1:0
2:1
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:2
24. Lukáš Pobořil, 52. Lukáš Pobořil, 60. Adam Mikoláš - 20. David Slončík, 52. Jakub Galia; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2 + Vojtěch Murín 4:1; využití: 0:0; diváků: 122; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 31 - Ondřej Glogar 30; po třetinách: 0:1, 1:0, 2:1;
Komentář domácích Gvuzd Vojtěch (Trenér):
Skvělý zápas od obou týmů. Velká pochvala pro Vítkovice za jejich herní projev. Velmi vydřené body. Děkuji soupeři za velice kvalitní utkání, hráčům za jejich přístup k zápasu. Děkuji rozhodčím.
Komentář hostů Veselý Jaromír (Vedoucí):
Po všech stránkách výborný zápas, rozhodně to mělo parametry, které by vrcholný zápas kategorie juniorů měl mít, tempo, nasazení i tvrdost a výborné výkony golmanů.
Bohužel opět s velmi malým gólovým vyjádřením z naší strany. Pokud udržíme takovou úroveň výkonu ve hře, nemám o sezónu strach.

59:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #20 Adam Mikoláš, asistoval #7 Daniel Chatrný (3:2).
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:18
Dvě nebezpečné střely Murína, avšak ani jedna nekončí za zády Glogara.
57:01
Na míčku Vítky.
55:54
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #66 David Slončík.
54:57
Opět se hraje nahoru dolů.
53:19
Vítkovice se po dobré rozehrávce dostávájí na útočnou polovinu, kde drží míček za bránou Antoniaziho.
51:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Jakub Galia, asistoval #66 David Slončík (2:2).
51:49
Hosté hned z buly dorovnávají skóre.
51:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #7 Daniel Chatrný (2:1).
50:11
Nyní se Vítkovice rozhodly obléhat polovinu domácích, zatím bez gólového úspěchu.
48:44
FBC kombinuje na útočné polovině.
47:10
Zajímava kombinace Onderky s Chmelařem nakonec ztroskotala na výborném sejfu Glogara,
46:14
Hosté hrají v plném počtu.
44:46
Pobořil tahem pouze do protihráčova bloku.
44:14
Vyloučen hráč #36 Filip Novotný družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za zvedání florbalky.
43:36
Velká šance pro Vítkovice končí pouze "promáchnutou" střelou.
41:51
Vrátný posilá svou střelou míček za mantinel.
35:32
Chatrný si vypracoval dobrou pozici a zvolil střelu tahem, která však letí mimo bránu.
33:54
Zápas se dost přiostřuje, souboje jsou čím dál nebezpečnější.
32:25
Domácí hrají v plném počtu.
31:59
Vítkovice zatím bez větší šance na gól.
31:42
Dnešní zápas v hale sleduje 112 diváků, děkujeme.
30:25
Vyloučen hráč #42 Jindřich Žalud družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
29:55
Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro Vítkovice.
29:02
Pobořil pohrozil svou střelou zápěstím, avšak po teči protihráče míří míček za mantinel.
27:04
Antoniazi perfektně eliminuje pokus Peterka.
25:27
Hra se přelévá ze strany na stranu.
23:47
Domácí tým v plném počtu.
23:36
23:36
Neskutečná souhra Chatrného s Pobořilem vede ke srovnání výsledku.
21:28
Domácí se po útočném faulu dostávají k míčku a budou se snažit ušetřit cenné minuty oslabení.
19:47
Vyloučen hráč #82 Vojtěch Murín družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2+2 minuty za sekání.
19:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #17 Matěj Šmerda (0:1).
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:32
Punčochář nebezpečně vypálil, Glogar vyráží rukou.
17:02
Chatrný trefuje spojnici Glogarovy brány.
14:44
Hraje se nahoru dolů.
12:45
12:11
Šmerda promáchl na středu a domácí se dostávají k míčku.
10:45
Vyloučen hráč #42 Jindřich Žalud družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
10:16
Vítkovice se drží na míčku na své polovině, kompaktní obrana domácích je nepustí k lepší šanci na střelu.
07:47
Chatrný se dostal do skvělé pozice na střelu, míček mu nakonec bere Peterek a zahajuje rychlý protiútok.
06:02
Druhá domácí lajna úřaduje na polovině hostí, avšak zatím bez dobré střely na bránu.
04:14
Vítkovice obléhají útočnou polovinu.
02:35
Chatrný vypálil z první, jeho střela však míří vysoko nad.
01:11
Mičulka trefuje pouze Glogara.
00:01
Úvodní buly pro domáí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Kubala a Patrik Mik.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Ondřej Glogar; hráči v poli: Matěj Šmerda, Dan Peterek, Kryštof Vašňovský, David Slončík, Jakub Galia
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Richard Pum, Jindřich Žalud, Lukáš Pobořil, Adam Mikoláš, Daniel Chatrný