6:3
3:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Florbal Vsetín 10:5
2. Vít Lestyan, 23. Vít Lestyan, 24. Václav Babík, 25. Štěpán Kowalik, 25. Václav Babík, 27. Ondřej Šimík, 29. Filip Peterek, 40. Jan Drozd, 44. Ondřej Šimík, 45. Ondřej Šimík - 8. Martin Kovář, 18. Matouš Náhlý, 30. Martin Kovář, 30. Martin Kovář, 36. Adam Hegar; rozhodčí: Vu Pham Anh - Jan Kouba; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 68; zásahy brankářů: Adam Strážnický ? - Ondřej Hudek ?, Lukáš Mucska ?, Matěj Loučka ?; po třetinách: 1:1, 6:3, 3:1;
45:00
44:30
Kowalík projevuje své fotbalové schopnosti, bohužel úplně mimo
44:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #45 Ondřej Šimík, asistoval #66 Václav Babík (10:5).
43:22
Poruba na zemi
43:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #45 Ondřej Šimík, asistoval #27 Jan Sitora (9:5).
41:23
Vyloučen hráč #81 Nikolas Papazachariu družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
39:56
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Matěj Loučka družstva Florbal Vsetín
39:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Jan Drozd bez asistence (8:5).
37:22
Vyloučen hráč #30 Adam Hegar družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře.
35:26
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #30 Adam Hegar, asistoval #33 Adam Pavlačka (7:5).
34:50
Drozd šulibečky
34:11
Vyloučen hráč #27 Jan Sitora družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
33:40
Vsetín ani jednu ze 4 střel neproměnil
30:00
30:00
29:31
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Martin Kovář, asistoval #30 Adam Hegar (7:4).
29:23
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Martin Kovář bez asistence (7:3).
28:01
Timeout Florbal Vsetín
28:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #10 Pavel Němec (7:2).
26:52
24:58
Střídání brankáře. Nový brankář #3 Lukáš Mucska družstva Florbal Vsetín
24:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #11 Jan Drozd (5:2).
24:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Štěpán Kowalik, asistoval #27 Jan Sitora (4:2).
24:02
Fanoušci se vzájemně přeřvávají
23:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #86 Martin Hriško (3:2).
22:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Vít Lestyan, asistoval #66 Václav Babík (2:2).
22:32
Vyloučen hráč #17 Adam Procházka družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
22:11
Kowalik na střídačce Vsetína
17:34
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #35 Matouš Náhlý, asistoval #18 Matěj Šebesta (1:2).