4:2
1:1
- : -

FBC Liberec B - Florbal Primátor Náchod B 7:3
16. Lukáš Kořínek, 17. Jakub Stejskal, 24. Filip Kučera, 31. Ondřej Bím, 37. Lukáš Kořínek, 38. Lukáš Čihák, 49. Jakub Stejskal - 24. Lukáš Jirásek, 35. Jan Čečetka, 43. Adam Jakubský; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Jakub Mauer 15 - Matěj Stuchlík 16; po třetinách: 2:0, 4:2, 1:1;
Komentář domácích Svoboda Miroslav (Trenér):
Dnes z naší strany parádní výkon celých 60 minut a bereme zasloužené vítězství. Soupeř nám nedal nic zadarmo a nepříjemně kousal.Takhle kvalitních zápasů bychom rádi v sezóně odehráli víc. Děkujeme soupeři a přejeme jim šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér):
Kvalitní ofenzivní zápas se spoustou šancí na obou stranách, ve kterém jsme bohužel nebyli dostatečně efektivní v zakončení a proto bere tři body soupeř. My si je vybojujeme za týden proti Falconu. Díky všem za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 3:10
60:00
59:38
Vyloučen hráč #82 David Šklíba družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování florbalky.
54:25
Liberec ubránil oslabení a může opět v klidu zakládat útočné akce.
53:10
Liberec zatím skvěle brání oslabení a nepouští soupeře k zakončení.
52:11
Příležitost v podobě přesilovky dostává k dispozici i Náchod, uvidíme, zda tentokrát bude využita či nikoliv.
52:10
Vyloučen hráč #27 Filip Kučera družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře.
48:38
Za skvělou práci v obranném pásmu se Liberec odměnil dalším gólem do soupeřovi branky.
48:37
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #32 Jakub Stejskal, asistoval #69 Filip Radostný (7:3).
46:58
Liberec srovnal hru a nyní už uspěšně kryje pokusy soupeře o vytvoření nějaké gólové šance.
44:06
Liberec je mírně zaskočen tempem hry, které Náchod nyní předvádí.
42:19
Hostům se důraz na branku vyplatil a snižují.
42:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #13 David Špaček (6:3).
40:36
Hosté hrají velmi aktivně a v rychlém tempu, snaží se vytvořit si gólové šance, přece jenom ztrácejí 4 góly.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:5
40:00
37:54
Čihák vyslal dělovou ránu na branku a je z toho další gól pro Liberec.
37:53
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #11 Lukáš Čihák, asistoval #32 Jakub Stejskal (6:2).
36:24
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #27 Filip Kučera (5:2).
34:26
Hosté přiostřují svoji hru.
34:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #19 Jan Čečetka, asistoval #87 Adam Jakubský (4:2).
30:42
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #68 Ondřej Bím, asistoval #69 Filip Radostný (4:1).
28:10
Hosté dokázali ubránit oslabení.
26:05
Liberec má možnost první přesilové hry, uvidíme, jak se této příležitosti zhostí.
26:04
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hra na zemi.
23:23
Hosté našli rychlou odpověď na gól Liberce. Prause skvěle našel Jiráska před brankou a snižují gólové manko svého týmu.
23:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #26 Lukáš Jirásek, asistoval #50 Lukáš Prause (3:1).
23:02
Liberec si skvěle poradil s obranou soupeře a Kučera střílel míček do prázdné branky a navyšuje vedení svého týmu.
23:01
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #27 Filip Kučera, asistoval #95 Marek Žagan (3:0).
22:43
Úvod třetiny byl velmi aktivní na obou stranách.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:3
20:00
16:25
Výborně další gól pro Liberec. Stejskal vyslal z půlky hřiště přesně mířenou střelu do pravého horního rohu branky.
16:24
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #32 Jakub Stejskal bez asistence (2:0).
15:50
Kořínek se jako první zapisuje do listiny střelců dnešního zápasu.
15:49
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #95 Marek Žagan (1:0).
12:34
Čmugr chtěl využít velkého počtu hráčů před gólmanem hostů, ale míček skončil v rukou gólmana.
11:38
Z obou stran nyní vidíme velmi aktivní hru.
08:02
Po delší době se k míčku dostali také hosté a zakládají svoji útočnou akci. Míčku se újímá Kosař a příhrává spoluhráčům do útočného pásma.
04:48
Šklíba se Stejskalem využili chybné rozehrávky hostí. Střela Stejskala byla mířena do nohou gólmana a ten si se střelou bez problémů poradil.
01:22
Liberec se točí v útočném pásmu, ale ke střele se nedostali a míček si bere soupeř.
00:05
Liberec zakládá útočnou akci, dopředu se pouští Žagan a spoluhráči ho následují.
00:01
Vítáme Vás u dnešního zápasu mezi Libercem a Náchodem.
00:01
Úvodní vhazování vyhráli domací.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Tomáš Miksánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B: brankář: Matěj Stuchlík; hráči v poli: Jiří Vlček, Lukáš Rázl, Adam Jakubský, Jan Čečetka, Václav Grulich
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Jakub Mauer; hráči v poli: Sebastián Galbavý, Marek Čmugr, Filip Kučera, Marek Žagan, Lukáš Kořínek