2:5
1:4
- : -

Florbal Primátor Náchod - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 7:9
3. Jakub Kubásek, 15. Lukáš Rázl, 16. Adam Jakubský, 18. Filip Knettig, 28. Jakub Langpaul, 37. Jakub Langpaul, 58. Lukáš Prause - 27. Jakub Vařecha, 29. Jakub Vařecha, 31. Jakub Vařecha, 34. Michal Malec, 38. Jakub Vařecha, 54. Jáchym Eliáš, 54. Jáchym Eliáš, 59. Michal Malec, 60. Jakub Vařecha; rozhodčí: Tomáš Haufer - Filip Vymlátil; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 16 - Matěj Buršík 17; po třetinách: 4:0, 2:5, 1:4;
Komentář domácích Čečetka Jan (Vedoucí):
První třetinu jsme odehráli nejlépe v sezóně. V dalším průběhu jsme jako tým i přes upozornění o první přestávce selhali v hlavách a krůček po krůčku nechali soupeře otočit zápas. Vedení nám stouplo do hlavy, přestali jsme plnit zákadní atributy naší hry. Je to pro nás ztráta, ale zároveň velká zkušenost, kterou si musíme pamatovat. Díky všem aktérům za zápas.

Komentář hostů Fiala Marek (Trenér):
Soupeř v první třetině ovládl hru - byl kvalitní, pohyblivější, důraznější a daleko schopnější v mezihře i zakončení. Od druhé třetiny jsme přepli na zodpovědnější týmový výkon směrem dozadu a i přes ne příliš kvalitní výkon na míčku jsme dokázali díky individuálním výkonům  překlopit zápas na svou stranu. Vážíme si 3 bodů z venkovního hřiště, je nutné se poučit z opakovaných prospaných 1. třetin. Díky soupeři za fajn zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 5:10
60:00
59:59
Je rozhodnuto, Hattrick si odveze 3 body
59:58
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha bez asistence (7:9).
58:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec bez asistence (7:8).
57:07
Máme vyrovnáno! Prause skvěle umístil střelu od půlky!
57:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #74 Vojtěch Železo (7:7).
57:00
Náchod je ale aktivnější a hraje více na míčku
56:00
Šance jsou momentálně na obou stranách
54:30
Velký rozdíl je také mezi lavičkami obou týmů, lavička hostů se podporuje a z domácí střídačky nejsou slyšet žádná hezká slova
53:51
Hosté otáčí stav zápasu po dvou slepených gólech
53:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #31 Michal Malec (6:7).
53:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #15 Jakub Vařecha (6:6).
51:50
Hosté začali napadat a náchodští obránci s tím mají velké problémy
49:55
Hosté kombinují na vlastní polovině a snaží se dostat přes náchodskou obranu
48:00
Fof drží svými zákroky Náchod ve vedení!
37:20
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #31 Michal Malec (6:5).
36:23
Velmi důležitý gól z protiútoku a Náchod opět odskakuje na rozdíl dvou branek
36:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #61 Martin Hanuš (6:4).
35:00
Hattrick pokračuje v nastoleném tempu a Fof je v neustálém vytížení
33:34
Hosté se vrací na rozdíl jedné branky a Náchod musí hodně přidat, jestli chce uhrát body
33:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #16 Jáchym Eliáš (5:4).
32:30
Spoustu zbytečných chyb a nedůrazů v náchodské obraně a Fof kryje jednu střelu za druhou
31:00
Náchodská obrana začíná působit velmi nervózně a oproti první třetině jakoby hrál úplně jiný tým
30:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #71 Matyáš Gryc (5:3).
30:00
V posledních minutách je rozhodně lepší tým hostů, který zasypává Fofovu branku střelami ze všech možných pozic
28:58
Hosté se určitě nevzdávají a dalším gólem se dostávájí zpět do zápasu
28:57
28:00
Balek neproměnil velkou šanci po skákavé nahrávce před branku
27:06
Skvělá odpověď Náchoda! Langpaul ze vzduchu tečoval Knettigovu střelu a rozdíl skóre je opět roven čtyřem!
27:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #36 Filip Knettig (5:1).
26:46
Hosté potrestali další chybu v rozehrávce domácích
26:45
25:00
Langpaul se neskutečnou rychlostí řítil do útoku, ale zatím nepotvrdil svůj střelecký instinkt
23:45
Hosté nevyužili stoprocentní šanci po uklouznutí jednoho z domácích, skvěle zasáhnul Fof
22:33
Náchodu se nepodařilo proměnit přesilovku a Hattrick už hraje v plném počtu
20:34
Hosté nevstoupili do třetiny vůbec dobře a Náchod bude hrát první přesilovku v zápase
20:33
Vyloučen hráč #16 Jáchym Eliáš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání.
19:55
Fantastická třetina v podání domácích borců! V útoku i v obraně zatím 100%!
18:30
Rázl vyslal dobrou střelu z prostředku hřiště, naštěstí mu zrovna nesjela
17:44
Knettigova skvěle umístěná střela od půlky zajišťuje Náchodu vedení už o 4 branky!
17:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #61 Martin Hanuš (4:0).
16:30
Diváci teď mohli obdivovat souhru 2. náchodské lajny, která se několika přihrávkami z první dostala až do zakončení
15:57
Neskutečná souhra první lajny, která se osvědčila už včera v Kolíně, opět úřaduje! 3:0!
15:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #6 Jakub Vysoký (3:0).
14:29
Kapitán Rázl posílá svůj tým do dvoubrankového vedení!
14:28
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #89 Antonín Donaj (2:0).
14:00
Duo Jakubský-Výsoký opět v šanci, tentokrát ale nebyli úspěšní
12:20
Hattrick zatím nenašel recept na náchodskou rozehrávku a nechává se poměrně jednoduše přehrávat
10:25
Jakubský se uvolnil a střílel z dobré pozice, ale bohužel netrefil branku
08:30
Náchodští obránci zatím skvěle blokují střely hostů
07:45
Knettig zkušeně vykoupal hostujícího útočníka v rohu a získal míček pro svůj tým
06:45
Jakubský nahrával na Vysokého před branku, ale ten nedokázal překonat brankáře hostů
05:00
Také hosté zaznamenali první střelu na branku
03:30
Kanonýr Langpaul svou šanci nevyužil
02:45
Kubásek otevírá skóre zápasu krásnou střelou z dálky!
02:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #85 Adam Balek (1:0).
02:30
Na hřišti se poprvé objevila nová posila náchodských juniorů, Martin Vlastník
01:55
Náchod zatím více na balónku
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Haufer a Filip Vymlátil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno U19: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: Michal Horák, Matyáš Gryc, Michal Malec, Jakub Vařecha, Jáchym Eliáš
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Vojtěch Fof; hráči v poli: Filip Knettig, Martin Hanuš, Adam Jakubský, Jakub Langpaul, Jakub Vysoký
00:00
Vážení diváci, vítám Vás u on-line přenosu z adventního zápasu 13. kola 1. ligy juniorů. V náchodské Plechárně se utká domácí Florbal Náchod a hosté FBŠ Hattrick Brno.