0:4
4:5
- : -

FBC MSEM Přerov - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 6:9
1. Michal Hrabica, 9. Ondřej Kowalik, 41. Tobiáš Pavliš, 42. Ondřej Kowalik, 48. Michal Bělaška, 49. Maxim Šefčík - 24. Petr Kittel, 27. Jiří Šimek, 31. Petr Kittel, 36. Petr Kittel, 44. Patrik Hegar, 48. Patrik Hegar, 50. Petr Burýšek, 60. Ondřej Smékal, 60. Daniel Prašivka; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Michael Hruška 32 - Jiří Škrobák 19; po třetinách: 2:0, 0:4, 4:5;
Komentář domácích Malina Petr (Trenér):
My nedokážeme hrát klidný zápas. Zápas jsme si prohráli otřesnými momenty ve druhé třetině, kdy jsme nakupili množství velkých chyb na obou končích hřiště.
Komentář hostů Kasl Miroslav (Trenér):
Chtěl bych pochválit svůj tým, za to že dnes na hřišti nechali duši. V tomto nesmírně vyrovnaném utkání jsme vydrželi hrát až do konce, což se nám v sezoně zatím moc nedaří. Cesta do play-off bude ještě tvrdá.
59:42
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka bez asistence (6:9).
59:15
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #42 Denis Zimmer (6:8).
58:31
Timeout 1.FBK Sršni Rožnov p/R
57:26
Timeout FBC MSEM Přerov
56:14
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
50:50
Šance hostí střelit gól do prázdné brány neproměněna.
49:20
Poslední minuty se víc slaví góly, než hraje. A útočí se dál.
49:17
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek bez asistence (6:7).
48:32
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #77 Tomáš Hořecký (6:6).
48:10
Kombinace s nahrávkou Kaďorka před bránu soupeře a gól.
47:56
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (5:6).
47:40
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #11 Patrik Hegar, asistoval #77 Petr Burýšek (4:6).
45:59
Po několika gólech na začátku třetiny začínají týmy hrát rozvážněji.
43:24
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #11 Patrik Hegar, asistoval #3 Ondřej Smékal (4:5).
43:24
Dva rychlé pokusy a hosté opět vedou.
41:31
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #88 Adam Budník (4:4).
40:38
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #10 Ondřej Kowalik (3:4).
37:33
Přerov se začíná probouzet, ale převahu stále mají hosté.
35:15
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #86 Daniel Prašivka (2:4).
33:55
Přesilovka domácích zatím bez střely.
32:40
Vyloučen hráč #86 Daniel Prašivka družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
32:25
Hráči během pár chvil několikrát přeletěli celé hřiště. Oba týmy makají.
30:59
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #78 Marek Lípový (2:3).
26:55
Střelecká převaha hostí vede k dorovnání v zápase.
26:53
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #99 Jiří Šimek, asistoval #42 Denis Zimmer (2:2).
24:55
Zázračný zákrok brankáře Hrušky.
23:46
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #28 Vladislav Kittel (2:1).
21:03
Chyba domácích vedla k pěkné šanci, kterou se ale nepodařilo proměnit.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:14
20:00
16:16
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
16:16
Vyloučen hráč #71 Martin Kubalík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
11:55
Útok hostí končí s míčkem pod nohama brankáře. Těsně, ale bez gólu.
08:06
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #87 Michal Bělaška (2:0).
08:06
Rychlá kombinace z pravé pozice končí gólem.
03:30
Hra je velmi svižná, útoky se rychle střídají.
00:45
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #37 Daniel Grener (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Roman Sladký.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Patrik Hegar, Denis Zimmer, Jiří Šimek, Richard Plandor, Ondřej Smékal
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Michael Hruška; hráči v poli: Daniel Grener, Tomáš Hořecký, Tobiáš Pavliš, Maxim Šefčík, Michal Hrabica