2:1
3:4
0:1

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Kanonýři Kladno 6:7p
19. Adam Bouška, 23. Jakub Matula, 35. Arnošt Nechvátal, 43. Václav Černoch, 52. Jiří Suchomel, 59. Jakub Matula - 9. Dominik Prudil, 30. Martin Krejčí, 46. Tomáš Chroust, 47. Ľuboš Šefčík, 48. Jan Louvar, 58. Jan Louvar, 61. Jakub Bohuslávek; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 11 - Šimon Melega 17; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:4, 0:1;
65:00
Rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči utkání naleznete ZDE.
65:00
Střely v prodloužení: 0:1
60:32
60:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #91 Filip Ullmann (6:7).
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 8:5
60:00
58:21
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #28 Patrik Fabián (6:6).
58:21
Kladnu prošla středem diagonála od Fabiána a Matula se nemýlil. Matula je ve stejné formě, jako když odcházel.
57:50
Gulls jdou okamžitě do šesti.
57:37
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
57:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (5:6).
57:37
Louvar příklepem z první trefuje na zadní.
56:22
David Novák chce ke sporu s rozhodčím právníka.
56:21
Timeout Kanonýři Kladno
56:21
Vyloučen hráč #71 David Novák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:15
Louvar pálil do prázdné brány, důležitý blok florbalkou si připsal Fabián.
54:57
Videman povalil soupeře na domácí střídačku.
53:19
Stůj nepropálil změť těl před bránou domácích a Novák poté netrefuje.
52:55
Hra má konečně pořádné tempo.
51:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #19 Arnošt Nechvátal (5:5).
51:04
Arnošt Nechvátal našel před bránou Suchomela, který byl dobře zorientovaný a dává pro Gulls důležitou branku.
50:03
Utkání se nám lehce přiostřuje, Fabián využil své postavy a naložil soupeři.
49:45
Gulls dále tlačí Kladno. Gól zatím nepřichází.
48:38
Dokládal poslal Matulovi diagonálu, ten ale skákavý balónek netrefil ideálně.
47:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #70 Vojtěch Novák (4:5).
47:13
Tohle je pro Gulls zatím katastrofická třetina. Louvar šel sám na Krupu, udělal mu kličku do backhandu a zakončil pozemi do prázdné.
46:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #99 Ľuboš Šefčík bez asistence (4:4).
45:44
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #91 Filip Ullmann (4:3).
45:44
Chroust nahodil na bránu vysoký balón, který Krupovi propadl až za záda.
44:23
Fabián se obtočil kolem protihráče, poté ale trefuje blok.
42:57
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #15 Jakub Matula (4:2).
42:57
Spolupráce, která Gulliverům chyběla. Matula přihrál Černochovi, který na balonku zrychlil a nekompromisně zakončil na zadní dvacet nad led.
41:45
Stůjovu střelu blokuje Šmíd, následně Louvar míjí.
40:13
Kladno začalo závarem před Krupovou ránou.
40:00
40:00
Gulliveři si zařvali u brány a třetí třetina může začít.
40:00
Střely ve 2. části: 6:4
40:00
39:20
Fabián na středu promáchl, z čehož vyústil protiútok hostí, kteří bránu netrefili.
38:53
Pfaur pálil od mantinelu do Zbořilova bloku.
38:00
Matule se z rohu prosmýkl před branku, Melega byl pozorný.
35:20
Václav Černoch vstřelil další gól, ale kvůli vysoké hokejce mu nebyl uznán.
34:36
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #19 Arnošt Nechvátal bez asistence (3:2).
34:36
Arnošt Nechvátal natáhl a vymetl šibenici kladenské branky.
33:29
První lajna opět zamčela Kladno, ale nic z toho.
32:29
Po gólu se hra zklidnila a nejsou k vidění žádné velké šance.
29:39
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #26 Martin Krejčí, asistoval #11 Matěj Stůj (2:2).
29:39
Nejprve Hübner promáchl před prázdnou bránou, Kladno znova získalo balonek, čehož využil Krejčí a srovnává skóre utkání.
28:33
Další šance Kladna, kdy stříleli ze středu vedle.
27:26
Kladno je po obdrženém gólu lepší a vytvářejí si nebezpečné šance.
25:40
Adam Bouška střelu z dobré pozice ze středu nevyužil.
25:04
Kladno dlouho kombinovalo v obranném pásmu domácích, ale nic z toho nevytěžili.
22:10
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #55 Alex Dokládal (2:1).
22:10
Dokládal střílenou nahrávkou na zadní tyč našel Matulu, který se prosazuje ve svém prvním zápase od svého návratu.
20:20
Novotný nahazoval na branku, kam dobíhal Černoch, ale nakonec z toho nic nebylo.
20:01
Domácí zase vyhrávají úvodní vhazování.
20:00
20:00
Na hřišti probíhá soutěž pro mládežnické kategorie Gulliverů.
20:00
Střely v 1. části: 9:8
20:00
19:52
Fabián dorážel střelu od půlku neúspěšně, první třetina tedy končí nerozhodně 1:1.
18:24
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #55 Alex Dokládal (1:1).
18:24
Adam Bouška dostal nahrávku na mantinel, nasadil soupeři jesle a střelou na zadní nedal golmanovi hostí šanci.
16:35
Nechvátal, podporovaný publikem, se odhodlal ke střele z půlky, kterou hráč Kladna zblokoval.
16:17
První lajna domácích zavřela Kladno v jejich obranném pásmu, vytvořila si dvě dobré šance, ale stále se Gulls nedokáží prosadit.
14:05
Šefčík byl na středu úplně sám, ale Krupovu bránu míjí.
13:03
Hra teď byla nahoru dolů, na obou stranách byly dobré šance, ale žádná neskončila gólem.
11:31
Foret dostal nahrávku na levý mantinel a zkoušel to tahanou střelou, kterou Melega vyráží.
10:05
Černoch nahazoval před branku, kde se nacházel Dokládal, ale nedokázal balonek dorazit.
08:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (0:1).
08:29
Kladno šlo do protiútoku a Prudil střelou na zadní tyčku otevírá skóre dnešního utkání.
07:23
Fabián se z trestné lavice okamžitě dostal do šance, ale promáchl.
06:45
Bohuslávek pálil na zadní tyč, Krupa pravou rukou vyráží.
06:13
Chroustovu střelu blokuje Černoch.
05:19
Vyloučen hráč #28 Patrik Fabián družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
04:40
Novák při presinku získal míček, vypadalo to na nadějnou šanci, ale nakonec z toho nic nebylo.
04:29
Další dobrá střela Chrousta.
03:30
Kladno si také připisuje první střelu na bránu. Tomáš Chroust střílel od mantinelu na zadní tyč, ale Krupa byl pozorný.
02:00
Domácí jsou zatím více na balonku a snaží se dostat do útočného pásma.
01:06
Dokládal první střelou utkání bránu míjí.
00:01
Úvodní vhazování vyhrávají Gulls.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Šimon Melega; hráči v poli: Alois Burian, Lukáš Spurný, Vojtěch Pfaur, Jakub Bohuslávek, Vojtěch Novák
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Alex Dokládal, Radek Novotný, Václav Černoch, Adam Bouška, Jakub Matula
00:00
Vítáme Vás u 21. kola 1. ligy můžů. Dneska se proti sobě utkají domácí Gulliveři proti hostujícímu Kladnu.