1:3
5:0
- : -

IBK Hradec Králové - Orel Rtyně v Podkrkonoší 10:5
1. Aneta Zeiplová, 5. Eliška Benešová, 12. Anna Miholová, 14. Tereza Kautská, 25. Denisa Drahokoupilová, 42. Adéla Kozlová, 44. Adéla Kozlová, 47. Adéla Kozlová, 49. Lucie Tomášková, 50. Iva Čečotková - 2. Jaroslava Bálintová, 4. Kateřina Svatoňová, 26. Alena Šrámková, 31. Jaroslava Bálintová, 38. Alena Šrámková; rozhodčí: David Richter - Filip Ryant; vyloučení: 3:5; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 21 - Veronika Kuželková 9; po třetinách: 4:2, 1:3, 5:0;
Komentář domácích Netolický Štěpán (Trenér):
Dnes vydřené 3 body. Zápasy se Rtyní jsou vždycky zábava, jelikož nevíte, co přijde od soupeře. Myslím, že první třetinu jsme i přes 2 góly inkasované zvládli dobře a hráli jsme, co jsme si řekli. Druhou třetinu jsme bohužel přešli na styl hry soupeře "nahoru, dolu" .To nám nesedlo a Rtyně se vrátila do zápasu. Musím, ale říct, že počet nastřelených tyček byl enormní. Před 3. třetinou jsme si řekli důležité věci pro to, abychom to zvládli v hlavách a odnesli si 3 body. Což se nám povedlo. Díky soupeři za zápas a štastnou cestu domů.
Komentář hostů Krýsl Miloslav (Trenér):
Zápas se nám dnes herně povedl, jen jsme měli hodně ztrát a to rozhodlo o výsledku. Uměli jsme soupeře i několikrát dostat pod velký tlak, ale opět bojujeme s neproměněním jasných šancí. Do dalších zápasů musíme seštělovat čepele, uzdravíme gólmanku a půjdeme si pro výhru. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 8:7
60:00
59:30
Po přerušení hradec předává míček soupeři, jelikož jej měl v držení, před přerušením.
58:03
Rtyně bojuje všemi možnými způsoby, aby vbojovala, držela a střílela.
57:05
Poslední minuty zápasu a oba týmy jdou do toho na maximum s posledními zbývajícími silami.
55:46
Hradec na středu hřiště ztrácí míček a Rtyně toho využívá a pokouší skórovat. Pokus skočil neúspěšně.
54:44
Hradec tlačí na soupeře, nekolik střel na bránu,a le meproměňují.
53:51
Střela do tyčky hráč #55 Alena Šrámková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší .
53:13
Hráčky zajsou v jednom ohni, jak bojují do posledního dechu.
52:40
Rtyně pokračuje v tlaku na hradeckou branku.
52:00
Rtyně si drží míček a snaží se střílet.
50:50
Vyloučen hráč #34 Denisa Drahokoupilová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
50:05
Hra už začíná být velmi agresivní, ne-li vyhrocená. Rozhodčí se snaží hru klidnit.
49:57
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #24 Iva Čečotková, asistoval #17 Eliška Benešová (10:5).
48:45
Vyloučen hráč #68 Jitka Romančáková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování.
48:35
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
48:35
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #31 Lucie Tomášková, asistoval #35 Anna Miholová (9:5).
47:19
Rtyňská hráčka se snaží znepříjemnit rozehru hradeckých.
46:40
Hra je velmi aktivní, důrazná od obou stran.
46:13
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #35 Anna Miholová (8:5).
44:25
Oba týmy nyní hrají ve čtyřech.
44:24
Vyloučen hráč #31 Lucie Tomášková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
44:24
Vyloučen hráč #44 Barbora Grundová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování.
43:33
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #13 Tereza Kautská (7:5).
42:00
Hradec vyhrává buly.
41:59
40:44
už od začátku třetí třetiny, je hra ve vysokém tempu, nikomu se nedaří držet moc dlouho míček.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:12
40:00
39:38
Střela do tyčky hráč #18 Adéla Kozlová družstva IBK Hradec Králové .
39:02
Hradec se dostává na polovinu rtyně,  ale ty je obírají o míček.
38:15
Střela do tyčky hráč #3 Kristýna Raab družstva IBK Hradec Králové .
38:04
Hradci dneska znoví branky, ale nechce to tam padnout znovu.
37:33
Timeout IBK Hradec Králové
37:33
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #55 Alena Šrámková, asistoval #68 Jitka Romančáková (5:5).
36:23
Hradec se snaží z poza branky rozehrát a trochu uklidnit hru.
34:42
Hradec proniká na soupeřovu polovinu a snaží se zakončit. Bohužel pouze tyčka a míček je stále ve hře.
33:20
Utkání nabralo velmi vysokou rycholst, ra se přesunuje s jedné strany na druhou.
32:23
Rtyně je velmi aktivní a snaží se využít každou příležitost ke střele.
31:00
Hra má vysoké tempo, každý vyčkává na chybu soupeře a na možnost vystřelit.
30:29
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Jaroslava Bálintová, asistoval #68 Jitka Romančáková (5:4).
