1:1
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Florbal Primátor Náchod 2:3
34. Lukáš Švitorka, 54. Jakub Vacek - 29. Ondřej Macháček, 31. Matěj Mikšovský, 59. František Donaj; rozhodčí: David Kytler - Vojtěch Typl; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Petr Suchomel 28 - Vlastimil Skalický 26; po třetinách: 0:0, 1:2, 1:1;
Komentář domácích Matěcha Štěpán (Vedoucí):
Další zlepšený výkon z naší strany, bohužel na dva góly se vyhrát neda. Bohužel máme ve své hře pořád spoustu výpadků a necháváme se ovlivňovat nešťastnými věcmi. Po zranění Janouška jsme promrhali půlku první třetini, než jsme se vrátili do hry. Třetí třetina byla znaší strany nejlepší, ale laksnost v obraně nás stála body při vítězném brance soupeře. Gratuluji soupři k výhře.
Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
Turnov patří jednoznačně mezi naše nejméně oblíbené soupeře a narovinu nechápu, že nemá více bodů v tabulce. V naší hře je jedno negativum a to je produktivita, velkým pozitivem ale je, že se dokážeme držet naší hry celých 60min, ať se na hřišti stane cokoliv. Vše je umocněné, že to vždy zvládneme v plné sestavě. V tom je naše síla, která není náhodná. Od minulého týdne jsme udělali zase kus práce, který byl dnes vidět. Jsem moc rád, že si z Turnova odvážíme cenné body a my budeme pracovat dál abychom byli zase příště lepší! Díky soupeři a fanouškům za zápas a mnoho štěstí ve zbytku sezony. Doufáme, že jejich hráč bude brzy v pořádku!
60:00
Střely ve 3. části: 10:9
60:00
60:00
Smolný konec pro turnovské. Další prohra pro domácí znamená velmi těžký souboj o play-off.
59:12
Timeout TJ Turnov
59:12
Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:12
Emotivní konec utkání. Domácí půjdou 48 vteřin před koncem do přesilové hry.
58:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #51 František Donaj, asistoval #13 David Špaček (2:3).
58:00
Suchomel už více jak 15 let v Turnově prezentuje především spolehlivostí.
56:30
Tři a půl minuty do konce základní hrací doby. Hra se přelevá ze strany na stranu a na konci zápasu vynikají především oba brankáři.
54:35
Hosté už mají načtenou rozehrávku Turnova, a často ji zachycují. Turnov zatím vždy bez problému odbránil.
53:32
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #82 Jakub Vacek, asistoval #65 Lukáš Švitorka (2:2).
53:32
Máme vyrovnáno, Vacek procedil míček pod Skalickým. Mrk mrk.
52:50
Zákroky na hraně začínají přibývat. Vidíme loket obličeji Plíška.
51:25
Dělovka Dědka z poloviny, obrana hostí opět pozorná.
50:20
Hra se začíná přiostrovat. Turnov často na míčku, ale bez většího efektu.
48:06
Hosté si soustavný tlak nevytvářejí, ale hrozí z téměř každé standartní situace na polovině Turnova.
47:07
Plíšek perfektní v defenzivní práci. Hráč z města pohádek umí přitlačit.
46:26
Nebezpečná střela Šmídy z poloviny hřiště. Čo chýbalo.
45:35
Hostům se nedaří rozehrát  proti dobře postavenému turnovskému bloku.
43:32
Hra ma slušné tempo, domácí vybojovali rozehrávku v útočném rohu.
41:41
Přesilovka bezzubá. Pokračuje hra 5 na 5.
41:00
Přesilovka domácích zatím bez jediné střely na branku.
40:00
40:00
Druhá třetina byla opět velmi vyrovnaná. Hosté se dvakrát prosadili v přesilové hře. Domácí se jednou prosadili z brankoviště a tak je skóre před vstupem do posledního dějství je 1:2.
40:00
Střely ve 2. části: 11:13
40:00
39:55
Domácí si zahrají přesilovku i ve druhé třetině, snad si přes přestávku něco připraví a vyrovnají.
39:37
Vyloučen hráč #32 Adam Středa družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:20
Ani Turnov ale nezahálí. Hejduk s Reczaiem si vytvořili pěknou akci, která jenom těsně minula branku.
37:00
Náchod si toto střídání podmanil. Pěknými nahrávkami se dostal až do zakončení, proti kterému včas vystoupil Vacek.
