4:0
3:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians 10:3
9. Adam Delong, 13. Marek Matejčík, 20. Jiří Besta, 28. Adam Delong, 30. Adam Delong, 35. Adam Delong, 39. Martin Gattnar, 42. Martin Gattnar, 45. Marek Matejčík, 57. Ondřej Vítovec - 6. Karel Petrák, 49. Jaroslav Petrák, 59. Jaroslav Petrák; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 412; zásahy brankářů: Lukáš Souček 9 - Tomáš Hyršl 4, Jakub Zavřel 6; po třetinách: 3:1, 4:0, 3:2;
58:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #18 Jan Řehoř (10:3).
58:45
Ale Bohemka taky ne a J. Petrák přidává třetí gól
58:20
Domácí stále nic nevypouštějí
56:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Ondřej Vítovec, asistoval #13 Rostislav Gattnar (10:2).
56:23
R. Gattnar ve velké šanci hodil držku ale jeho úsilí dorážkou dovršil Vítovec a desítka je na světě
53:43
Střela do tyčky hráč #86 Marek Matejčík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
48:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #38 Jan Malič (9:2).
44:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #14 Lukáš Fukala (9:1).
44:44
Fuky na Máru a další gól do pravého víka
42:50
Pěkná a rychlá střela v podání Virgy a těžký zákrok musel tasit Souča
41:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #17 Jan Šebesta (8:1).
41:07
M. Gattnar začal třetí třetinu stejně, jako skončil tu druhou. Tentokrát si ale musel poradit i s gólmanem
38:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #71 Adam Palčinský (7:1).
35:36
Vyloučen hráč #81 Filip Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
34:34
A Bedla už to zase zkouší..
34:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #77 Ondřej Vítovec (6:1).
34:33
Tak to už je nuda... Znovu Delong a znovu do pravého horního rohu. Čistý hattrick!
34:20
Hatala "byl vystřídán" tuším že Formanem
32:40
Do třetice Delong, po přihrávce Rosti Gattnara v relativně nejlehčí pozici z těch tří neproměňuje
31:35
A FIS nám zase stávkuje
29:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #25 Matyáš Šindler (5:1).
29:09
Střídání brankáře. Nový brankář #94 Jakub Zavřel družstva FbŠ Bohemians
29:09
Zase Bestič s Šindym připravili parádní pozici pro Deliho a Bohemka reaguje umělým tajmem, respektive střídáním gólmana
27:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #13 Rostislav Gattnar (4:1).
27:58
Delong z pointu napodruhé trefuje víko
27:00
Zkrácená přeska domácích
26:03
Vyloučen hráč #5 Martin Kisugite družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování florbalky.
26:03
Ale přichází až teď
25:41
Bestič s Delim teď neskutečně větrají zadní řady Bohemky a minimálně jedna dvojka tam asi taky být mohla
24:42
Vyloučen hráč #86 Marek Matejčík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
19:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta bez asistence (3:1).
14:26
Dvě mega akce v podání útoku Fuky, Gatty, Matejčík. Jednu zachránil blok, druhou Hyršl
12:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík bez asistence (2:1).
12:07
Po chybě hostí frnkl Matejčík a i kdyč ho míček napoprvé úplně neposlechl, zvládl ho v obtížné situaci umístit do vinklu
11:30
Znovu v akci Besta a podle hesla "Co nejde silou, jde ještě větší silou", zkoušel prorvat míček do kasy ale nevyšlo to
10:22
Střelu z dálky Souček vytahuje
08:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #88 Jiří Besta (1:1).
08:48
Kawulok svou šanci celkem zadrbal a tak Besta s Delongem okamžitě trestají
06:51
Buršíkovu střelu z halfvoleje Souča vyráží helmou
05:33
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #38 Jan Malič (0:1).