2:2
2:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 4:7
28. Adam Pekárek, 32. Adam Jakubský, 53. Adam Jakubský, 55. Nikolas Osifčin - 7. Jakub Vařecha, 12. Jakub Vařecha, 15. Jakub Vařecha, 32. Jakub Vařecha, 37. Michal Horák, 59. Jakub Vařecha, 60. Adam Klusoň; rozhodčí: Aleš Jansa - Václav Křepelák; vyloučení: 4:1; využití: 1:3; diváků: 42; zásahy brankářů: David Fröde 20 - Matěj Buršík 19; po třetinách: 0:3, 2:2, 2:2;
Komentář domácích Čečetka Jan (Vedoucí):
V první třetině jsme nedodržovali herní plán a svoji nedisciplinovaností ve hře na míčku jsme soupeři nabídli přesilovky a prostor ke skórování. Od druhé třetiny přišlo zlepšení ve hře na míčku, kdy jsme si vypracovali velké množství gólových šancí, které jsme bohužel neproměnili. Podobný průběh měla i třetí třetina. Děkuji klukům, že zvládli dnešní náročný program. Díky všem aktérům za zápas.
Komentář hostů Procházka Miloš (Trenér):
Klíčový byl dobrý vstup do zápasu. Co se týče útočné fáze, víceméně kluci hráli to, co jsme chtěli. Postupem času se na soupeři projevila únava, kterou jsme bohužel nedokázali přetavit v dostatečný brankový rozdíl. Nekoncentrovanost v závěru nám přinesla dramatický konec, který jsme i díky podpoře gólmana zvládli. Tuhle výhru chceme věnovat hlavnímu bossovi a jeho čerstvě narozené dcerce. Přejeme hlavně zdravíčko a hodně štěstíčka do života. No a my jdeme přepnout do Vánoční nálady.
60:00
Střely ve 3. části: 16:11
60:00
59:59
A je to hotovo, Náchod prohrává 4:7.
59:49
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #61 Martin Hanuš.
59:37
Druhý gól do prázdné brány.
59:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #71 Matyáš Gryc (4:7).
58:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha bez asistence (4:6).
58:47
Náchod hraje bez Gólmana, avšak hraje v 5
58:46
Timeout Florbal Primátor Náchod
58:46
Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
54:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #89 Antonín Donaj (4:5).
54:23
Góóóóóóóóóól!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Osifčin snižuje na pouhou jednu branku.
52:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #97 Jakub Langpaul (3:5).
52:35
Jakubský skóruje a snižuje gólové manko na 2.
50:42
Hra se začína přisotřovat.
49:54
Další gólová šance, ale domací gólman drží stále naději na lepší výsledek.
48:53
Krásný zákrok domacího gólmana.
46:11
Stále nebyla střela na bránu z domací strany.
36:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák bez asistence (2:5).
36:10
Chyba v rozehrávce Hanuše zavinila už 5. gól Hostů.
31:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #89 Michal Horák (2:4).
31:22
30:39
Vyloučen hráč #31 Michal Malec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání.
27:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #41 Adam Pekárek, asistoval #6 Jakub Vysoký (1:3).
27:20
Pro oko diváka zatím nezážívný vstup do druhé třeťky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:8
20:00
19:17
Vyloučen hráč #74 Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #48 Adam Klusoň (0:3).
11:30
Gól v přesilovce hostů známená vedení 2:0.
11:29
11:15
Vyloučen hráč #37 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra na zemi.
11:15
Máme zde další vyloučení a opět na domác straně.
06:16
06:16
Smolný odraz od nohy Kubáska a míček končí v brance domácích.
04:39
Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.