2:1
0:4
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Florbal Primátor Náchod B 2:5
27. Daniel Hejna, 30. Daniel Hejna - 24. Jakub Kubásek, 33. Jakub Kratochvíl, 34. Jakub Kubásek, 36. Antonín Donaj, 36. Nikolas Osifčin; rozhodčí: Jitka Romančáková - Václav Křepelák; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Petera 12 - Lukáš Kašpar 7; po třetinách: 0:0, 2:1, 0:4;
Komentář hostů Havel Tomáš (Vedoucí):
Děkuji soupeři za zápas
45:00
Střely ve 3. části: 3:7
45:00
40:35
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod B neproměnil #33 Jakub Kratochvíl.
35:20
Rychlé goly Náchoda.
35:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #89 Antonín Donaj (2:5).
35:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #37 Nikolas Osifčin (2:4).
33:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #85 Adam Balek (2:3).
32:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #33 Jakub Kratochvíl bez asistence (2:2).
29:55
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #92 Daniel Hejna, asistoval #21 Lukáš Hejna (2:1).
29:45
Vyloučen hráč #85 Adam Balek družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
26:11
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #92 Daniel Hejna, asistoval #14 Martin Kejzlar (1:1).
26:11
Rtyně dorovnává.
23:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #37 Nikolas Osifčin (0:1).
22:10
Rtyně střelila tyč.
20:59
Přesilovku Náchod dobře ubránil.
18:41
Vyloučen hráč #89 Antonín Donaj družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hrubost.
03:38
Trestné střílení družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší neproměnil #55 Vojtěch Křeček.
02:10
První střela Náchoda nad bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B:
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Vojtěch Petera; hráči v poli: Lukáš Hejna, Daniel Hejna, Filip Kulda, Ondřej Řehák, Václav Januš