1:3
1:1
- : -

Panthers Praha - Prague Tigers 8:6
1. Lukáš Pokorný, 6. Jakub Žiška, 8. Matěj Vavroušek, 11. Petr Kölbl, 19. Marco Lombino, 20. Vojtěch Wojnar, 37. David Mašát, 52. Jakub Žiška - 16. Jan Nachtmann, 18. Matouš Sákra, 21. Thomas Heřmanský, 23. Tomáš Navrátil, 32. Thomas Heřmanský, 48. Matouš Sákra; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 5:4; využití: 1:1; diváků: 441; zásahy brankářů: Jan Buzík 19 - Pavel Dundr 3, Omar Hammami 9; po třetinách: 6:2, 1:3, 1:1;
Komentář domácích Míka Patrik (Trenér):
Po první třetině už jsme si mysleli, že zápas je vyhraný a soupeř na ručník. Nicméně tým Tigers předvedl zmrtvýchvstání a dokázal nás velmi zatlačit. Strach jsme ze sebe setřásli až ve třetí třetině a za podpory skvělých diváků jsme se probránili k vítězství. Věřím, že se Všem návštěvníkům utknání líbilo a věřím, že nás podpoří aby nás i v následujících zápasech! Díky moc a ať žije Panthers!
Komentář hostů Večeřa Tomáš (Trenér):
Utekl nám začátek utkání, kdy jsme inkasovali mnoho branek po našich individuálních chybách. Od druhé třetiny jsme se vrátili do zápasu a nedali jsme výhru to domácím lacino. Za to týmu děkuji! Bohužel nám to tolik nelepilo, abychom dokázali srovnat a v závěru jsme trefovali skvělé bloky. Věřím, že se divákům utkání líbilo, Panthers děkujeme za to, že jsme si s nimi mohli zahrát před takovou návštěvou a přeji mnoho úspěchů do zbytku základní části.
60:00
Střely ve 3. části: 3:10
60:00
59:03
Vyloučen hráč #93 Jan Nachtmann družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
59:03
Lukáš Pokorný se po mantinelu rychle pohybuje, avšak je zastaven sekáním, které posílá pantherskou delegaci pro změnu do přesilové hry.
58:24
Timeout Prague Tigers
56:31
Zas, znovu a opět čelí pantherská družina přesile.
56:10
Vyloučen hráč #39 Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za zvedání florbalky.
54:06
Pantheři úspešně vytlačují hru do stran, zahuštěná formace drží do konce trestu.
53:10
Pantheři jsou zas a znova v oslabení po sporném dvouminutovém trestu Marca Lombina.
52:54
Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
51:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #39 Lukáš Pokorný (8:6).
51:29
Jakub Žižka vstřeluje po stahovačce přes tyčku osmou branku. Mířidla seřídil přímo nad nohu brankáře hostí.
49:27
Rychlá hra čtyři na čtyři zjevně imponuje diváckému oku, které radost vyjadřuje hlasitou podporou Pantherů!
48:46
Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi.
48:13
Vyloučen hráč #91 Šimon Masár družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:13
Po neúspešné střele není hráč Tigers shopný zastavit svůj pohyb a sráží brankáře domácích trefou do hlavy, kterou nezastavuje helma, neboť odpadla.
47:09
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 Matouš Sákra, asistoval #27 Tomáš Navrátil (7:6).
47:09
Výhodu hráče navíc Tigers využívají po uvolnění předbrankového prostoru.
45:52
Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
45:52
Tigers jdou opět do přesilovky po dalším přestupku Marca Lombina.
44:51
Wojnar po trefení trojky nezvládá doskok, a tak smeč končí za hranicí mantinelu.
43:52
Škodík se vytáčí a utíká do výběhu, avšak obránce Tigers mu vypíchává balonek, což vede k hromadnému stažení všech hráčů domácích.
42:48
Standartku od levého mantinelu hráči Tigers zadrbávají střelou mimo známý vesmír.
41:10
Marco Lombino se nachází na středu i s balonkem, avšak špatná pozice mu neumožňuje vystřelit.
40:00
40:00
První buly vyhrávájí hráči hostí Tigers.
40:00
Střely ve 2. části: 8:9
40:00
39:21
Stylová zadovka pod nohama Tondy Ježka se odráží od boty obránce, a tak Lukáš Pokorný zklamaně zapíná motor nazpátek.
36:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (7:5).
36:21
Tigers blokoáním hole jen oddálili nevyhnutelné, když se v přesilovce trefuje David Mašát.
34:24
Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování florbalky.
34:24
Nezastavitelný vlak Marco Bumbíno hravě přehrává prvního, avšak dřív než může vůbec nahrát, či vystřelit je zákeřně zablokována jeho hůl. Soupeř již jistě věděl, že konec akce vedené tímto kanonýrem určitě skončí brankou.
33:30
Pantheři se drží na balonku a tlačí, avšak nepřesné přenesení hry vyústilo v situaci, kdy Tigers šli jeden na jednoho. Obránce domácích však precizně vypíchává balonek.
31:39
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Thomas Heřmanský, asistoval #10 Zbyšek Piták (6:5).
