2:0
- : -
FbC Skuteč

Florbal Primátor Náchod B - FbC Skuteč 3:1
8. Filip Matějů, 31. Antonín Donaj, 45. Antonín Donaj - 6. Lukáš Jungman; rozhodčí: Pavel Špryňar - Jakub Skála; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jakub Cibulka 8 - Barbora Dusová 15; po třetinách: 1:1, 0:0, 2:0;
Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér):
První půlka zápasu byla z naší strany velmi povedená. Hráli jsme kvalitně na míčku i v obraně. Od půlky zápasu náš standart postupně klesal, kdy jsme chvílemi byli více diváky než aktivními hráči. Ke konci zápasu jsme měli více štěstí než rozumu. To, co Skuteč netrefila, jsem dlouho neviděl. Díky všem aktérům za zápas.