0:1
0:2
- : -

TJ Sokol Koberovy - Florbal Primátor Náchod B 2:4
6. Ondřej Šmída, 8. Lukáš Švitorka - 18. David Špaček, 22. Matěj Mikšovský, 43. Matěj Mikšovský, 51. Jonáš Mikšovský; rozhodčí: Marek Pohunek - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 27 - Matěj Stuchlík 12; po třetinách: 2:1, 0:1, 0:2;
Komentář domácích Brunclík Ondřej (Trenér):
Dnes jsme dobře začali, drželi jsme se plánu a hráli jsme co jsme chtěli. Bohužel jsme to nedokázali udržet celý zápas a dnes nás to opět stálo body. Kalendář je neúprosný a do konce sezóny už moc bodů ve hře není. My se o ně budeme muset poprat a místo vánočního odpočinku zamakat v tréninku. Díky fanouškům, pořadatelům a soupeři za zápas. Hezké svátky všem.
Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér):
Typický zápas se soupeřem hrajícím o udržení soutěže, který je velkou zkušeností pro náš mladý tým. Koberovy vycházely z poctivé obrany, přímočaré hry a důrazu v brankovišti. Nám zejména tlak v brankovišti v některých pasážích zápasu scházel a proto jsme se na obrat příliš nadřeli. Od chvíle, kdy jsme se dostali do vedení 3:2 jsme však zápas kontrolovali a dovedli k zaslouženému vítězství. Když jsme začali ve třetí třetině hrát více na míčku, soupeři to moc nevonělo a viditelně mu docházely síly. Důležitých tří bodů si velmi ceníme, proti obětavě hrajícím domácím to rozhodně nebyla samozřejmost. Děkuji náchodským hráčům za předvedený výkon a soupeři přeji hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00
Střely ve 3. části: 4:13
60:00
58:00
Leoš svým zákrokem pravděpodobně ukončil šance domácích na vyrovnání. 3el si odpočinout na 2 minuty, které vyprší téměř s koncem utkání.
57:49
Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za zdržování hry.
57:39
Domácí jsou v 6. v poli
57:38
Timeout TJ Sokol Koberovy
55:39
Stále se domácí nemohou dostat k míčku a když už ho mají ve své moci, během chvíle jim ho hosté opět vezmou.
54:42
obrovská šance hostí, kterou vytáhl fajfka vynikajícím zákrokem ramenem.
52:57
Hra je opět na polovině domácích, hosté hrají na  míčku a to jim v totu chvíli stačí, domácí se nemohou dostat do nějakého tlaku.
51:34
Švitorka se snažil protlačit do šance, ale branku netrefil.
50:12
Hosté už vedou o 2 branky. Domácí budou muset zabrat pokud ještě chtějí s tímto zápasem něco udělat
50:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (2:4).
49:00
Domácí se nyní dostali do brejku, ale je to spíše ojedinělá věc, hosté se snaží hrát na míčku, což je nejlepší obrana jak nedostat branku a udržet vedení.
47:29
Rozhodčí nyní přerušili hru kvůli hráči domácích který utrpěl nějakou bolístku a nechtělo se mu zvedat ze země.
45:04
Domácí se zatím nemohou dostat do útočného pásma aby mohli vyrovnat. Hosté dobře drží míček.
43:38
Slavík chtěl nyní vyrovnat, ale jeho střela letěla poměrně vysoko nad.
42:10
Hosté otáčí vývoj utkání a vedou 3:2.
42:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #21 Dalibor Vlášek (2:3).
41:14
Domácí nyní sportvoně přiznali vyhozený míček, snad se jim toto gentlemanské gesto vrátí.
40:17
první buly 3.třetiny vyhráli domácí.
40:00
40:00
Druhá část je u konce, díky přesilovkám se domácí vrátili do hry a byli ve druhé části střelecky aktivnější.  Branku ovšem vstřelili jen hosté a utkání rozhodne za stavu 2:2 až 3.třetina .
