2:3
2:4
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:8
1. Matyáš Kronovetr, 3. Antonín Votava, 20. Ondřej Zlesák, 25. Robert Petr Koudelka, 31. Matyáš Kronovetr, 41. Matyáš Kronovetr, 56. Ondřej Štefek - 16. Nikolas Vizváry, 27. Jan Skalník, 29. Nikolas Vizváry, 32. Matěj Šmerda, 41. Adam Palčinský, 53. Adam Palčinský, 55. Matěj Šmerda, 59. David Slončík; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 64; zásahy brankářů: Josef Šedivý 14 - Ondřej Glogar 15; po třetinách: 3:1, 2:3, 2:4;
Komentář domácích Svoboda Jan (Trenér):
Pěkně jsme zápas rozehráli. Opět se ale opakují naše chyby - vyloučení a soupeř se dostane na koně. Soupeř typu Vítkovice to prostě nezabalí a naopak šlápne do koní. Musíme se držet naší hry, kdy děláme jednoduchý věci a fungují. Musíme jít teď zápas po zápase a hrát poctivě 60 minut, ne jen třetinu. Zítra jdeme od nuly. Děkuji všem za utkání.
Komentář hostů Veselý Jaromír (Vedoucí):
Parádní zápas ve vysokém tempu. Prvních deset minut jsme nebyli duchem přítomni a soupeř nás přejel jako válec srnku. Startér naštěstí zafungoval a dál už byl zápas vyrovnaný a troufnu si říct, že jsme na konci měli více sil a i závěrečný tlak jsme udrželi v dostatečné vzdálenosti.
60:00
Střely ve 3. části: 7:8
60:00
58:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #71 Adam Palčinský (7:8).
58:39
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
55:40
Chodov v šesti zkouší získat prodloužení

55:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #35 Marek Matoušek (7:7).
55:39
Domácí utíkají hrobníkovi z lopaty, když dostali dar v podobě přesilovky za špatné střídání.
55:06
Vyloučen hráč #91 Nikolas Vizváry družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
54:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Matěj Šmerda, asistoval #66 David Slončík (6:7).
52:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský z trestného střílení (6:6).
52:03
Vítkovice si došly pro nájezd, kterým Palčinský srovnává.
51:37
Hodinářská práce Čecha zlikvidovala únik Slončíka.
49:49
Vítkovice ubránily přesilovku, Skalník se hned pustil do napadání Matouška.
47:33
Vyloučen hráč #77 Jan Skalník družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za opakované přestupky.
40:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #57 Ondřej Štefek (6:5).
40:39
Krony hattrick!!!
40:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #66 David Slončík (5:5).
40:25
To byl rychlý začátek třetiny, Vítkovice šili do tlaku hned po buly a překvapují Šedivého.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:8
40:00
32:44
Vyloučen hráč #13 Jan Štefek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
31:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Matěj Šmerda, asistoval #71 Adam Palčinský (5:4).
31:22
Žabka přeskočila Šedivého ruku a Vítkovice snižují
30:04
30:01
Kronovetr si zase parádně proklčkoval tři hráče a nekompromisně umístil k tyči
28:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #42 Matěj Gabriel (4:3).
26:42
Vyloučen hráč #57 Ondřej Štefek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
26:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Jan Skalník, asistoval #42 Matěj Gabriel (4:2).
24:28
Vyloučen hráč #26 Jakub Čech družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
24:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #95 Matěj Vosátka (4:1).
20:00
Vyloučen hráč #81 Jan Blecha družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Vítkovičtí se zřejmě zapovídali v šatně a dorazili na lavičku téměř o minutu později.
20:00
Střely v 1. části: 9:6
20:00
19:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #75 Ondřej Zlesák, asistoval #95 Matěj Vosátka (3:1).
19:58
Zlesák s Vosátkou neponechávají nic náhodě a dávají gól do šatny.

15:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #77 Jan Skalník (2:1).
15:44
Druhá chodovnské formace se nechala unést několika svými krásnými kombinacemi a po dvou neúspěšných střelách na bránu úplně zapomněli na osamělý break.
12:40
Domácí mají míček výrtabkě víc pod kontrolou, Votava si natahuje na sebe soupeře a vodí si je jak loutky.
08:56
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #75 Ondřej Zlesák.
06:40
Šedivý si zapisuje první zákrok, zatím nic složitého.
02:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #10 Matěj Jambor (2:0).
00:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr bez asistence (1:0).
00:59
Kronovetr si parádně obešel zprava dva soupeře, první střelu ještě golman vyrazil zpět Kronovetrovi na hůl, ten na podruhé neminul.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Ondřej Glogar; hráči v poli: Matěj Šmerda, Dan Peterek, David Slončík, Adam Palčinský, Jakub Galia
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Josef Šedivý; hráči v poli: Marek Matoušek, Antonín Votava, Martin Škorpa, Matěj Jambor, Jakub Čech