1:2
2:1
- : -

Prague Tigers Nehvizdy - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:4
36. Eliška Mrázková, 43. Eliška Mrázková, 60. Irena Křížková - 11. Natalie Vesecká, 23. Aneta Nigrinová, 38. Eliška Reischlová, 51. Aneta Nigrinová; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 31 - Nicol Götzová 20; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:1;
Komentář domácích Gattnar Vít (Trenér):
Oproti prohry v Chumotově dnes jeden velký rozdíl a to, že jsme vůbec nic neukázali. Ok, byla pauza, netrénovali jsme, ale takto hrát nemůžeme. Reálně se dá hodnotit asi 8 minut. No nic, jdeme dál. Titul.
Komentář hostů Kovač František (Asistent trenéra):
Na dnešní zápas jsme se těšili, věděli jsme, že si s Tigers zahrajeme kvalitní florbal. Přestože nám v týdnu ze sestavy vypadlo několik opor, dokázali jsme se i v menším počtu semknout a utkání dovést do vítězného konce. Takto kvalitní zápasy nás výborně připravují na play-off. Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 11:11
60:00
59:42
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Křížková, asistoval #99 Petra Šusterová (3:4).
59:27
Šusterová krásně našla Poštovou.
57:37
Velký tlak tygřic vyústil v dobrou střelu Křížkové. Podpora střídačky je opravdu silná !!! Jedemeeee holky...
55:49
Timeout Prague Tigers Nehvizdy
50:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #10 Eliška Reischlová (2:4).
49:45
Vyloučen hráč #36 Kristýna Viktorová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za špatné střídání.
47:01
Steinbachová krásný výběh a střela zakázaným bekendem, opět o chlup to není gól.
45:54
Dvořáková na hrotu jak ji známe, velká šance.
45:49
Domácí již zkoušeji bez golmanky. Uvidíme hru v 6, žije i střídačka i tribuna.
44:15
Křížková krásně kombinuje se Steinbachovou, ale bohužel ani tentokráte bez gólu.
43:57
Horáková viděla hezky Plánkovou na středu, rychlou příhru ale bylo těžké trefit.
42:45
Domácí hráčky se opravdu snaží a bojují, ale hostům se s dvougólovým náskokem hraje o něco lépe.
42:39
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #10 Nikola Hamerníková (2:3).
42:39
Hamerníková je v útoku jak pravý Tygr, vybojovala balón a krásně našla Mrázkovou před bránou.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:13
40:00
37:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #69 Eliška Škvorová (1:3).
37:59
Celkově se hra zrychlila na obou stranách. SKV by se chtělo pomstít za poslední prohru na dpomácí půdě, ale tygřice jsou jako vždycky šikovné i bojovné. Už jen pár gólů chybí.
37:05
Horáková krásně našla samotnou Mrázkovou, ale té to tentokrát nesedlo.
35:20
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #88 Irena Křížková (1:2).
35:20
Křížková se nádherně zorientovala při vzrůstající tlaku a našla Mrázkovou jako zamlada. Nádhera.
34:24
Šance na reparát.
34:23
Vyloučen hráč #10 Eliška Reischlová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
33:11
Poslední třetinu oslabení zvládly hráčky Vinohrad s balónkem na hokejce.
31:59
Zatím dobrá přesilovka ... ufff jedna šance za druhou. Už málem, dle rozhodčího nic ....olala.
31:11
Vyloučen hráč #11 Aneta Nigrinová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
30:08
Vladimír Jambor byl slyšet až na Černém mostě se zvoláním : NOHY!!!
30:00
První lajna pěkný tlak na vinohradské polovině, už jen čekáme na první gól z hokejek tygřic.
25:58
Hoggy zase krásná střela !! Kubo, dobrá práce.
23:10
Vítáme na hříští Elišku Dvořákovou :-) jsme rádi, že už opět skáče přes kaluže.
22:37
Šusterová a Horáková během jednoho střídání super šance. Rozhodně zápas není jednostranný.
22:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #66 Natalie Vesecká (0:2).
22:11
Opět až druhá střela končí za zády Pilšákové.
20:30
Zajímá standartní situace SKV z útočného rohu. Čtyři hráčky začínají na stejném mantinelu jako ovečky ovečky pojďte domů.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:11
20:00
20:00
Horáková je ošetřována na střídačce, opět se ozvalo neposlušné koleno. Ale věříme místní šaman Jakub vytáhne svoje nejlepší triky a pošle Elišku zase na hřiště dávat góly.
19:40
Napadání Němcové a její lajny vedlo k dobré šanci.
16:03
Krásný pas Hamerníkové, velká škoda, že nanašel střelce.
12:23
Rozhodčí nechávají hráčky hrát a hru moc nekouskují. Nutno podotknut, že mají dnes nové dresy. Opravdu výkřik nejnovější módy - růžové dresy s černým šikmým proužkem. Radost pohledět.
10:43
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #66 Natalie Vesecká, asistoval #10 Eliška Reischlová (0:1).
10:43
Vesecká z dorážky otevírá skóre dnešního utkání.
07:55
Vesecká do sólového úniku. Naštěstí netrefila skákavý balónek.
04:43
U mantinelu nepříjemná situace pro Viktorovou, byla vytlačena mimo hřiště nedovoleným zákrokem. Naštěstí se sbírá s úsměvem :-)
04:15
Pilšáková dvakrát za sebou výborný zákrok!
02:05
Poštová do boční síťky. Škoda.
01:30
A vyneslo jim to ohrožení branky Pilsákové. Naštěstí pro domácí nepadl gól.
00:30
Vinohrady začaly aktivním napadáním rozehry tygřic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Nicol Götzová; hráči v poli: Karolína Hošková, Adéla Skalická, Natálie Jirková, Karolína Snopová, Ivana Hrušková
00:00
Line-up domácích Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Petra Šusterová, Eliška Mrázková, Dominika Steinbachová, Irena Křížková, Eliška Horáková
00:00
Vítáme všechny příznivce florbalu u textového přenosu zápasu 17. kola 1. ligy žen. Domácí Prague Tigers Nehvizdy v prvním letošním zápase přivítají soupeřky z Vinohrad.
Dnešní zápas je součástí celovíkendové Tříkrálové dobročinné sbírky pro DD Klánovice. Děkujeme za přízeň.