30:20
hradec propadá a soupeř uniká
29:07
Rtyně nahazuje míček na hradeckou bránu, ale brankářka zasahuje.
28:50
Hradec drří stále balón a snaží se pálit na bránu, co to jde.
28:30
Rtyně rozehrává po přerušní hry ze svojí poloviny.
28:22
Střela do tyčky hráč #31 Lucie Tomášková družstva IBK Hradec Králové .
27:20
Hradec si snaží připravit pole pro střelbu, ale nedaří se.
26:57
Vyloučen hráč #2 Jaroslava Bálintová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
26:15
25:40
Hra začíná být divoká a ostrá.
25:29
Rtyně po přestupku HK rozehrává.
25:06
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #55 Alena Šrámková bez asistence (5:3).
24:56
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #34 Denisa Drahokoupilová, asistoval #17 Eliška Benešová (5:2).
24:56
Hradec vyhrává buly
24:52
Vyloučen hráč #44 Barbora Grundová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hra rukou.
24:05
Hostující tým drží balón, střílí a brankářka domácích, snaží se dorážet.
23:15
Rtyně zamkla Hradec na jejich polovině.
22:40
Vyloučen hráč #39 Aneta Kašparová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za držení.
22:10
nebezpečná rozehrávka domácích zpoza branky.
22:03
21:25
Hráčka rtyně si proběhla celé hřište a zakončuje neúspěšnou střelou.
20:30
Rtyně přebírá balón a bojuje na polovině domácích.
20:10
Hradec se probojovává na soupeřovu polovinu.
20:01
Buly v druhé části vyhrává tým domácích.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:7
20:00
18:21
Hosté jsou v plném počtu a domácí nevyužívají přesilovku.
17:20
Rtyně rozehrává po vypadnutí balónku ze hry, ale nedaří se jim držet míček.
16:50
Hradec si nahrává asnaží se rozhýbat soupeře.
16:21
Vyloučen hráč #5 Viktorie Vylíčilová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hra rukou.
15:56
Rtyně rozehrává a snaží se dostat do rohu domácího týmu, ale ztrácí držení míčku.
14:59
Halou zaznělo cinknutí branky Rtyně, ale bez vstřeleného gólu.
14:30
Domací zavírají hostující tým na jejich půlce.
13:52
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #13 Tereza Kautská, asistoval #35 Anna Miholová (4:2).
13:48
Únik domácích končí brankou.
13:29
Rtyně rozehrává polovině domácích a drží balón.
12:50
Rtyně se dostává před branku a pokouší se protlačit balón do branky.
12:04
Rtyně z pozbranky vybíhá a snaží se rozehrát.
11:28
Buly po vstřeleném gólu vyhrávají hosté.
11:27
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová, asistoval #17 Eliška Benešová (3:2).
11:09
Hra začíná být ostřejší. Hráčky jdou do sebe tvrději.
10:40
Oba týmy střídají či dostřídavají hráčky.
10:20
Hradec je opět zastavuje na půli cesty.
09:40
Velká mela před branou hosujícího týmu, k balónku se nakonec dostávají domácí a rozehrávají.
08:57
Střela do tyčky hráč #68 Jitka Romančáková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší .
08:45
Rtyně střílí od poloviny na hradeckou bránu, trefuje tyč a balónek končí mimo hru.
08:10
Z otočky se domácí pokusila vystřelit, brankářce míček vypadává a skáče po něm.
07:10
Rtyně po lajně se snaží dostat na hradeckou polovinu,a le domací je zastavuje na polovině a nutí Rtyni stáhnout se zpět.
06:30
Hradec se snaží uklidnit situaci, vystřídat a znovu rozehrát.
05:55
Hradec se snaží držet Rtyni na jejich polovině.
05:30
Rozehrává soupeř v rohu domácích a bolónek málem skončil opět v bráně domácích.
04:50
Hradec propadá a balónek drží soupeřna straně domacích.
04:30
Hradec se snaží bránit ale nátlak je velmi silný, domácí mají problémy a ztrácejí často balónek. Ale snaží se tlačit do útoku také.
04:06
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #17 Eliška Benešová, asistoval #24 Iva Čečotková (2:2).
03:18
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #11 Kateřina Svatoňová, asistoval #18 Lucie Hejnová (1:2).
02:30
Po hře v brankovišti byl trestný nájezd a Rtyně vyrovává.
01:59
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Jaroslava Bálintová z trestného střílení (1:1).
01:15
Hradec má rozehrávku na soupeřově polovině a snaží se dále tlačit do branky, ale soupeř se nedá tak lehce.
00:51
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #46 Aneta Zeiplová, asistoval #12 Tereza Rejmanová (1:0).
00:01
Úvodní buly vyhrává hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Richter a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Veronika Kuželková; hráči v poli: Jitka Romančáková, Viktorie Vylíčilová, Jaroslava Bálintová, Kateřina Svatoňová, Nikola Brejtrová
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: hráči v poli: Iva Čečotková, Eliška Benešová, Anna Miholová, Adéla Kozlová, Tereza Kautská