2:1
- : -
IBK Holice

Florbal Primátor Náchod B - IBK Holice 5:1
7. Nikolas Osifčin, 23. Nikolas Osifčin, 30. Adam Kašpar, 44. Antonín Donaj, 44. Filip Matějů - 39. Radek Nešetřil; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Daniel Suchý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Cibulka 6 - Daniel Jeník 13; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:1;
Komentář domácích Havel Tomáš (Vedoucí):
Děkuji soupeři za utkání.
Komentář hostů Picek Lukáš (Trenér):
Od začátku utkání se nám na výbornou dařilo bránit náchodské kombinace a soupeře jsme nepustili do nebezpečné šance. Inkasovali jsme pouze velmi smolné branky, které ve finále rozhodly celé utkání. Klíčový fkator naší porážky je jednoznačně hra na míčku, které jsme, stejně jako v prvním zápase, nedokázali docílit. Náš jediný gól nás sice ještě trochu pozvedl, ale ve hře bez brankáře jsme po chvíli ztratili balónek a než se stačil vrátit do klece, Náchod zatloukl poslední hřebíček do rakve. Děkujeme soupeři, rozhodčím i oběma divákům, našemu řidiči autobusu, všem rodičům, kteří zůstali doma a přejeme krásný zbytek sobotního odpoledne.
45:00
Střely ve 3. části: 5:2
45:00
43:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #47 Filip Matějů, asistoval #88 Adam Kašpar (5:1).
43:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #85 Adam Balek (4:1).
42:32
Timeout IBK Holice
38:14
Branku družstva IBK Holice vstřelil #38 Radek Nešetřil, asistoval #46 Marek Šimák (3:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:3
30:00
29:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #88 Adam Kašpar, asistoval #21 Petr Hencl (3:0).
27:06
Vyloučen hráč #88 Adam Kašpar družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nesportovní chování.
22:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #60 Jakub Kubásek (2:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:2
15:00
07:29
Vyloučen hráč #80 David Tylšar družstva IBK Holice na 2 minuty za blokování florbalky.
06:18
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jiránek a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Holice: brankář: Daniel Jeník; hráči v poli: Jakub Říha, Michal Fliger, Marek Šimák, Andy Krtička, Radek Nešetřil