4:4
3:0
1:0

S.K. P.E.M.A. OPAVA - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 9:8p
3. Petr Stejskal, 22. Kryštof Malina, 29. Patrik Posselt, 34. Kryštof Malina, 39. Vojtěch Repček, 55. Patrik Posselt, 57. Petr Stejskal, 60. Jiří Šebesta, 62. Patrik Posselt - 4. Jiří Šimek, 12. Adam Tesárek, 16. Daniel Prašivka, 18. Marek Polášek, 23. Richard Plandor, 25. Petr Burýšek, 26. Ondřej Smékal, 37. Richard Plandor; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Vojtěch Černohorský 3, Kryštof Bezděk 10 - Lukáš Slovák 26; po třetinách: 1:4, 4:4, 3:0, 1:0;
Komentář domácích Trunkát Michal (Trenér):
Vstup do utkáni nám celkem vyšel, ale po 5 minutách jsme přestali hrát. Potom následovalo 40 minut hvězdných válek. V posledních 5 minutách se projevil náš morál. Soupeři děkujeme za utkáni. Všem přejeme klidné a pohodvé Vánoce. Ahoj čau!
Komentář hostů Burýšek Petr (Vedoucí):
Těžko se mi to dnes hodnotí, protože jsme zápas ztratili v posledních 5 minutách. Drželi jsme relativně dobře taktiku a jako plus bych viděl to, že jsme se nenechali vyloučit, tedy až školácky v prodloužení, což nás stálo druhý bod. Musíme se z toho poučit a po Novém roce na to navázat a ještě to zlepšit. Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím a všem hezké Vánoce.
65:00
Střely v prodloužení: 2:1
61:08
61:08
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #36 Marek Klečka (9:8).
60:38
Vyloučen hráč #34 Petr Kittel družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za špatné střídání.
60:04
Klimscha vyhrál buly a hned chtěl střílet, ale píská se jeho vysoká hůl v došvihu.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 14:7
60:00
59:16
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Jiří Šebesta, asistoval #7 Dominik Klimscha (8:8).
59:16
Rožnov zalezlý, Šebesta z modré pálí a propaluje vše co mu stálo v cestě!
59:00
minuta... Opava bez brankáře...
56:31
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #38 Petr Stejskal, asistoval #7 Dominik Klimscha (7:8).
56:31
Stejskal v těžké pozici z otočky míří přesně k tyči!
54:45
52:36
Rabinský zkusil štěstí, ale Slovák chytá.
52:13
Kuběna z hranice velkého brankoviště trefuje čiště břevno!
50:20
Tesárka zblízka vychytal Bezděk!
50:00
Posledních 1O minut třetí třetiny nebo utkání?
48:12
Rožnovský Štůsek střílel ze střední vzdálenosti, Bezděk nadvakrát chytá do rukou.
46:50
Klimscha bez přípravy pálí a Slovák připraven.
46:00
Klečka čistě zboural jednoho z rožnovských, tak se ještě teď válí v manťácích :O
44:25
Klimscha s Kuběnou proti přesile málem slavili úspěch, bohužel zakončení Kuběny se moc nepovedlo.
43:51
Rožnov tlačí čas dopředu... a moc se dopředu nehrne...
38:31
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček, asistoval #29 Kryštof Malina (5:8).
38:31
Repčekova tečovaná střela končí až za překvapeným brankářem Rožnova.
37:51
Klimscha vysunul Repčeka, ten krosem chtěl najít Kuběnu, ale obránce soupeře umýsl vystihl a miíček vypíchnul.
37:22
Stejskal ze vzduchu od modré pálí k tyči. Slovák chytá do rukou.
36:08
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #70 Jakub Štůsek (4:8).
36:08
Plandor se vytočil s míček a vymetl víko domácí branky.
33:38
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #29 Kryštof Malina, asistoval #7 Dominik Klimscha (4:7).
