3:1
4:3
- : -

Florbal Primátor Náchod C - FBC Česká Skalice 10:5
6. Marek Šolc, 12. Ondřej Bachtík, 14. Filip Adler, 24. Ondřej Bachtík, 26. Josef Čejpa, 27. Luboš Minář, 32. Ondřej Bachtík, 34. Ondřej Bachtík, 37. Matouš Blažek, 42. Josef Čejpa - 11. Michal Fidler, 22. Štěpán Prušinovský, 33. Dominik Cejnar, 34. Štěpán Prušinovský, 44. Michal Fidler; rozhodčí: Aleš Jansa - Jitka Romančáková; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Lukáš Dostál 13 - Petr Kovář 27; po třetinách: 3:1, 3:1, 4:3;
45:00
Střely ve 3. části: 12:9
45:00
43:51
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #71 Michal Fidler, asistoval #67 Daniel Postupa (10:5).
41:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #32 Josef Čejpa, asistoval #30 Jindřich Donaj (10:4).
36:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #16 Matouš Blažek, asistoval #27 Ondřej Nosek (9:4).
33:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #6 Pavel Suchánek (8:4).
33:35
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #65 Štěpán Prušinovský, asistoval #71 Michal Fidler (7:4).
32:13
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #11 Dominik Cejnar, asistoval #65 Štěpán Prušinovský (7:3).
31:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #42 Zdeněk Dítě (7:2).
31:06
Vyloučen hráč #71 Michal Fidler družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za blokování florbalky.
30:48
Vyloučen hráč #30 Jindřich Donaj družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:3
30:00
28:25
Trestné střílení družstva FBC Česká Skalice neproměnil #71 Michal Fidler.
27:01
Vyloučen hráč #77 Luboš Príbojský družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za hrubost.
26:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #97 Luboš Minář, asistoval #32 Josef Čejpa (6:2).
25:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #32 Josef Čejpa, asistoval #10 Ondřej Bachtík (5:2).
24:39
Vyloučen hráč #77 Luboš Príbojský družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
23:51
21:59
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #65 Štěpán Prušinovský, asistoval #8 Pavel Hrabík (3:2).
21:32
Vyloučen hráč #32 Josef Čejpa družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za vysoká florbalka.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 13:6
15:00
13:51
Vyloučen hráč #32 Josef Čejpa družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za sekání.
13:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #69 Filip Adler bez asistence (3:1).
11:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #27 Ondřej Nosek (2:1).
10:02
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #71 Michal Fidler, asistoval #8 Pavel Hrabík (1:1).
05:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #18 Marek Šolc, asistoval #69 Filip Adler (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Skalice: brankář: Petr Kovář; hráči v poli: Pavel Hrabík, Luboš Príbojský, Jakub Brejcha, Michal Fidler, Štěpán Prušinovský