3:3
1:2
- : -

IBK Hradec Králové - EAV SK Jihlava 6:7
12. Veronika Kyšková, 18. Eliška Benešová, 24. Tereza Rejmanová, 24. Adéla Kozlová, 36. Tereza Rejmanová, 43. Iva Čečotková - 1. Tereza Vytisková, 9. Kateřina Bícová, 26. Klára Šulová, 26. Barbora Levová, 29. Tereza Vytisková, 44. Hanka Krčálová, 44. Eliška Šmahelová; rozhodčí: Lukáš Picek - Jiří Vaňous; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 26 - Jana Vyrobíková 20; po třetinách: 2:2, 3:3, 1:2;
Komentář domácích Netolický Štěpán (Trenér):
Hodně drsné utkání, myslím, že to bylo nervozni z obou stran. Šli jsme si pro plný počet bodů, což nám bohužel nevyšlo. Možná trochu naší naivitou, kdy jsme chodili do soubojů nezodpovědně. Díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Komenda Roman (Trenér):
Aktivní zápas s plno chybama. Jsem rád, že holky dokázaly dotáhnout do vítězného konce. Děkujeme soupeři
60:00
Střely ve 3. části: 4:9
60:00
59:59
Závěr utkání bohužel nepřinesl kýžený tlak domácích a tak Jihlava pokračuje proti Hradci ve vítězné sňůře.
57:28
Timeout IBK Hradec Králové
52:30
Vyloučen hráč #16 Kateřina Bícová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
52:00
Dnes tu máme zaděláno na klasickou kuklenskou koncovku plnou emocí. Diváci se mají na co těšit.
50:00
Oba týmy si vytváří šance, avšak hra je plná nepřesností a drobných faulů
43:55
Větší důraz před brankou teď předvádějí hráčky Jihlavy a otáčí skóre opět ve svůj prospěch.
43:52
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #7 Eliška Šmahelová bez asistence (6:7).
43:10
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #23 Hanka Krčálová bez asistence (6:6).
42:20
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #52 Iva Čečotková bez asistence (6:5).
42:20
Iva Čečotková vyslala z půlky krásnou střelu na zadní tyč a posílá tak Hradec do vedení.
41:02
Při odloženém vyloučení vybojoval Hradec nájezd, který však neproměnil. Máme tu tedy první přesilovku domácích.
41:01
Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil #18 Adéla Kozlová.
41:01
Vyloučen hráč #14 Kristýna Běhounková družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:13
40:00
37:30
Domácí nasadili do hry třetí útok, který ihned soupeřkám pěkně zatápí.
37:02
Střela do tyčky hráč #23 Šarlota Stehlíková družstva IBK Hradec Králové .
35:30
Jihlava řeší rozehru jednoduše a efektivně po mantinelu. Hradec se teď nechal inspirovat a únik Kyškové po mantinelu zakončuje gólem z první Rejmanová.
35:27
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #12 Tereza Rejmanová, asistoval #11 Veronika Kyšková (5:5).
28:14
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #16 Kateřina Bícová (4:5).
28:14
Jihlava dnes už po několikáté proměňuje 2 na 1 a jde do vedení.
25:54
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #50 Barbora Levová, asistoval #8 Jitka Vilišová (4:4).
25:54
Máme vyrovnáno. Z důrazu před bránou těží Jihlava.
25:40
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #64 Klára Šulová, asistoval #35 Veronika Krčálová (4:3).
25:40
Tvrdou střelou z první se od mantinelu prosazuje hostující Šulová.
24:25
Střela do tyčky hráč #12 Tereza Rejmanová družstva IBK Hradec Králové .
23:27
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #31 Lucie Tomášková (4:2).
23:15
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #12 Tereza Rejmanová, asistoval #34 Denisa Drahokoupilová (3:2).
23:00
Druhá třetina začala o poznání aktivněji. Útoky se teď valí na obě strany a domácí hráčky jsou běhěm krátké chvíle dokonce dvakrát úspěšné.
20:18
Rychlá akce Jihlavy končí gólem "do prázdné".
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:11
20:00
19:35
V závěru první třetiny se Jihlava tlačí do vyrovnání, avšak dnes jsou nebezpečnější protiútoky.
18:30
Hezký zákrok rukou od Kašparové.
17:16
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #17 Eliška Benešová, asistoval #52 Iva Čečotková (2:2).
17:16
Benešová oloupala soupeřku na vlastní polovině a projela s míčkem až mezi kruhy, kde nedala golmance hostí šanci svou střelou k tyči dvacet nad led.
15:30
Hra je opticky vyrovnaná. Šance mají oba týmy.
11:28
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #11 Veronika Kyšková, asistoval #58 Karolína Kovářová (1:2).
11:28
Z tlaku domácích na soupeřově polovině se prosazuje střelou ze středu Kyšková.
10:00
Tomášková prokličkovala celé hřiště, její střelu však lapila golmanka hostí bez větších problémů.
08:50
Po pár šancích Hradce se z protiútoku prosazují hosté. Ihned po buly Kašparová chytá nebezpečný pokus Jihlavy.
08:42
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová, asistoval #23 Hanka Krčálová (0:2).
07:00
Hradec měl dvě velké šance po zaváháni Jihlavy v rozehrávce.
06:20
Kyšková prověřila hostující gólmanku tvrdou střelou, ta si však dobře vyjela a střelu zblokovala.
04:20
První oslabení zvládly domácí lvice výborně.
02:13
Vyloučen hráč #31 Lucie Tomášková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
01:45
Zápas zatím ve znamení opatrné rozehrávky obou týmů.

00:18
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Picek a Jiří Vaňous.
00:00
00:00
Line-up hostů EAV SK Jihlava: brankář: Jana Vyrobíková; hráči v poli: Kristýna Běhounková, Tereza Vytisková, Hanka Krčálová, Kateřina Bícová, Veronika Krčálová
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Aneta Kašparová; hráči v poli: Tereza Kautská, Lucie Tomášková, Adéla Kozlová, Iva Čečotková, Eliška Benešová