33:38
Malina propasíroval míček za Slovákem, kdy míček už byl za brankovou čarou! Snížení o 3 branky! Opava jedeém!
29:41
Kuběna z otočky jen do bloku rožnovských!
28:43
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #10 Jiří Šebesta (3:7).
28:43
Šebesta posunul míček po lajně k Posseltovi, ten od rožnovských střídaček míří přesně!
28:24
První zákrok Bezděka v domácí brance.
27:28
Repčekův oblouk a Slovák vyráží rukou mimo 3 tyče.
25:55
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #8 Adam Tesárek (2:7).
25:55
Střídání brankáře. Nový brankář #13 Kryštof Bezděk družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA
25:55
Opava ztratila míček na polovině hřiště, kdy soupeř hned šel do přečíslení a střelou k tyči Smékal uzavřel účet Černohorského v dnešním zápase.
24:23
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #3 Ondřej Smékal (2:6).
24:23
Burýšek utekl všem a jednoduchou kličkou poslal Černohorského na párek....
23:05
Repček ani na dvakrát nepřekonal pouze klečícího obránce soupeře, kdy brankáře obešel, ale gól nevstřelil.
22:40
Střelu Kružberského chytá Slová mezi nohama.
22:18
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #21 Adam Burýšek (2:5).
22:18
Plandor se prosazuje z malého brankoviště.
21:05
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #29 Kryštof Malina, asistoval #88 Vojtěch Repček (2:4).
21:05
Opava snižuje! Prosazuje se Kryštof Malina!
18:25
Domin Klimscha si férově vyjel oblouk přes šířku hřiště, jeho táhlou střelu Slovák rukou vyráží.
17:09
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #57 Marek Polášek, asistoval #77 Petr Burýšek (1:4).
17:02
Gebauer našel Pracného, ten od modré pálí na vzdálenější tyč, ale přestřeluje.
15:30
Další gólovku Rožnova Černohorský chytá. Nevyzrál na něj hráč Rožnova, Eichner.
15:11
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka, asistoval #57 Marek Polášek (1:3).
15:11
Prašivka z otočky míří přesně do víka! Černohorský bez šance.
14:20
Smékal ze strany pálíl, Černohorský skáče a chytá míček, který se ještě kutálel k brankové čáře! Dobře ty!
13:44
Eichner střílí od modré, ale jen těsně míjí branku domácích.
11:22
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #8 Adam Tesárek, asistoval #76 Dominik Eichner (1:2).
10:38
Repček na poslední chvíli vypíchnul míček soupeři, který šel do přečíslení!
08:56
Pracného od mantinelu vychytal nohou Slovák, následnou dorážku od Kuběny taktéž vyrazil!
08:00
Zdravíme Káju Boželníka do hlediště :) ... jen si dej :)
07:00
Kombinace obou týmů bez výrazného efektu.
05:55
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
03:04
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #99 Jiří Šimek, asistoval #34 Petr Kittel (1:1).
03:04
Rychlé vyrovnání soupeře. Šimek prostřelil od střídaček jednoho z obránců Opavy a také Černohorského, kterého nachytal na bližší tyči.
02:30
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #38 Petr Stejskal, asistoval #36 Marek Klečka (1:0).
02:30
Luxusní souhra opavských, Klečka našel krosem na malém brankovišti dobíhajícího Stejskala, ten zasouvá do poloprázdné branky.
01:05
Klimscha získal míček, předal ho Repčekovi, ten trefuje z prostoru před velkým brankovištěm obránce Rožnova.
00:49
Po faulu Klečky stále na míčku soupeř.
00:30
Zatím je u míčku jen Rožnov...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Lukáš Slovák; hráči v poli: Jiří Šimek, Jakub Štůsek, Richard Plandor, Adam Burýšek, David Žniva
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Vojtěch Černohorský; hráči v poli: Jiří Šebesta, Jan Rabinský, Marek Klečka, Patrik Posselt, Petr Stejskal