30:39
Tigers situaci čtyři na jednoho řeší střelou nad branku, po které střelec padá na zem.
28:37
Pantheři opět tlačí a roztáčejí obránce hostí jako labuťe na kolotočích.
26:56
Přímo nalitou přihrávku ze strany Tigers promarňuje Pokorný, když mu neštastně sjíždí balonek z tíženého směru ke středu zpět k mantinelu, kde obránce rozehrával.
24:21
Pokorný svým ramenem vyrvává balonek z ruky Tigers.
23:30
Tigers v situaci dva na dva přestřelují bránu. Pantheři využívají hře na balonku k letmému protiútoku.
22:13
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #10 Zbyšek Piták (6:4).
21:57
Po neúspěšné rozehrávce z rohu se Pantheři dostávají do brejku, avšak finální přihrávka končí v rukou brankaře, který nelenil a okamžitě přesunul hru na druhou polovinu. Šikovná trefa na bližší následně překonala brankáe domácích.
20:53
Panthers rozvážně rozehrávají, vytváří si šance a je vidět, že chtějí hrát na balonku.
20:26
20:26
I přes podporu řev fanoušků se Tigers nebázlivě přibližují a odměnou jim je branka k začátku druhé třetiny.
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář #33 Omar Hammami družstva Prague Tigers
20:00
20:00
Je záhajena druhá třetina zápasu. Fanouškovská základna domácích je slyšet od samého začátku.
20:00
Střely v 1. části: 9:6
20:00
19:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #20 Jakub Žiška (6:2).
19:56
Petr Wojnar se trefuje za tři body!
18:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #20 Jakub Žiška (5:2).
18:56
Akci tři na dva Pantheři řeší sehráním míčku do strany na neomylného superstřelce Marca Lombina!
17:56
Tigers využívají své rychlosti a proměňují branku po výběhu z rohu.
17:52
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 Matouš Sákra, asistoval #77 Thomas Heřmanský (4:2).
15:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #93 Jan Nachtmann, asistoval #33 Omar Hammami (4:1).
15:30
Střela od manťáku se odráží od nohy domácího brankáře a míček překotně nakonec končí za brankovou čárou.
12:57
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
12:40
Pantheři nejenže drží svoje oslabení, ale dokonce si vybojovávájí vlastní přesilovku
11:37
11:25
Vysoký pressing Pantherů se nevyplácí, neboť dochází v rohu k porušení pravidel, a tak se jde italský horkohlav na chvíli sednout.
10:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #47 Petr Kölbl, asistoval #65 Matěj Vavroušek (4:0).
10:15
.Matěj Vavroušek rozehrává od mantinelu a po krátké výměně balonu s druhým obráncem nachází svého spoluhráče na středu, který kulatým nesmyslem vymetá šibenici.
09:05
Pantheři si připravují rozehrávku, avšak jedna nepřesná přihrávka posílá Tigers do brejkové situace tři na dva.
08:10
Nebezpečná standartní situace Tigrů v pětimetrové blízkosti od brány končí střelou do bloku a vyhozeným balonem.
07:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #39 Lukáš Pokorný (3:0).
07:14
Tlak ze strany domácích Pantherů se svévolně přeměnil na klasický kolotoč, ve kterém Pantheři opět trestájí ze středu.
05:31
05:31
Po dlouhé přihrávce na mantinel Lukáš Pokorný nastartoval motor, zručně oběhl obránce branky hostí a připravil svého kámarada pro úspěch. Jakub Žižka neomylně zakončil ze středu.
04:43
Jsme diváky juniorského florbalu, hra se točí zeshora dolů, obě branky jsou neustále v ohrožení a divákům se tají dech.
00:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #27 Antonín Ježek (1:0).
00:49
Útočná letka Ježek Pokorný přehrávájí protihráče a rychle vstřelují branku po zaváhání v trestném střílení.
00:41
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil #93 Jan Nachtmann.
00:41
Dynamický začátek je stvrzen situací domacích Pantherů jeden na nikoho, z čehož se hráči Tigers rychle oklepali a okamžitě vyrazili do protiútoku v rámci kterého si vybojovali trestné střílení.
00:41
Trestné střílení je zakončeno trefou do levé tyče, a tak branka zůstává neproměněna.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Thomas Heřmanský, Matěj Kurell, Tomáš Navrátil, Zbyšek Piták, Matouš Sákra
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: Tomáš Jančík, David Mašát, Zdeněk Prokůpek, Vojtěch Wojnar, Matěj Vavroušek
00:00
Krásné sobotní odpoledne všem divákům ve sportovním centru Řepy a vítejte na Heart of Panthers, oslavě 30 let klubu Panthers Praha. Samotný zápas mezi Panthers a Prague Tigers začíná v 17 hodin, slavnostní zahájení a show začíná už v 16:45, takže určitě buďte na tribuně připraveni. V mezičase určitě navštivte klubový fanklub, kde mimo jiné najdete také limitovanou edici triček k výročí klubu, nebo se zastavte na tribuně v našem fotokoutku a po cestě se můžete projít historií díky naší výstavě mapující 30 let klubu a pokochat se i týmovými trofejemi.