1:2
1:0
FBC Hranice

FBC Hranice - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 4:3p
25. Jakub Bitter, 33. Tomáš Václavík, 45. Jaromír Šenkeřík, 61. Jaromír Šenkeřík - 13. Petr Kittel, 52. Daniel Prašivka, 55. Adam Burýšek; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 1:1 + Jiří Šimek 4; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Jakub Kosar 9 - Lukáš Slovák 15; po třetinách: 0:1, 2:0, 1:2, 1:0;
Komentář domácích Mikel René (Vedoucí):
Konečně! Opět pochvala klukům, skvěle odbráněné, zápas jsme si od začátku po konec užili a vybojovali veledůležité body. Díky fanouškům, konečně jsme je snad potěšili. Díky soupeři a rozhodčím. Příští týden určitě chceme navázat. Kolaj, těšíme se.
Komentář hostů Burýšek Petr (Vedoucí):
Dnes vyrovnané utkání. Oba týmy předvedly dobrý výkon do obrany, pouhých 7 vstřelených branek je toho důkazem. Klukům děkuji za odhodlanost v druhé části třetí třetiny, věřím, že nás to do dalších zápasů nakopne. Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím.
65:00
Střely v prodloužení: 1:0
60:19
60:19
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #92 Jaromír Šenkeřík, asistoval #94 Lukáš Novosad (4:3).
60:19
Novosad vybojoval míček. Posunul dopředu na Jardu Šenkeříka a ten sám na brankáře nekompromisně k tyči zakončil utkání ve prospěch hranického týmu.
56:25
Sršni začínaji napad v našem pásmu a tato hra se jim vyplácí.
54:04
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #21 Adam Burýšek, asistoval #42 Denis Zimmer (3:3).
54:04
Po přihrávce z poza branky na volného hráče Burýšek vyrovnává střelou pod břevno stav dnešního utkání. Kosar neměl šanci.
51:42
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka, asistoval #70 Jakub Štůsek (3:2).
51:42
Po velkém tlaku ze strany hostí snižují Sršni gólový náskok Hranic.
49:23
Hranická přesilovka bez jediné střely.
47:23
Vyloučen hráč #57 Marek Polášek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
44:10
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #92 Jaromír Šenkeřík, asistoval #88 Tomáš Václavík (3:1).
44:10
Po vybojovaném míčku ve středním pásmu Vaci přiťuknul Šeknkeříkovi, který zvyšuje náskok Hranic.
40:00
Hra hranického týmu se v druhé třetině výrazně zlepšila.
35:59
Šenkeřík se uvolnil před brankou, těsně minul odkrytou bránu.
35:24
Stejně jako v první třetině se zvyšuje tempo.
32:47
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík, asistoval #6 Ondřej Dobeš (2:1).
32:47
Po rychlé přihrávce Dobeše na křídlo střílí Václavík do protipohybu golaman = Hranide jsou ve vedení.
32:35
Backendový pokus Plandora pouze do brankáře domácích.
31:07
Hranice teď pěkně odehrály oslabení. Sršně pustily pouzek k jedné střele.
30:10
Skvělé bloky Frydrycha.
29:30
Jakub Kosar první zásah v oslabení.
28:52
Vyloučen hráč #94 Lukáš Novosad družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
28:09
Denis Drozd nastupuje do hry.
27:45
Oba týmy vyčkávají na chybu soupeře.
24:44
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #99 Jakub Bitter, asistoval #77 Štěpán Potsch (1:1).
24:44
Po krásné náhravce Štěpána Potsche dorovnává Jakub Bitter stav dnešního utkání.
22:32
Sršni se dlouhým náhozem dostaly do šance. Kosar skvěle vychytal.
20:36
Začátek druhé třetiny, Hranice jsou na míčku, Mikel krásná střela k tyči, brankář chytil.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:4
20:00
19:49
Pěkná křižná přihrávka na Václavíka. Bohužel minul.
17:21
Kosar podržel svůj tým při nevydařené přesilovce.
13:21
Vyloučen hráč #99 Jiří Šimek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2+2 minuty za sekání.
12:06
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #57 Marek Polášek (0:1).
12:06
Po náhozu Poláška z voleje trefil k tyčce Kittel, čímž otevírá skóre dnešního utkání.
10:46
Po chladném začátku se začíná zvyšovat tempo hry.
09:18
Pěkná nahrávka před branku od Jardy Šenkeříka, Jakub Bitter minul.
06:07
Naivní hranická hra přes střed zapříčinila přečíslení, gól ale nepadl.
05:23
Oba týmy jsou velmi opatrné a snaží se neudělat chybu.
02:33
Hostující golman si připisuje první zákrok.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Kubala a Patrik Mik.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Lukáš Slovák; hráči v poli: Adam Tesárek, Richard Plandor, Ondřej Smékal, Patrik Hegar, Jiří Kloss
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Jakub Maňas; hráči v poli: Jiří Vraj, René Mikel, Jaromír Chodil, Tomáš Kubica, Lukáš Novosad
00:00
Vážení diváci, vítame Vás na utkání Národní ligy, kde se mezi sebou utkají 1. FBK Sršni Rožnov a FBC Hranice.