2:2
2:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - Wizards DDM SO Praha 10 7:4
1. Adam Voňka, 4. Adam Voňka, 8. Jakub Langpaul, 22. Jakub Langpaul, 29. Adam Voňka, 33. Jakub Langpaul, 45. Antonín Donaj - 19. Lukáš Tichopád, 27. Martin Hanuš, 32. Tomáš Havelka, 41. Adam Kuchař; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Fröde -4 - Jakub Vondra ?; po třetinách: 3:0, 2:2, 2:2;
45:00
44:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #97 Jakub Langpaul (7:4).
44:19
Timeout Florbal Primátor Náchod
43:48
Timeout Wizards DDM SO Praha 10
40:07
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Adam Kuchař, asistoval #18 Lukáš Záworka (6:4).
32:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #61 Martin Hanuš (6:3).
31:32
Vyloučen hráč #88 David Nováček družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
31:01
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #19 Tomáš Havelka, asistoval #12 Vojtěch Stádník (5:3).
30:00
30:00
28:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Adam Voňka, asistoval #29 Vojtěch Majer (5:2).
28:30
(Pi)Voňka kompletuje hattrick!!! Všichni Náchoďané jsou na něj určitě pyšní!
26:53
Vlastní branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš (4:2).
26:53
Kapitán Hanuš chtěl evidentně prolomit hrobové ticho v hale, a proto vstřelil vlastní gól.
26:30
Nejzajímavější událostí v posledních minutách byl pád mantinelů za brankou domácích...
21:05
18:14
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #77 Lukáš Tichopád, asistoval #12 Vojtěch Stádník (3:1).
15:00
15:00
07:39
03:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Adam Voňka, asistoval #61 Martin Hanuš (2:0).
03:59
Nádherná kombinace Náchoda vede k jejich druhé brance.
00:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Adam Voňka, asistoval #97 Jakub Langpaul (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM SO Praha 10:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: David Fröde; hráči v poli: Jakub Steiner, Martin Hanuš, Vojtěch Majer, Jakub Langpaul, Adam Voňka