4:0
4:3
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:4
23. Nikolas Vizváry, 36. Jan Blecha, 39. Nikolas Vizváry, 40. Viktor Karásek, 44. Jan Sitora, 47. Jan Skalník, 54. Matěj Šmerda, 59. Jan Sitora - 4. Matyáš Bláha, 43. Radek Drba, 53. Matyáš Bláha, 56. Robin Havlina; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Filip Karas 28 - Vítek Šimáček 31; po třetinách: 0:1, 4:0, 4:3;
Komentář domácích Veselý Jaromír (Vedoucí):
Přes nervózní start přesvědčivý výkon v solidním tempu.
Dnes mohu říct, že klíčovým rozdílem byla kvalita hry na míčku kdy jsme dokázali přehrát velice aktivní obranu soupeře. Stejně jako důraz v předbrankovém prostoru na obou stranách.
i přesto, že výsledné skóre vypadá bohatě, naše produktivita je stále dost žalostná a nevím zda by nám pomohlo postavit místo branky celou farmu, stejně pořádně netrefíme ani tu stodolu.
Komentář hostů Thompson Oliver James (Trenér):
Dnes se sice neradujeme z vítězství, ale obecně jsme nepodali špatný výkon. Zápas rozhodla naše nízka produktivita, která nás provázela celé utkání. Chyběla nám trpělivost v útoku, což ústilo ve zbytečné ztráty a nebezpečné protiútoky soupeře. Na zítřek se dobře vyspíme a budeme lepší. Děkujeme za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 15:15
60:00
58:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #66 David Slončík (8:4).
57:49
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
57:49
Drama před bránou Vítkovic.
55:47
Karas skvěle vychytal tvrdou střelu Krupičky.
55:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Robin Havlina, asistoval #7 Adam Kos (7:4).
53:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Matěj Šmerda, asistoval #66 David Slončík (7:3).
53:56
Šmerda dostal naservírováno před prázdnou bránu a svůj tým nezklamal.
52:50
Cígler zkusil vystřelit, ale Szemla střelu zblokoval.
52:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Matyáš Bláha, asistoval #71 Radek Drba (6:3).
50:46
Galia si prokličkoval hřiště a prověřil hostujícího golmana.
49:01
Sparta si teď nevybrala ten správný čas na střídání a Vítkovice se ocitly ve veliké šanci.
48:44
Vizváry trefuje Šimáčkovu helmu.
46:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Jan Skalník, asistoval #10 Filip Karas (6:2).
46:16
Skalník to zkusil zpoza brány a Vítkovice zvyšují náskok.
45:39
 Slončík přestřeluje bránu.
44:48
Szemla zkusil střelu z otočky, ale bránu netrefuje.
43:11
42:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #7 Adam Kos (4:2).
41:20
Blecha obral o míček Peterka mířícího do brány hostů.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:6
40:00
39:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #16 Viktor Karásek, asistoval #13 Filip Szemla (4:1).
38:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #77 Jan Skalník (3:1).
35:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Jan Blecha, asistoval #77 Jan Skalník (2:1).
35:22
Skalník ze standartky našel Blechu a Vítkovice se ujímají vedení.
35:01
Obrana Sparty vyráží střelu Peterka.
31:11
Andrášek teď ohrozil branku domácích, nicméně Karas byl na správném místě a domácí podržel.
30:50
Vizváry běžel na bránu, ale skončil na zemi.