2:1
5:2
- : -

Florbalová akademie MB - Florbal Primátor Náchod B 9:3
10. Jan Ulman, 16. Kryštof Šlambora, 26. Petr Machač, 31. Hieu La, 41. Kryštof Šlambora, 43. Michal Macků, 45. Tomáš Malý, 52. Kryštof Šlambora, 58. Hieu La - 33. Jiří Knettig, 46. Nikolas Osifčin, 55. Jiří Vlček; rozhodčí: Ondřej Černý - Filip Bollardt; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek 11, Lukáš Doležal 5 - Matěj Stuchlík 26; po třetinách: 2:0, 2:1, 5:2;
Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér):
Dobývání náchodské obranné tvrze bylo zpočátku pomalé, ale postupné a s naším jistým vítězným duchem. Soupeř nám to trochu usnadnil tím, že mu v menším počtu hráčů zřejmě postupně docházely síly a naše útočné choutky se stupňovaly. Díky za utkání a šťastnou relativně dalekou cestu domů.
Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér):
Dnes to pro nás nebylo ani tolik o výsledku, jako spíš o herním rozvoji, především defenzivních činností. Celkem obstojně jsme bránili osu hřišti a soupeř hrál spíše do okola. Naopak v rozhodování s míčkem pod tlakem jsme měli být kvalitnější, mohli jsme obdržet o 2-3 góly méně. Díky hráčům za předvedený výkon a soupeři gratulujeme k vítězství.
60:00
Střely ve 3. části: 17:10
60:00
57:40
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (9:3).
54:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #81 Jiří Jebavý (8:3).
53:28
Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
51:55
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #8 Kryštof Šlambora, asistoval #78 Hieu La (8:2).
45:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #68 Tomáš Havel (7:2).
44:48
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #42 Vojtěch Hrůza (7:1).
44:48
Střídání brankáře. Nový brankář #83 Lukáš Doležal družstva Florbalová akademie MB
42:52
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #47 Michal Macků, asistoval #14 Albert Vocel (6:1).
40:06
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #8 Kryštof Šlambora, asistoval #11 Jan Ulman (5:1).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:5
40:00
32:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #46 Jiří Knettig, asistoval #26 Lukáš Jirásek (4:1).
30:42
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #8 Kryštof Šlambora (4:0).
26:02
Vyloučen hráč #47 Michal Macků družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
25:02
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (3:0).
24:48
Vyloučen hráč #68 Tomáš Havel družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:4
20:00
15:43
09:23
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #23 Filip Valíček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Černý a Filip Bollardt.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B: brankář: Matěj Stuchlík; hráči v poli: Jiří Vlček, Lukáš Jirásek, Martin Čečetka, Patrik Winter, Jiří Jebavý
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: hráči v poli: Vojtěch Starý, Aleš Tůma, Michal Macků, Vojtěch Hrůza, Jiří Krouský