4:0
1:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - TJ Sokol Jaroměř 5:7
27. Lukáš Rázl, 28. Lukáš Prause, 30. David Špaček, 34. Lukáš Rázl, 43. Filip Čáp - 1. Tomáš Hejzlar, 6. Daniel Kroupa, 12. Tomáš Černý, 17. Jiří Lhotský, 19. Jiří Hofman, 46. Daniel Sedláček, 54. Tomáš Hejzlar; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 175; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 2, Matěj Stuchlík 8 - Jiří Veinfurter 12; po třetinách: 0:5, 4:0, 1:2;
Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér):
Derby nechce nikdo prohrát a o to víc doma. Bohužel jsme v první třetině byli ve spoustě věcí horší a soupeř to dokázal potrestat. I přesto, že jsme zápas v závěrečné periodě vyrovnali, tak to na body nestačilo. Je to pro nás další lekce, ze které se musíme poučit a být za týden silnější. Víme, co máme zlepšovat a musíme na tom pracovat jinak sezona nedopadne dobře a pošlapeme svou dosavadní práci. Díky soupeři za utkání.
Komentář hostů Balcar Roman (Vedoucí):
Derby je naše, plechárna je vyloupena! První třetina byla 5:0 pro nás, ale věděli jsme, že to nebude lehké. Proti agresivnímu soupeři, který  svou hrou nutí soupeře dělat chybi se obtížně hraje. Ve druhé třetině jsme hodně polevili ve výkonu a nehráli tolik na půlce soupeře a Náchod začal stíhací jízdu, kterou jsme ve třetí třetině utnuli, přidali nějaké góly a závěr si pohlídali. Díky klukům za výkon ve třetí třetině a zdravíme naše fans, kteří byli v plechárně slyšet a dovedli svůj tým ke třem bodům.
57:00
Další důležitý zákrok gólmana Stuchlíka!
55:15
Hosté drží míček na své polovině
53:59
Hosté zvyšují svoje vedení a Náchod bude muset přidat, jestli chce pomýšlet na body
53:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #71 Daniel Kroupa (5:7).
53:00
Důležitý zákrok obránce Vláška!
52:34
Náchod zaznamenal hned několik nebezpečných střel, ale míček mezi třemi tyčemi neskončil
50:35
J. Mikšovský vybojoval dvouminutový trest soupeře a Náchod má ideální šanci na vyrovnání
50:34
Vyloučen hráč #4 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
49:30
Jeden z hostujících útočníků trefil boční síť a fanoušci hostů to řádně oslavili
48:00
Dnešní utkání sleduje 175 skvělých fanoušků! Děkujeme!
46:30
Fantastické zákroky gólmana Stuchlíka!
45:07
Hosté se opět dostávají do vedení po několikrát tečované střele od mantinelu
45:06
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Daniel Sedláček, asistoval #4 Patrik Horčička (5:6).
44:52
Neuvěřitelný comeback dokonán! Čáp vyrovnává! Za zmínku také stojí už třetí Křížova asistence!
42:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #12 Daniel Kříž (5:5).
42:45
Parádní nasazení náchodských hráčů i fanoušku!
38:45
Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
38:45
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
38:00
Skvělí domácí fanoušci teď fandí ze všech sil!
36:35
Náchod nedokázal vstřelit branku v početní výhodě a hosté už hrají v plném počtu
34:36
Náchod bude mít ideální šanci na vyrovnání, protože bude hrát přesilovou hru!
34:35
Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
33:14
Rázl neskutečně prostřelil blok a Náchodu už chybí jenom jedna branka!
33:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #12 Daniel Kříž (4:5).
32:30
Donaj střílel z dobré pozice, ale bohužel o kousek minul
31:00
Náchod neubírá na aktivitě a pokračuje ve velkém tlaku
29:27
A je tam další! Hosté po sobě koukají a nevěří svým očím! Špaček neskutečnou bombou snižuje stav utkání!
29:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #21 Dalibor Vlášek (3:5).
29:00
Náchod je o dost aktivnější a hosté zatím nechytili tempo jejich hry
27:30
Náchod se rozhodně nevzdává a snižuje na trojbrankový rozdíl!
27:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #13 David Špaček (2:5).
26:47
Hosté zaspali náchodskou rozehrávku úderu a Náchod snižuje!
26:46
26:45
Náchod má spoustu šancí na vstřelení branky
25:15
Nepříjemný střet dvou hráčů, po kterém zůstal na zemi Grulich, snad bude v pořádku
18:21
Tady to začíná zavánět velmi nepříznivým výsledkem, Náchod bude muset ve druhé třetině hodně zabrat, jestli nechce schytat debakl
18:20
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #26 Daniel Škeřík (0:5).
18:00
Střídající brankář Stuchlík už zaznamenal první zákrok
16:52
Náchod dostává už čtvrtou branku a domácí stratég Třešňák dává impuls týmu ve formě střídání brankáře
16:51
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #24 Vojtěch Výborný (0:4).
16:51
Střídání brankáře. Nový brankář #86 Matěj Stuchlík družstva Florbal Primátor Náchod
15:45
Teď už drží míček více Náchod, ale moc se jmu nedaří dostat přes dobře postavenou obranu hostů
14:30
Poslední minuty jsou na míčku spíše hosté
13:30
Hosté rozehrávali volný úder z osy hřiště, ale secvičený signál se jim moc nepovedl
12:30
M. Mikšovský zkoušel střílet od mantinelu, ale chybělo mu pár centimetrů, aby usměrnil míček mezi 3 tyče
11:08
Náchodu se vůbec nedaří prosadit a hosté opět zvyšují své vedení, domácí budou mít co dohánět
11:07
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #33 Tomáš Černý, asistoval #23 Milan Sucharda (0:3).
09:34
Hostům se tentokrát nepodařilo využít přesilovku a Náchod už hraje v plném počtu
08:30
Hostům prošlo pár nebezpečných křižných nahrávek, ale nebylo to nic z čím by si obrana Náchoda nedokázala poradit
07:35
Hosté budou mít druhou přesilovou hru v zápasu
07:34
Vyloučen hráč #51 František Donaj družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
07:00
Náchod je zatím více na míčku, ale hosté těží z jejich chyb v rozehrávce
05:50
Hosté využívají přesilovou hru a dostávají se dvoubrankového vedení
05:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #26 Daniel Škeřík (0:2).
04:42
Uvidíme první přesilovou hru zápasu, hosté budou hrát 2 minuty v početní výhodě
04:41
Vyloučen hráč #51 František Donaj družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za opakované přestupky.
04:15
Grulich má ze včera střeleckou formu a s jeho nebezpečným střeleckým pokusem měl gólman hostů problém
03:45
Velmi nepovedená rozehrávka volného úderu Náchoda vedla k rychlému přečíslení hostů