1:2
3:1
- : -

Asper Šumperk - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:4pn
26. Jan Jarmar, 33. Jan Jarmar, 35. Rostislav Klučka, 41. Matěj Šíma, N Jan Jarmar - 13. Jan Drozd, 23. Filip Peterek, 24. Jan Sitora, 38. Filip Peterek; rozhodčí: Jan Kouba - Robin Hromeček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Vojtěch Kubíček ? - Adam Strážnický ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 3:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #27 Jan Sitora , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Asper Šumperk hráč #44 Jan Jarmar a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #66 Václav Babík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Asper Šumperk hráč #99 Matěj Šíma , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #20 Jan Bura a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Asper Šumperk hráč #8 Vojtěch Vaníček a vstřelil gól.
40:13
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #99 Matěj Šíma, asistoval #44 Jan Jarmar (4:4).
38:30
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
37:58
Vyloučen hráč #44 Jan Jarmar družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
37:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #36 Tomáš Rucki (3:4).
37:01
Vítkovice se trefují ve vlastním oslabení
36:12
Vyloučen hráč #45 Ondřej Šimík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:23
34:22
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #29 Rostislav Klučka, asistoval #99 Matěj Šíma (3:3).
32:48
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #38 Matyáš Valenta (2:3).
32:47
Jarmi krásnou střelou k tyči snižuje vítkovické vedení.
30:00
30:00
25:48
25:20
Šímík letí přes mantinel
23:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #23 Ondřej Adamec (0:3).
22:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #10 Pavel Němec (0:2).