5:1
- : -
TJ Turnov

Prague Tigers - TJ Turnov 9:2
17. Jan Nachtmann, 22. Vojtěch Řádek, 26. Zbyšek Piták, 34. Jan Nachtmann, 55. Jan Nachtmann, 57. Thomas Heřmanský, 57. Jiří Kratina, 58. Zbyšek Piták, 60. Václav Veverka - 10. Jakub Vacek, 45. Jan Novotný; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:5 + Vojtěch Palatínus 4 + Jan Novotný OS; využití: 3:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Pavel Dundr 20 - Petr Suchomel 25; po třetinách: 1:1, 3:0, 5:1;
Komentář domácích Večeřa Tomáš (Trenér):
Před zápasem jsme si jasně řekli, jak být v utkání úspěšní a až na nějaké minutové výpadky jsme plnili vše, co jsme si nastavili. Ročník začínáme za tři body, ale cesta bude ještě hodně dlouhá. Dnes pro nás začalo playoff. Za týden další důležitý zápas. Zdravím kouče na dovolenou.
Komentář hostů Matěcha Štěpán (Trenér):
Gratuluji soupeři k výhře, dnes byl lepší a zaslouženě vyhrál. Naše hra se po první třetině rozplynula jak pára nad hrncem.
60:00
Střely ve 3. části: 11:7
60:00
59:40
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #88 Václav Veverka, asistoval #6 Lukáš Rudiš (9:2).
59:40
Veverka nádherně trefil horní růžek Suchomelovy branky a dělá nádhernou tečku za utkání. Do této svatyně uklízečka chodit nemusí, tam už je totiž vymeteno.
58:50
Tigers dominují závěru zápasu a na sřídačce se už radují z důležitých tří bodů do tabulky.
57:52
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #10 Zbyšek Piták, asistoval #21 Matouš Sákra (8:2).
57:01
Právě probíhají poslední tři minuty základní hrací doby pro oba týmy hodně důležitéh zápasu.
56:44
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 Jiří Kratina, asistoval #15 Vojtěch Kučera (7:2).
56:32
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Thomas Heřmanský, asistoval #21 Matouš Sákra (6:2).
56:32
Vyloučen hráč #77 Jan Novotný družstva TJ Turnov - osobní trest.
56:32
Vyloučen hráč #77 Jan Novotný družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
56:32
Emoce vzplály na hřišti na obou stranách. Domácí se radují ze zřejmě rozhodující trefy, hosté naopak upustili uzdu nervů a dostávají osobní trest.
54:59
Timeout TJ Turnov
54:59
Turnov chce ještě zvrátit vývoj utkání a vybírá si oddechový čas.
54:45
Řádně propečená Veverka se vrací z trestné lavice. Tigers jsou kompletní.
54:02
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #93 Jan Nachtmann z trestného střílení (5:2).
54:02
A nyní může být ještě klidnější a zobat žludy, protože Nachtmann proměňuje trestné střílení.
53:40
Slovenský drevokocúr počesku se teď bude modlit, aby se vrátil na hřiště po uplynutí trestu.
52:45
Vyloučen hráč #88 Václav Veverka družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
52:45
Domácí si opět komplikují dobře rozehraný zápas. Veverka zatáhl za ruční brzdu a posílá Tigers do tří.
51:42
Hra ve čtyřech vyhovuje lépe domácímu celku, hraje se na polovině Turnova.
51:19
Začíná přesilovka Turnova, která ho může ještě vrátit do zápasu.
50:57
Vyloučen hráč #10 Zbyšek Piták družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
50:57
Síly na hrací ploše se vyrovnají. Piták si tak dlouho říkal o vyloučení, až nakonec putuje na trestnou lavici. Z řad Tigers v tomto duelu první vyloučení.
50:15
Heřmanský ala Tomáš Plekanec našel žabičkou Řádka. Toho fantasticky vychytal Suchomel.
49:38
Tigers teď nemusí vyloženě pospíchat s využitím přesilové hry. Fanoušci Turnova si už zoufají, proč jeli navštívit hlavní město.
49:18
Vyloučen hráč #10 Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2+2 minuty za hrubost.
49:18
Vyloučení skutečně přichází a dokonce dvojnásobné, avšak na jejich straně. Šance na body pro Turnov se tak v tuto chvíli limitně blíží nule, asi jako že by Sparta mohla pomýšlet na titul ve fotbale.
48:39
Masár poslal mořná trochu zbytečně soupeře za jeho brankou k zemi. Hosté se marně opět dožadovali vyloučení, které by nyní nutně potřebovali.
47:39
Dundr teď nadvakrát podržel svůj tým.
47:08
Hra se teď kouskuje drobnými přestupky na obou stranách.
45:49
Dundr si připisuje uklidňující zákrok po inkasovaném gólu.
45:11
Pražané se snaží uklidnit a kontrolují opět míček.
44:39
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #92 Dominik Reczai (4:2).
44:39
Reczai, jenž zná Tigers z let předchozích ze společného působení v divizi, našel Novotného, který dává Severočechům ještě naději na bodový zisk v zápase.
43:40
Nováček v tygřím dresu Sákra napřáhl ze střední vzálenosti, jeho pokus skončil na zadním mantinelu.
42:38
V akci opět Masár, který připravil míček pro Horta. Mladý hráč se ale ke střele nedostal.
42:01
Všem v hale líto je dvou turnovských fanoušků. Celý zápas bojují nejen s rozhodčími, ale teď i s časem.
41:44
Masár napřáhl po standardní situaci, jeho střela skončila zblokovaná v síti.
41:22
Domácí zatím v klidu kontrolují hru. Od úvodního buly se hraje na polovině Severočechů.
36:44
Vyloučen hráč #22 Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.