3:0
1:1
0:0

Florbal Chomutov - FBC DOŠWICH MILEVSKO 4:5pn
33. Jan Holovej, 34. Marek Pleskač, 39. František Tadeáš Kubík, 47. Martin Šulaj - 8. Matěj Mikeš, 15. Matěj Dolejší, 17. Jan Tomaško, 57. Petr Dvořák, N Adam Dvořák; rozhodčí: David Scholz - Erik Demi; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 84; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 5, Jakub Fiala 19 - Matěj Habart 38; po třetinách: 0:3, 3:0, 1:1, 0:0;
Komentář domácích Bocian Martin (Trenér):
Ospalá první třetina a zbytečně inkasované branky v první třetině nám postavily do cesty výzvu otočit výsledek. To se nám povedlo, většinu zápasu jsme byli aktivní, ale naráželi jsme na výborného gólmana hostů. Jsem rád, že se kluci dokázali vrátit do zápasu a chválím za výkon. Díky soupeři za férově utkání.
Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér):
Haby to dnes zavřel a kluci to vybojovali. Za tohle vítězství jsem strašně moc rád a věřím, že nás nakopne. Děkuji soupeři za férový zápas.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #5 Adam Manas , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #30 Jan Tomaško , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #41 Marek Pleskač , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #32 Adam Dvořák a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #84 František Tadeáš Kubík , ale gól nevstřelil.
56:40
Hosté bleskově využili svojí první přesilovou hru.
56:38
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #32 Adam Dvořák (4:4).
56:12
Vyloučen hráč #6 Martin Šnobr družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
54:39
Nepřesná střela Dolejší končí za mantinelem.
53:09
Domácí brankář Fiala je v posledních minutách velice slyšet, tak si koordinuje spoluhráče.
51:50
Chomutov kombinuje na útočné polovině, ale kvůli špatné přihrávce přichází o míček.
49:50
Oba týmy bojují a každý prostor hřiště.
46:39
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Martin Šulaj, asistoval #7 Martin Pretl (4:3).
45:07
Hosté hrají v plném počtu.
43:08
Domácí háči mají před sebou druhou přesilovou hru.
43:07
Vyloučen hráč #62 Petr Heřmánek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:41
Hostující Homolka střílí vzdálenější tyč.
38:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #21 Martin Šulaj (3:3).
33:48
Výborně se v předbrankovém prostoru orientoval domácí Pleskač a rychlou dorážkou snižuje na rozdíl jedné branky.
33:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #93 Hubert Hais (2:3).
33:00
Domácí se konečně dočkali vstřelené branky
32:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Jan Holovej, asistoval #41 Marek Pleskač (1:3).
31:29
Vidíme aktivní Chomutov a výborně bráníci Milevsko
29:52
Domácí střílejí tyč.
29:45
Domácí hráči ostřeluji hostující branku, ale pořád nic z toho.
28:42
26:42
Vyloučen hráč #7 Patrik Novotný družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
21:46
Hostující brankář Habart předvádí výborné zákroky.
20:55
Domácí tým přidal na obrátkách a na hřišti to jde viděl, jak nasazením, tak i počtem střel.
20:18
V domácí brance máme nového brankáře Jakuba Fialu, který hned měl práci.
16:54
Hra je velmi vyrovnaná, ale hraje se na branky.
16:26
Tak to byly dvě rychlé branky a Chomutov by měl přidat.
16:14
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #30 Jan Tomaško, asistoval #93 Vojtěch Kodad (0:3).
14:50
Vlastní branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší (0:2).
10:52
Hezký zákrok Kopeckého.
07:02
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #77 Matěj Mikeš, asistoval #66 Eduard Chalupa (0:1).
07:02
Z první branky se raduje Milevsko, kdy Mikeš lehkým nahozením z půlky hřiště překonal brakáře Kopeckého.
02:53
Domácí hráči si v klidu přihrávají na své polovině a jdou si postupně vystřídat.
02:06
Oba brankáři mají první zákroky.
01:53
I Milevsko se dostává k míčku a jde do útoku.
00:52
Chomutov je v držení míčku a snaží se jít do postupného útoku.
00:01
Úvodní buly vyhrává Chomutov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Erik Demi.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Matěj Habart; hráči v poli: Eduard Chalupa, Matěj Mikeš, Petr Heřmánek, Jakub Trojáček, Luboš Homolka
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Lukáš Kopecký; hráči v poli: Matěj Dolejší, Martin Pretl, Martin Šulaj, Martin Šnobr, František Tadeáš Kubík