0:6
0:6
- : -

1.MVIL Ostrava - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 0:14
13. Richard Plandor, 14. Patrik Hegar, 23. Jakub Štůsek, 25. Jiří Šimek, 26. Daniel Prašivka, 35. Marek Polášek, 37. Petr Kittel, 37. Adam Burýšek, 41. Richard Plandor, 43. Jakub Štůsek, 46. Ondřej Smékal, 50. Martin Najvar, 58. David Žniva, 58. Petr Kittel; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Jakub Schiedek 15 - Jiří Škrobák 0; po třetinách: 0:2, 0:6, 0:6;
Komentář domácích Bažan Petr (Trenér):
Dnešní zápas se nevyvýjel podle našich představ. První třetina se ještě vyvedla co do vásledku, ale někteří hráči za sebou již dnes měli dva zápasy a postupem času docházela energie. Děkuji spoluhráčům, soupeři, divákům a budu se těšit v dalším zápase.
Komentář hostů Burýšek Petr (Vedoucí):
Vlažnější vstup do utkání, ale v dalších třetinách jsme tempo a hru zlepšovali. Můžeme být určitě spokojeni s čistým kontem, ale produktivita mohla být lepší. Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím.
60:00
Střely ve 3. části: 4:13
60:00
57:30
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #77 Petr Burýšek (0:14).
57:06
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #2 David Žniva, asistoval #42 Denis Zimmer (0:13).
55:31
Vyloučen hráč #99 Jiří Šimek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za blokování florbalky.
49:40
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #11 Patrik Hegar (0:12).
45:51
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal bez asistence (0:11).
42:53
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #70 Jakub Štůsek, asistoval #42 Denis Zimmer (0:10).
40:50
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #3 Ondřej Smékal (0:9).
36:50
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #21 Adam Burýšek, asistoval #8 Adam Tesárek (0:8).
36:31
Timeout 1.MVIL Ostrava
36:31
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #57 Marek Polášek (0:7).
34:32
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #57 Marek Polášek, asistoval #34 Petr Kittel (0:6).
25:57
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka, asistoval #57 Marek Polášek (0:5).
24:12
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #99 Jiří Šimek bez asistence (0:4).
15:22
Vyloučen hráč #8 Adam Tesárek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:22
Tesil daroval přesilovku domácím
13:10
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #11 Patrik Hegar, asistoval #8 Adam Tesárek (0:2).
12:23
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #2 David Žniva (0:1).
10:35
Velká šance domácích, ale nic z toho
06:18
Vyloučen hráč #55 Tomáš Ševčík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
05:30
Stále bez branek
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Roman Sladký.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Denis Zimmer, David Žniva, Jakub Štůsek, Richard Plandor, Ondřej Smékal
00:00
Line-up domácích 1.MVIL Ostrava : brankář: Jakub Schiedek; hráči v poli: Michal Terez, Matěj Šlosarčík, Tomáš Ševčík, Tobiáš Zlámal, Vojtěch Kořínek