3:2
- : -
FBC Liberec

Florbal Primátor Náchod - FBC Liberec 3:4pn
31. Martin Hanuš, 33. Antonín Donaj, 42. Jakub Langpaul - 27. Jakub Smutný, 33. Michael Sluka, 38. Michael Sluka, N Adam Stýblo; rozhodčí: Filip Neumann - David Richter; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: David Fröde 16 - Werner Hartig 9; po třetinách: 0:0, 0:1, 3:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #23 Adam Stýblo a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #27 Jakub Kopecký a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #97 Jakub Langpaul , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #61 Martin Hanuš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #8 Bartoloměj Smolka , ale gól nevstřelil.
41:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #61 Martin Hanuš (3:3).
39:26
Vyloučen hráč #8 Bartoloměj Smolka družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
39:26
Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
37:48
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Michael Sluka, asistoval #58 Petr Zeman (2:3).
32:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #89 Antonín Donaj bez asistence (2:2).
32:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Michael Sluka bez asistence (1:2).
30:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš, asistoval #97 Jakub Langpaul (1:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 3:7
30:00
26:42
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Jakub Smutný, asistoval #27 Jakub Kopecký (0:1).