4:1
- : -
Sokol Rudná

ASK Orka Čelákovice - Sokol Rudná 10:3
4. Jan Zoufalý, 6. Daniel Korych, 7. Ondřej Tichý, 19. Marek Korych, 26. Vojtěch Strnad, 35. Vojtěch Strnad, 43. Adam Hájek, 51. Jan Zoufalý, 57. Marek Korych, 59. Václav Kramel - 5. Adam Pivoňka, 14. Tomáš Bubeník, 56. Tomáš Petr Martan; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Aleš Zetek 23 - Jan Křemen 32; po třetinách: 4:2, 2:0, 4:1;
Komentář domácích:
Ve patrné zlepšení od minulého týdne. První třetina nebyla podle našich představ. Od druhé třetiny byl zápas již v naší režii. Příště budeme ještě lepší.
Komentář hostů Tuček Martin (Trenér):
Dnes jsem odehráli daleko lepší utkání než před týdnem. Děkujeme soupeři za hru, fanouškům za podporu. Užijte si zbytek soboty a klidnou neděli.
60:00
Střely ve 3. části: 12:6
60:00
58:52
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #77 Daniel Richtr (10:3).
58:52
Kramel vymetl šibenici branky soupeře a máme tu desítku
56:41
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #71 Daniel Korych (9:3).
55:53
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #40 Tomáš Petr Martan bez asistence (8:3).
55:53
Ztráta balonku Orky zapříčinila přečíslení, kterého využil Martan
50:16
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #31 Marek Korych (8:2).
50:16
Hráčům Orky teď ani početní oslabení nezamezilo vsítit další gól a Korych po úniku středem našel Zoufalého, který se trefil mezi nohy golmana
49:47
Daniel Bárta si teď pohrál v oslabení s obranou soupeře, k zakončení se však kvůli faulu nedostal
48:43
Vyloučen hráč #77 Daniel Richtr družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
48:43
Richtrův zákrok byl potrestán 2 minutovým trestem. Rudná má nyní šanci snížit a kotel hostí potleskem podporuje svůj tým
46:32
Rudná pohotově dostupuje balonky Orky a dostává je pod tlak
44:17
Křemen teď krásným zákrokem podržel svůj tým
42:13
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #61 Adam Hájek, asistoval #18 Martin Remeš (7:2).
42:13
Hájek jako tank dotlačil míček až do branku soupeře a Orka odskakuje na rozdíl 5 branek
39:45
Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:45
Špaček teď po tvrdém zákroku na Seiberta odchází na trestnou lavici. Hned po zákroku si to s ním letěl vyříkat Čáp
39:14
Rudná v plném počtu
37:58
Rudná má v oslabení nebezpečné protiútoky. Naposledy to byl Šantora, který se dostal až k brankáři Orky
37:14
Vyloučen hráč #31 Jan Karásek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
37:14
Strnad zkusil kličku kolem trojice hráčů soupeře, díky které vybojoval 2 minutovou výhodu pro svůj tým
36:17
Akrobatickým zákrokem teď Zetek drží čisté konto v této třetině
34:53
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #98 Vojtěch Strnad, asistoval #8 Jakub Doutnáč (6:2).
34:53
Orka využívá přesilovou hru. Prosazuje se opět Strnad hezkou střelou na zadní tyč
33:35
Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
33:35
Orka si teď také zkusí hru 5 na 4
31:48
Po tvrdém zákroku se teď Strnad prolétl až na tribunu. Postih v podobě trestu nepřichází
31:16
Orka v plném počtu
30:25
Obránci Orky vyhodili baonek dopředu na Korycha. Golman Rudné se ovšem inspiroval zákroky Manuela Neuera a pohotovým výběhem odkopl balonek zpět ke svým hráčům
29:16
Vyloučen hráč #19 Ondřej Tichý družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
29:16
Karásek se vtlačil v úniku mezi obránce Orky a vybojovla 2 minutovou výhodu pro svůj celek
28:18
Hráčům na hrací ploše se očividně nezamlouval online zápis, protože míček teď po souboji končí na pořadatelském stolku
27:18
Orku očividně pátý gól nakonpl a opět drží soupeře v tlaku na jeho polovině
25:59
25:59
Vojtěch Strnad krásnou střelou po zemi na přední tyč odčinil svůj vroubek v podobě netrefené prázdné branky v první třetině a zvyšuje tak stav utkání na 5:2
18:17
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych bez asistence (4:2).
18:17
Marek Korych vybojoval balonek před brankou soupeře a následně vsítil branku
15:33
Rudná je posilněna kontaktním gólem a začína se dostávat do čím dál více šancí. Zetek ovšem za svá záda nic nepouští
13:37
Pivoňka našel Bubeníka a ten střelou od mantinelu snižuje na 2:3
13:27
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #45 Adam Pivoňka (3:2).
12:38
Vyloučen hráč #31 Marek Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
12:38
A máme tu první vyloučení. Rudná teď bude mít 2 minutovou výhodu na snížení skóre
08:07
Verner teď skvěle doplnil útok, ale gólman Rudné byl proti
06:28
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #19 Ondřej Tichý, asistoval #8 Jakub Doutnáč (3:1).
06:28
Doutnáč posunul balonek na Tichého a ten krásnou střelou z půlky vymetl horní roh branky
05:08
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #71 Daniel Korych, asistoval #74 Aleš Zetek (2:1).
05:08
Aleš Zetek výhozem našel Korycha a ORKA jde opět do vedení
04:08
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #6 František Novosad (1:1).
04:08
Rudná vrací úder, Pivoňka trefil míč z první a po půl minutě srovnává stav utkání na 1:1
03:37
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #71 Daniel Korych (1:0).
03:37
Daniel Korych pohotvě rozehrál z rohu a našel zcela volného Zoufalého, který nekompromisně uklidil míč za záda brankáře hostí
02:31
Krásné přečíslení Orky 3 na 1 končí netrefením balonku jedním z útočníků
01:00
Rudná zatím více na balonku zataženější díky vysokénu pressingu domácího celku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Rudná:
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Daniel Goll, Ondřej Tichý, Jakub Čáp, Jakub Doutnáč, Vojtěch Strnad