29. Filip Záhrobský, 30. Radek Nešetřil, 32. Jakub Říha, 35. Lukáš Jeřábek, 41. Viktor Pražák, 44. Lukáš Jeřábek, 45. Viktor Pražák - 15. Nikolas Osifčin, 16. Jakub Hejhal, 18. Adam Jakubský, 21. Petr Hencl, 27. Adam Jakubský, 29. Jakub Hejhal; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Martin Řehák; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Daniel Jeník 13 - Jakub Cibulka 22; po třetinách: 2:1, 2:5, 5:0;
Komentář domácích Kment Lukáš (Trenér):
Divácky atraktivní utkání skončilo v náš prospěch. Děkuji klukům za odmakaný závěr zápasu, soupeři za vyrovnané utkání a divákům za skvělou kulisu.
Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
Po první vyrovnané třetině jsme zrychlili hru a převzali otěže zápasu do vlastních rukou. Ve třetí třetině se naši rozdíloví hráči zbytečně nechali strhnout hrou, čímž výrazně utrpěla kvalita řešení situací v útoku i obraně a zároveň poskytlo soupeři prostor vyrovnat a nakonec otočit stav zápasu. Díky všem aktérům za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 16:5
45:00
44:22
Vyloučen hráč #9 Filip Záhrobský družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
44:10
Branku družstva IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #30 Jakub Říha (9:6).
43:52
Branku družstva IBK Holice vstřelil #89 Lukáš Jeřábek, asistoval #36 Matěj Krám (8:6).
43:52
Náchod zkusil hru bez brankáře, čehož od půlky využil Lukáš Jeřábek a IBK vede o 2 branky.
42:03
Timeout Florbal Primátor Náchod B
40:38
Branku družstva IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #34 Jaroslav Tošovský (7:6).
40:38
Pražák se nejrychleji zorientoval v brankovišti a doráží střelu Tošovského. Holice si berou vedení zpět.
38:34
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
38:34
Za zákrok na holického brankáře inkasuje Jakubský 2 trestné minuty.
34:48
Branku družstva IBK Holice vstřelil #89 Lukáš Jeřábek, asistoval #34 Jaroslav Tošovský (6:6).
34:48
A další akce vyťukaná až do prázdné brány. Máme vyrovnáno.
31:16
Branku družstva IBK Holice vstřelil #30 Jakub Říha, asistoval #66 Viktor Pražák (5:6).
31:16
Co k tomuto gólu dodat? Nádhera a nádhera.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:10
30:00
29:28
Branku družstva IBK Holice vstřelil #38 Radek Nešetřil, asistoval #30 Jakub Říha (4:6).
29:28
Krásná souhra Říhy a Nešetřila.
28:59
Branku družstva IBK Holice vstřelil #9 Filip Záhrobský, asistoval #89 Lukáš Jeřábek (3:6).
28:59
Záhrobský dal krásný gól na zadní tyč.
28:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #86 Jakub Hejhal, asistoval #37 Nikolas Osifčin (2:6).
28:06
Vyloučen hráč #76 Jakub Steiner družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
26:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #86 Jakub Hejhal (2:5).
26:24
Vyloučen hráč #66 Viktor Pražák družstva IBK Holice na 2 minuty za nesportovní chování.
25:05
Na míčku jsou momentálně více hráči Holic.
23:06
Brankář Holic Jeník teď krásně vychytal dorážku z bředbrankového prostoru.
20:15
Timeout IBK Holice
20:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #21 Petr Hencl, asistoval #9 Daniel Havel (2:4).
17:31
Náchod zavřel hráče Holic v obranném pásmu.
17:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský bez asistence (2:3).
15:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #86 Jakub Hejhal, asistoval #87 Adam Jakubský (2:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:4
15:00
14:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #6 Lukáš Bouček (2:1).
14:02
Krásný gól nad nohu k tyči.
08:14
Náchod se snaží vstřelit gól, všechny šance jim však boří Holická obrana.
06:18
Branku družstva IBK Holice vstřelil #89 Lukáš Jeřábek, asistoval #9 Filip Záhrobský (2:0).
05:19
Branku družstva IBK Holice vstřelil #30 Jakub Říha, asistoval #5 Lukáš Roček (1:0).