35:31
Skalický si velmi pečlivě brání svoji svatyni. Svým výkonem rozhodně pomáhá Náchodu držet se ve vedení.
33:20
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #97 Šimon Janoušek (1:2).
33:20
Švitorka odčinil své zaváhání. Nejlépe se zorientoval v brankovišti a snižuej na rozdíl jedné branky.
32:44
Do přečíslení poslal Hejduk Šmídu s IltisemPrvní jmenovaný vyslal kvalitní střelu, ale brankář hostů byl proti.
31:00
Další oslabení domácích a další branka. PO brance Mikšovského vedou hosté 2:0
30:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #32 Adam Středa (0:2).
30:46
Vyloučen hráč #65 Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
30:30
Oplácení u mantinelu a Švitorka pujde na dvě minuty.
29:00
Hosté nakonec úspěšní v přesilovce a v těsně před polovinou zápasu střílí první gól utkání Macháček.
28:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #12 Daniel Kříž (0:1).
28:25
Janoušek perfektně vystihl rozehrávku hostů a mohl skórovat.
27:25
Turnov výborně oslabení, zbývají ještě dvě minuty poctivého bránění.
26:10
Velmi nešťasná dvě vyloučení pro domací. Tohle budou náročné 4 minuty pro domácí celek.
25:42
Vyloučen hráč #22 Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
25:42
Vyloučen hráč #22 Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
23:30
Vacek v defenzivní činnosti bezchybný!
22:29
Hosté rozehrávají z basktebalové trojky, míč se však do brány nedostal.
21:40
Blok Hejduka, hosté budou rozehrávat po Suchomelově levici.
19:30
Suchomel po zranění působí v brance velmi jistě.
19:00
Minutka do konce třetiny. Vidíme velmi tuhý boj.
18:00
20 vteřin do konce přesilovky.
16:50
Vidíme úplně novou přesilovkou pětku Turnova, tlak je enormní.
16:18
Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
15:35
Uvidíme první vyloučení a to na straně hostů. Domácí se snaží kombinovat v šesti.
15:00
Hra je velmi vyrovnaná, ani jeden z týmů nemá více ze hry.
12:50
Famózní zákrok Suchomela.
11:35
Dnes důležitý zápas pro oba týmy. Žádný souboj se nevypouští.
10:10
Nepříjemný zákrok v rohu hostích. Janoušek starší se dlouho nezvedá, snad bude v pořádku.
09:15
Novotný , zkušený útočník a miláček žen vystihl rozherávku hostí a zakončil. Bohužel zatím neúspěšně.
08:30
Plíšek poctivý ve své obranné práci.
07:30
Reczai, Vacek a Novotný dělají velké problému hostujícímu týmu, tvoří si velké šance každé střídaní.
06:00
Adam Pekárek tečí těsně vedle Suchomelovi branky.
05:20
První zákrok Suchomela. Malina.
03:41
Střela Iltise pouze do bříška golmana hostích.
02:50
Vlažný vstup od obou týmu, hraje se především na středu hřiště.
01:28
Na hřišti vidíme JIrku Ptáčka s Lukášem Maršíkem v jedné lajně, věkový rozdíl je 13 let!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: František Donaj, Adam Středa, David Špaček, Matěj Mikšovský, Lukáš Prause
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Petr Suchomel; hráči v poli: Martin Hejduk, Lukáš Švitorka, Šimon Janoušek, Jakub Janoušek, Filip Dědek
00:00
Příjemné sobotní odpoledne dámy a pánové. Vítám vás u sledování online přenosu ze zápasu 14. kola Národní ligy mezi domácím týmem TJ Turnov a hostujícím celkem Florbal Primátor Náchod.
00:00
POSLEDNÍ DOMÁCÍ UTKÁNÍ ROKU 2022!
Los soutěže nám opět po týdnu přidělil náročného soupeře hrajícího v dobré aktuální formě, když před dvěma týdny deklasoval lídra z Hradce Králové a o týden později se zase nemýlil v Rudné. Na turnovské palubovce ale tým Náchoda z posledních 3 zápasů nebodoval ani jednou, ve prospěch zelenočerných jde navíc i letošní vzájemný střet na hřišti hostí. Turnovští florbalisté tak potřebují navázat na úspěchy proti tomuto soupeři a živit naději na play-off!
00:00
Utkání započne za 15 minut. Je nejvyšší čas si odskočit na záchod, pro občerstvení a pohodlně se usadit.