3:2
7:0
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - ACEMA Sparta Praha 14:2
7. Angelika Bližňáková, 18. Karolína Hošková, 18. Štěpánka Kolafová, 19. Angelika Bližňáková, 29. Štěpánka Kolafová, 32. Eliška Reischlová, 40. Kateřina Radostová, 47. Tereza Jechová, 50. Eliška Reischlová, 51. Kateřina Radostová, 54. Eliška Reischlová, 55. Angelika Bližňáková, 57. Eliška Reischlová, 60. Angelika Bližňáková - 22. Michaela Tyllerová, 28. Berenika Vrzalová; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Přibyl; vyloučení: 0:2 + Denisa Vajdlová OS; využití: 0:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 14 - Magdaléna Valentová 30; po třetinách: 4:0, 3:2, 7:0;
Komentář domácích Kovač František (Asistent trenéra):
Dnešní zápas jsme si SKVěle užili jak my trenéři, tak hráčky. Na hřišti výborný, konzistentní výkon až do poslední minuty, v hale vyladěná vánoční atmosféra. Jako zatím pokaždé v této sezóně jsme zápas se Spartou vyhráli rozdílem třídy a potvrdili naši roli favorita. Děkujeme soupeři za korektně odehrané utkání, divákům za podporu. Skvělé, Krásné Vánoce a vše nejlepší do roku 2023.
Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér):
Dnes to pro nás bylo velmi náročné, vzhledem k tomu, v jakém počtu jsme byli a jak na tom holky zdravotně jsou. Mrzí mě, že nám soupeř nevyšel vstříc a bylo to dnes na hraně zdraví hráček. Co se našeho výkonu týče, tak první 2 třetiny jsme hráli velmi solidně, bohužel se na každý gól neuvěřitelně nadřeme. V třetí třetině jsme už jen čekali na konečný hvizd. O pauze se nyní potřebujeme dát zdravotně do pořádku a nabrat co nejvíce sil do nového roku.
60:00
Střely ve 3. části: 16:4
60:00
59:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková bez asistence (14:2).
59:43
Vyloučen hráč #37 Berenika Vrzalová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
59:00
Právě probíhá poslední minuta utkání. Padne ještě další gól?
57:48
Dnešní utkání sleduje 90 divákůůů! Děkujeme!
56:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #66 Natalie Vesecká (13:2).
56:07
Neuvěřitelný. Duo Elík a Vessi přidávají další gól!
54:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (12:2).
54:23
Angelika vypálila a končí to gólem. Na tohle se rádi koukáme.
53:10
53:10
Vessi a její obhozy!!!!! Další gól je tu a Naty má obrovskou radost. Není se čemu divit.
50:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #92 Kateřina Radostová, asistoval #36 Ivana Hrušková (10:2).
49:54
Padne dneska 10 branek? Kdo bude z týmu SKV péct?
49:28
49:28
A Eliška Reischlová to za ní musela napravit...
49:28
A slečna Kateřina Radostová si může rozmýšlet, který z receptů pro své pečení využije!
49:03
Vessi teď netrefuje úúúúúúplně prázdnou bránu!!!
46:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #97 Tereza Jechová, asistoval #66 Natalie Vesecká (8:2).
46:13
Terezka Jechů s Vessi si to umí hodit a je z toho gólík!
43:15
Terka Jechová poslala Elišce Reischlové nahrávku přímo před brankou Sparty, ale Eliška to bohužel nečekala a skóre tak zůstává stejné.
40:20
Třetí třetina je tu a hráčky SKV přebírají hru jednoznačně na svou stranu.
40:00
59:59
2. hrací část je u konce a diváky teď čeká slibovaná tombola. Ideální šance pro ty, kteří ještě nemají pro všechny své příbuzné nakoupené dárky.
40:00
Střely ve 2. části: 15:5
40:00
39:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #92 Kateřina Radostová, asistoval #99 Natálie Jirková (7:2).
39:40
Šance, kterou rozběhla Naty Jirků byla využita a máme další gol do sbírky...!
39:24
Hráčka s osobním trestem byla již propuštěna. Konečně je volnááá
36:32
Kratochvílová a Vrzalová rozehrávají odzadu a rozjíždí další útok.
36:10
Kája Snopíků teď ubránila sparťanku a sama se vydala k útoku.
35:29
Hra je teď opět spíše v rukou holek z SKV. Bojovnost ale neustává ani na jedné straně.
31:24
31:24
Vessi se ničeho nebojí, odvážně zkouší obhoz znova a vyplatilo se! Na druhé našla Elí Reischlovu a ta pálí svou klasickou zabijáckou střelu. Je to gól!
31:15
Naty Vesecká si šikovně obhazuje hráčku a vzápětí leží na zemi. Střet se spartskou dívkou byl asi mírně bolestivý.
28:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #87 Štěpánka Kolafová, asistoval #10 Eliška Reischlová (5:2).
28:42
Kočíčí duo Kolafová-Reischlová nám přidává další branku ze strany SKV a diváci šílí!
28:00
Mírná odmlka v zápisu byla způsobena složitostí situace, která zde nastala. V podstatě nikdo teď netušil, co se to má vlastně stát a jak tuto situaci řešit. Po dlouhé poradě z toho vyplynul osobní trest 2+10. To je ale nadělení.
27:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová bez asistence (4:2).
27:39
Vyloučen hráč #52 Denisa Vajdlová družstva ACEMA Sparta Praha - osobní trest.
27:26
Druhá přesilovková lajna kluše na hřiště, avšak záhy se jejich bojovné výrazy mění ve výrazy zklamané. Sparta se zvládla prosadit i z oslabení.
26:25
Očividně bylo té síly ze strany spartských holek až moc a máme tu první vyloučení.
26:24
Vyloučen hráč #52 Denisa Vajdlová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
26:10
A další rychlá akce Sparty. Vstřelený gól jim zřejmě přinesl novou naději do jejich srdcí a holky ze Sparty teď hrají z plných sil.
24:53
Anet Nigrinová teď zachránila fatál na straně SKV. Stav zůstává stále stejný.
22:25
Spartu to očividně nabudilo a hraje se převážně u branky Vinohrad.
21:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #25 Michaela Tyllerová, asistoval #79 Viola Kratochvílová (4:1).
21:26
Tak už to víme. Přinesla první gól pro Spartu.
20:30
Druhá vánoční třetina zahájena, co nám asi přinese?
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:6
20:00
19:50
Ivča Hrušků zachytává akci Sparty a SKV je zas na míčku. V poklidu si to mezi sebou přehazují.
19:05
Dokáží na to holčičky ze Sparty zareagovat? Poslední minuta první třetiny je před námi.
18:21
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #32 Nikola Trnková (4:0).
18:21
A DALŠÍ!!!!!
18:15
Holky teď předvedly parádní jízdu a během minuty přidávají další dva góly!
17:47
17:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #70 Karolína Hošková, asistoval #24 Adéla Haaszová (2:0).
17:28
Kája Hošková dovedla ladnou střelou z pozice beka míček až do branky! Je to góóól!
16:40
Hráčka Sparty si teď doběhla až k brance SKV, jako by to byla předzápasová rozcvička a měla rozestřílet golmana. Holky SKV to se zděšenými výrazy spíše jen z povzdálí pozorovaly.
16:05
Ivča Hrušků se prošermovala až k faulu.
15:14
Tak kde jsou ty góly?!
14:03
Štěpánka Kolafová si teď schovala míček sama pro sebe a pomazlila se s ním jako koťátko. Jen tak dál!
12:20
Sparta, i když je jen v deseti hráčkách zatím předvádí poměrně hezký výkon. Běhavé jsou minimálně stejně jako SKV, kterých je minimálně o lajnu více.
11:03
Niky Trnková probíhá hřištěm jako blesk z čistého nebe, obehrála tři hráčky ze Sparty a poslala balonek na Anet Nigirnovou. Ta jej něžně pohladila, ale střela z toho nebyla. Mňau! Třeba příště!
10:10
Hezká akce Káji Snopové a Týnky Klosové, ale míček stále dopadá jen mimo branku. Koncentrace zatím stále chybí.
08:50
Nic zajímavého se nestalo.
08:45
Jak dopadne tato rozehrávka Sparty z rohu u branky SKV?
07:34
Eliška Reischlová se pokusila vyslat svou kamarádku Naty do breaku, ale hráčky Sparty míček zachytily.
06:20
06:20
A kdo jiný, než Angelika Bližňáková pálí, byť do golmana, ale střela svou prudkostí donesla míček až za brankovou čáru!!!
04:50
SKV teď polevlilo v tempu a Sparta zahajuje jeden útok za druhým. Motivace svařákem pro holky v žlutočerném zatím asi není dostatečná.
03:21
Halu zdobí vánoční světýlka, hrají koledy a ve várnicích se hřeje svařák. Bude panovat stejná atmosféra i na hřišti?
01:55
První rychlá akce ze strany Sparty končí taktéž střelou mimo branku.
01:03
Eliška Škvorová pálí, ale bohužel jde střela mimo branku Sparty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: hráči v poli: Eliška Vrzalová, Denisa Vajdlová, Anna Bogdanová, Berenika Vrzalová, Klara Zajc
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Eliška Škvorová, Anežka Dobisíková, Nikola Trnková, Aneta Nigrinová, Angelika Bližňáková