2:2
0:2
- : -

Florbal Primátor Náchod B - Sokol Chlumec nad Cidlinou 2:4
21. Matěj Valenta, 30. Daniel Poláček - 22. Štěpán Trojan, 22. Martin Tomášek, 32. Filip Kala, 40. Dominik Znamínko; rozhodčí: Jakub Kadrman - Matěj Denemark; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Lukáš Kašpar 19 - Petr Pihýr 7, Petra Sčučková 6; po třetinách: 0:0, 2:2, 0:2;
Komentář domácích Rázl František (Trenér):
Polovinu utkání náš mladý tým zvládl ovšem potom uplné otočení a nechali jsme v tom pouze golmana který nás podržel.Děkuji všem za utkání
Komentář hostů Kořínek Michael (Trenér):
Utkání se nevyvíjelo úplně podle našich představ, nicméně se nám podařilo po dlouhé snaze obrátit utkání na naši stranu. Děkujeme soupeři a rozhodčím za utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 3:6
45:00
44:59
Chlumec v pěkném utkání vítězí.
39:59
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #22 Dominik Znamínko bez asistence (2:4).
39:59
Gól Chlumce nad Cidlinou zvyšuje náskok o 2 góly, možná to je rozhodující gól utkání, asi jako byla rozhodující bitva u Stalingradu pro postup Německých vojsk.
37:09
Výtečná obranná práce Náchoda.
33:50
Výměna toušů za nové, zahřáté.
33:25
Chlumec nyní nechce pustit míček ze svých holí asi jako štěňátko hrubosrstého jezevčíka svoji oblíbenou hračku.
31:01
Hned v první minutě třetí třetiny skóre otevírají Chlumečtí harcovníci a vedou tak 3:2
31:00
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #99 Filip Kala bez asistence (2:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:7
30:00
29:59
Druhá třetina přinesla několik branek a vyšší intenzitu na závěr navíc přišlo srovnání Náchoda na 2:2, uvidíme, co přinese poločas třetí.
29:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #91 Daniel Poláček bez asistence (2:2).
24:56
Střídání brankáře. Nový brankář #13 Petra Sčučková družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou
21:58
Slepený dvojgól Chlumce otáčí zápas v jeho prospěch, další rychlostní stupeň nyní naopak zařadí Náchod.
21:57
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #26 Martin Tomášek, asistoval #66 Filip Hýsek (1:2).
21:47
Chlumec srovnává! Začínáme opět od nuly, skóre je 1:1 po výtečné střele.
21:46
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #33 Štěpán Trojan, asistoval #22 Dominik Znamínko (1:1).
20:39
První gól v zápase! Náchod otevírá skóre a Chlumec nyní jistě také přepne na pomyslné šaltpáce na vyšší rychlostní stupeň
20:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #4 Matěj Valenta, asistoval #67 Samuel Siwula (1:0).
18:16
Hraje se nyní především ve středním pásmu. Šancí na obou stranách bylo zatím stejně, jako byl počet lískových oříšků, která dostala Libuška Šafránková od Vladimíra Menšíka v legendární vánoční pohádce Popelka, tedy 3.
17:10
Výtečný zákrok příložníkem teď předvedli pořadatelé u pořadatelského stolce.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:10
15:00
14:59
Z prvního poločasu odchází oba týmy smírně, ovšem viděli jsme spoustu pěkných akcí. Atmosféra je výtečná a vlajkonoši obou družstev své týmy podporují působivými chorály. Těšíme se na druhý poločas tohoto regionálního derby
14:26
Závar před brankou Náchoda gólem neskončil.
13:45
Náchod nyní dobře ubránil standardní situaci, z protiútoku ovšem také gól nepadl.
11:20
Chlumec nyní má více ze hry, chybí tomu ale pomyslná třešnička na polárkovém dortu v podobě branky.
11:00
Zápas určitě připomíná legendární snímek Pes fotbalista: Evropský pohár. I zde jsme viděli spoustu vypjatých momentů a cestu hlavního hrdiny, pejska, až za vítězstvím v prestižním turnaji.
08:01
Utkání je zatím vyrovnané. Pomyslný jazýček na vahách by mohl být gól na první nebo druhé straně, obranné valy obou stran ale zatím drží asi jako u Verdunu a skóre se tak nemění.
02:00
Utkání, kterým je regionální derby mezi Náchodem a Chlumcem nad Cidlinou před malou chvílí začalo. Vidět můžeme skvělé souboje, vysoké nasazení a velké sportovní odhodlání. V Calgary je právě -12°, čeká nás krásný den.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kadrman a Matěj Denemark.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Chlumec nad Cidlinou: brankář: Petr Pihýr; hráči v poli: Filip Kala, Filip Hýsek, Dominik Znamínko, Štěpán Trojan, Martin Tomášek