2:1
4:0
- : -

Prague Tigers Nehvizdy - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 7:2
6. Eliška Horáková, 25. Tereza Plánková, 35. Irena Křížková, 44. Nikola Hamerníková, 57. Eliška Dvořáková, 58. Eliška Mrázková, 59. Dominika Steinbachová - 19. Victoria Binědová, 32. Martina Špetová; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 25 - Kateřina Valečková 21; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:0;
Komentář domácích Jambor Vladimír (Asistent trenéra):
Dnes odpracované utkání. Jsem velice potěšen, že základní cíl do utkání byl splněn. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme příjemnou cestu domů.
Komentář hostů Procházka Vít (Trenér):
Utkání se rozhodlo v prvních dvou třetinách, kdy jsme dostávali góly po chybách v komunikaci a trestuhodně zahazovali šance, některé tutovky budou hráčky strašit ve snu ještě pár dní. Ten závěr už byla směska frustrace a přemotivovanosti, proti takhle vyspělému soupeři tak nemůžeme hrát. Stále se učíme, díky za to. Hezký nedělní večer všem.
60:00
Střely ve 3. části: 12:6
60:00
58:07
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová bez asistence (7:2).
57:39
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková bez asistence (6:2).
57:39
Hosti zahráli malou domů a pohotová Mrázková okamžitě střlí z rozehry ještě na stojící golmanku.
56:24
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková bez asistence (5:2).
56:24
Plzeň hraje v šesti. Elis standartně na hrotu, překazila rozehru a do prázdné!! Její první gól po těžkém úrazu, gratulace.
56:01
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
54:10
Křížková se posouvá do obrany. Nový parťák Mrázkové je Plánková a hned velká šance tygřic.
50:40
Viktorová zdvojená ve vlastní rohu, ale to pro ní není problém přehrává hru na parťáka.
48:20
Přes Ježdíkovou se tygřicím velmi špatně útočí, ta dnes plní svou funkci obránce výborně.
43:22
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #88 Irena Křížková (4:2).
41:00
První minutu si Plzeň doslova ani neškrtla. Kikuš, Šusty, Steinby, Mimi a Íra předvedly skvělý zámek.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:7
40:00
40:00
Sudí Preclík si mezi třetinami chladí kotník, ještě že zdravotník vždy pomůže. Doufáme, že to není nic vážného.
38:13
Rozehra na útočné polovině tygřic, Steinbachová nahrála na Šusterovou a ta nádhernou střelou ohrožuje plzeňskou branku.
34:20
Takhle si to představujeme, přerušení rozehrávky Plzně a rychlé překonání obránců, to Eliška s írou umí.
34:19
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Křížková, asistoval #49 Eliška Mrázková (3:2).
31:10
Pilšáková dnes již předvedla spoustu skvělých zákroků, na toto však byla krátká.
31:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová bez asistence (2:2).
24:27
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #16 Tereza Plánková, asistoval #14 Karolína Chvátalová (2:1).
24:27
No jednoduše nádhera, tyhle dvě si prostě rozumí.
23:54
Raslová měla téměř prázdnou bránu, nicméně to raději zahodila do autu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:14
20:00
19:11
Plánková vyvezla balón a zkušeně se nechala lehce zfaulovat a získala tak výhodu pro svůj tým.
18:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová bez asistence (1:1).
16:41
Hamerníková dokonce v šanci, škodaaa....
15:49
Zatím tygřice brání skvěle. Plzeň stále hledá recept.
15:08
Vyloučen hráč #95 Eliška Dvořáková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
13:56
Rozhodčí dnešního zápasu taktéž nepřerušují zbytečně hru. Nutno podotknout, že oproti včerejším sudím mají na sobě starší sadu dresů, která není tak hezká. Snad budou brzo naskladě i pro tento pár.
12:48
Hamerníková krásná nahrávka na Viktorovou. Golmanka její dobrou střelu chytá.
09:01
Neuvřitelný závar u domácí branky. Balónek poskakoval na brankovišti a dokonce dvě různě barevné hráčky byly za zády golmanky.
06:55
Němcová z pozice obránce hraje dnes pěkně útočně, dobrá šance ale bohužel gólem neskončila.
05:38
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #88 Irena Křížková (1:0).
04:57
Šusterová krásně vyvezla balón z vlastní obrany a nahrála Poštové do dobré šance.
03:00
Hamerníková s Křížkovou nádherně zdvojily plzeňskou hráčku na mantinelu. Zkušená práce.
02:21
Důležitý zákrok Maťky, drží si svou svatyni.
00:20
První útok patřil domácím, tak se nám to líbí :-)
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Kateřina Valečková; hráči v poli: Šárka Ježdíková, Kamila Kaslová, Nela Peteříková, Victoria Binědová, Terezie Lejbová
00:00
Line-up domácích Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Eliška Mrázková, Dominika Steinbachová, Irena Křížková, Petra Šusterová, Kristýna Viktorová
00:00
Dnes nás čeká zápas 18. kola 1. ligy žen. Domácí Prague Tigers vítá na své palubovce v malebných Nehvizdech tým z Plzně.