40:00
Střely ve 2. části: 7:4
40:00
37:47
Hosté nyní opět převzali iniciativu a útočí, domácí ale dobře brání a unikají do protiútoků.
37:04
Je to opravdu boj o každý metr.

35:52
Přesilovky domácí sice neproměnili ale dostali se díky tomu do hry a tu vyrovnali a možná mají v tuto chvíli ze hry i více.
34:13
Lukáš Hlava poprvé na hřišti při standartním počtu hráčů 5na 5. do této chvíle hrál jen oslabení a přesilovky.
33:04
Dnešní utkání sleduje 22 fanoušků. Děkujeme za vytvoření skvělé atmosféry.
30:54
První přesilovku domácí nevyužili a hned májí možnost využít další.
30:51
Vyloučen hráč #65 Jonáš Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hrubost.
30:08
Standartka Koberov přímo před brankou hostí nevyužita Sláva trefil zeď.
29:35
I domácí si nyní vyzkouší přesilovku zatím je to bez střelby.
28:46
Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za bránění ve hře.
27:27
Zápas se proměnil v bitvu o střední pásmo. Hra plyne téměř bez střel na branku.
25:15
Koberovy stále na míčku ale bez zakončení. Hrají víceméně po mantinelech.
24:10
Koberovy 2. obdržená branka probudila a snaží se zase hrát na míčku a útočit.
22:00
Domácí přesilovku ubránili ,ale hosté ještě zůstali na míčku a hned po skončení přesilovky se prosazují a srovnávají stav utkání na 2:2.
21:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (2:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:14
20:00
19:43
Leoš je již podruhé na trestné lavici a hosté mohou hrát další přesilovku.
19:28
Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost.
18:30
Rozehrávka domácích, bohužel zase rychle o balonek přišli a útok se valí na jejich branku. Hosté neproměnili.
17:17
Domácí si už o branku koledovali, jelikož byli velmi pasivní. Stav utkání 2:1.
17:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #13 David Špaček, asistoval #56 Matěj Mikšovský (2:1).
15:55
Dalši vynikající zákrok Fajfky. Hostům se o něm bude možná i zdát. Zatím opravdu perfektní výkon.
13:50
Domácí si nyní vysloužili trest na 2 minuty za blokování florbalky. Hosté tlačí, ale opět se podařilo švitorkovi pár vteřin zdržet v útočném pásmu
13:44
Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za blokování florbalky.
12:38
Hosté nyní tlačí, ale domácí perfektně blokují a zatím nepustili hosty ke snížení.
10:55
Domácí jsou zatím velmi produktivní ze 3 střel proměnili 2 v gól.
09:48
Hosté nyní napadají rozehrávku domácích a plynou z toho pro ně šance, domácí golman zatím bezchybný.
08:43
Trochu jsem nyní bojoval s internetem, ale snad už to bude OK, domácí mezitím dorovnali skóre na stejný výsledek jako Argentina - Francie ve finále mistrovství světa a vedou nad hosty 2:0.
07:47
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #27 Daniel Bursa (2:0).
05:18
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #11 Ondřej Šmída, asistoval #65 Lukáš Švitorka (1:0).
04:33
Hosté nyní kombinují le míček jim sebral švitorka a hned hledal před brankou volného spoluhráče, ten seovšem k zakončení nedostal.
02:23
Slavík nyní vyzkoušel golmana hostí a hned po jho zákroku se hra přesunula před domácí branku. Hosté také vyzkoušeli pozornost domácího golmana Pfeiffera
00:44
Koberovy zatím hrají na míčku a první střela od Jonyho v síti nekončí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B: brankář: Matěj Stuchlík; hráči v poli: Jiří Vlček, Lukáš Jirásek, Adam Jakubský, Lukáš Rázl, Václav Grulich
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Lukáš Pfeiffer; hráči v poli: Jonáš Zakouřil, Michal Slavík, Štěpán Pohl, Leoš Kopáček, Jiří Havrda